Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LACZYNSCY CARBON START GNIEZNO - Wiadomości
0
Po sukcesie ekipy Startu Gniezno w zeszłym roku i czwartym miejscu na zakończenie rozgrywek Nice PLŻ apetyty wzrosły. Adrian Gomólski przedłużył kontrakt z klubem tuż przed zamknię(...)
0
Młodzieżowiec Startu Gniezno udzielił ostatnio wywiadu dla oficjalnej strony klubowej, w którym możemy przeczytać o przygotowaniu do sezonu i nastawieniu na nadchodzący sezon. - Wy(...)
0
Dzisiaj drużyna Startu Gniezno rozpoczęła kilkudniowe zgrupowanie. Będzie się ono jednak różniło od większości takich spotkań. Zawodnicy bowiem spędzą czas nie tylko na treningu, a(...)
0
Półfinał Drużynowego Pucharu Świata, który odbędzie się w Gnieźnie 6 czerwca jest największym wydarzeniem w historii gnieźnieńskiego żużla. Już za dokładnie cztery miesiące na Stad(...)
0
6 Czerwca na torze w Gnieźnie odbędzie się pierwszy półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Na torze przy ulicy Wrzesińskiej 25 wystąpią drużyny z Polski, Szwecji i Czech. (...)
0
Włodarze Łączyńscy-Carbon Start Gniezno podali listę zespołu z którymi odjadą sparingowe spotkania. Jednym z rywali będzie przedstawicie Nice PLŻ.(...)
0
Rosjanin Wadim Tarasienko w minionym sezonie reprezentował barwy Startu Gniezno. Zapraszamy do przeczytania zapisu rozmowy z portalem ZUZELEND.com, a w niej m.in: o pozytywach i ne(...)
0
W kwietniu rozpoczynają się rozgrywki ligowe w Polsce. Kluby już trenują i przygotowują się do tego wydarzenia.(...)
0
W nadchodzącym sezonie Adrian Gała będzie reprezentował barwy Betardu Sparty Wrocław - Zależało mi, aby mieć klub który jest stabilny finansowo - przyznaje "Adik". (...)
0
W Gnieźnie oprócz prezentów świątecznych otrzymywanych od bliskich, kibice żużlowi dostali także świąteczny prezent od klubu. Oficjalna strona klubu poinformowała, że nowym zawodni(...)
0
Łączyńscy Carbon Start Gniezno zaprezentował dziś kolejnych zawodników, którzy będą reprezentować barwy klubu w sezonie 2015. Umowy podpisało kilku nowych zawodników, a poza tym ko(...)
0
Sezon zmagań na torze żużlowym już dawno został zakończony. Kibice czarnego sportu przyglądają się karuzeli transferowej, a już jutro poznają oficjalny skład drużyny z Pierwszej St(...)
0
10 lat temu
Wiele wskazuje na to, że w przyszłorocznych rozgrywkach ligowych Michał Piosicki będzie reprezentował drużynę z Gniezna. Jak przyznaje sam zawodnik rozmowy z pierwszoligowym zespoł(...)
0
Podczas konferencji prasowej która odbyła się w poniedziałek w Hotelu Pietrak poinformowano o tym, że kontrakt z gnieźnieńską drużyną przedłużył Bjarne Pedersen. Nie była to jedna(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com