Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LACZYNSCY CARBON START GNIEZNO - Wiadomości
0
W najbliższą niedzielę 26 kwietnia odbędzie się trzecia kolejka Nice PLŻ, w której Orzeł Łódź zmierzy się na własnym torze z Łączyńscy Carbon Start Gniezno. Łódzka drużyna w drugie(...)
0
W najbliższą niedzielę na stadionie żużlowym w Łodzi rozegrana zostanie 2 runda Nice PLŻ, w której to miejscowy Orzeł Łódź podejmie Łączyńscy Carbon Start Gniezno. Dzisiaj trenerzy(...)
0
Damian Adamczak zwyciężył w rozgrywanym dzisiaj na torze w Gnieźnie Turnieju Indywidualnym, na drugim stopniu Bjarne Pedersen. Na najniższym stopniu podium uplasował się reprezenta(...)
0
Za nami inauguracja sezonu żużlowego w Gnieźnie. W spotkaniu Nice PLŻ pomiędzy Łączyńscy Carbon Start Gniezno a Polonia Bydgoszcz lepsi okazali się goście wygrywając 42:48. W nasze(...)
0
Swoje mecze rozgrywa Nice PLŻ. W jednym z meczów 1 kolejki Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Łączyńscy Carbon Start Gniezno w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik teg(...)
0
Już w najbliższą niedzielę na torze w Gnieźnie sezon zainaugurują zespoły Łączyńscy Carbon Startu Gniezno oraz bydgoskiej Polonii. Oba zespoły są typowane do walki o pierwszą czwór(...)
0
W niedzielę 12 kwietnia na inaugurację sezonu Nice PLŻ Łączyńscy Carbon Start Gniezno będą podejmować na własnym torze Polonię Bydgoszcz. Dzisiaj podano awizowane składy na ten mec(...)
0
Mikkel Bech w sezonie 2015 będzie reprezentował barwy drużyny z Gniezna, zawodnik zdecydował się na przenosiny z ekstraligowej Zielonej Góry do niższej klasy rozgrywkowej ze względ(...)
0
Od wczoraj na odbiór czekają stałe wejściówki na mecze drużyny Łączyńscy Carbon Start Gniezno, które odebrać można w sekretariacie klubu przy ul. Wrzesińskiej 25. Biuro jest czynne(...)
0
10 lat temu
Spoglądając na obecną sytuację klubów takich jak Włókniarz Częstochowa, PSŻ Poznań, czy Śląsk Świętochłowice, kibice z Gniezna powinni codziennie mieć swoje "święto narodowe". Klub(...)
0
Wladimir Tarasienko przedłużył kontrakt z Łączyńscy-Carbon Start Gniezno. Nowy kontrakt jest ważny do 1 listopada 2016 roku.(...)
0
W najbliższą sobotę odbędzie się kolejny test-mecz wrocławskich i gnieźnieńskich zawodników. Dziś poznaliśmy awizowane składy obu drużyn na to spotkanie. Gospodarze pojadą w najsil(...)
0
Zawodnicy Łączyńscy Carbon Start Gniezno po porażce na własnym torze w pierwszym tegorocznym sparingu z SPAR Falubazem Zielona Góra mówili o minimalnej przyczepności toru, co spraw(...)
0
Lokomotiv Daugavpils okazał się lepszy od Łączyńscy-Carbon Startu Gniezno. Goście wygrali 47-43. Najlepszy wśród gospodarzy okazał się Norbert Kościuch, który zdobył 11 punktów i j(...)
0
W środę swój pierwszy sparingowy mecz rozegrało Gniezno z ekipą z Zielonej Góry. Drużyna Łączyńskich-Carbon Startu uległa na swoim torze 38:52. Do udanych zawodów nie zaliczą junio(...)
0
Ligowy sezon żużlowy 2015 w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Na łamach naszego portalu kontynuujemy prezentowanie poszczególnych drużyn startujących w polskich rozgrywkach. Osta(...)
0
W środę w Gnieźnie odbędzie się zaległy mecz sparingowy pomięzy Łączyńscy Carbon Startem Gniezno, a Spar Falubazem Zielona Góra. Władze gnieźnieńskiego klubu postanowiły zmienić go(...)
0
Nie dojdzie do skutku sparing Unii Leszno z KS Toruń zaplanowany na 15.03.2015 r. (...)
0
Pogoda za oknem już coraz bardziej przypomina nam o zbliżającym się sezonie, Większość drużyn już wyjechało na tor, kolejną z nich będzie drużna z pierwszej stolicy Polski. (...)
0
W sezonie 2015 Norbert Kościuch będzie reprezentował barwy drużyny z Gniezna, wychowanek Fogo Unii Leszno prowadził rozmowy z gnieźnieńską drużyna już w latach ubiegłych jednak dop(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com