Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LACZYNSCY CARBON START GNIEZNO - Wiadomości
0
Po sukcesie ekipy Startu Gniezno w zeszłym roku i czwartym miejscu na zakończenie rozgrywek Nice PLŻ apetyty wzrosły. Adrian Gomólski przedłużył kontrakt z klubem tuż przed zamknię(...)
0
Młodzieżowiec Startu Gniezno udzielił ostatnio wywiadu dla oficjalnej strony klubowej, w którym możemy przeczytać o przygotowaniu do sezonu i nastawieniu na nadchodzący sezon. - Wy(...)
0
Dzisiaj drużyna Startu Gniezno rozpoczęła kilkudniowe zgrupowanie. Będzie się ono jednak różniło od większości takich spotkań. Zawodnicy bowiem spędzą czas nie tylko na treningu, a(...)
0
Półfinał Drużynowego Pucharu Świata, który odbędzie się w Gnieźnie 6 czerwca jest największym wydarzeniem w historii gnieźnieńskiego żużla. Już za dokładnie cztery miesiące na Stad(...)
0
6 Czerwca na torze w Gnieźnie odbędzie się pierwszy półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Na torze przy ulicy Wrzesińskiej 25 wystąpią drużyny z Polski, Szwecji i Czech. (...)
0
Włodarze Łączyńscy-Carbon Start Gniezno podali listę zespołu z którymi odjadą sparingowe spotkania. Jednym z rywali będzie przedstawicie Nice PLŻ.(...)
0
Rosjanin Wadim Tarasienko w minionym sezonie reprezentował barwy Startu Gniezno. Zapraszamy do przeczytania zapisu rozmowy z portalem ZUZELEND.com, a w niej m.in: o pozytywach i ne(...)
0
W kwietniu rozpoczynają się rozgrywki ligowe w Polsce. Kluby już trenują i przygotowują się do tego wydarzenia.(...)
0
W nadchodzącym sezonie Adrian Gała będzie reprezentował barwy Betardu Sparty Wrocław - Zależało mi, aby mieć klub który jest stabilny finansowo - przyznaje "Adik". (...)
0
W Gnieźnie oprócz prezentów świątecznych otrzymywanych od bliskich, kibice żużlowi dostali także świąteczny prezent od klubu. Oficjalna strona klubu poinformowała, że nowym zawodni(...)
0
Łączyńscy Carbon Start Gniezno zaprezentował dziś kolejnych zawodników, którzy będą reprezentować barwy klubu w sezonie 2015. Umowy podpisało kilku nowych zawodników, a poza tym ko(...)
0
Sezon zmagań na torze żużlowym już dawno został zakończony. Kibice czarnego sportu przyglądają się karuzeli transferowej, a już jutro poznają oficjalny skład drużyny z Pierwszej St(...)
0
10 lat temu
Wiele wskazuje na to, że w przyszłorocznych rozgrywkach ligowych Michał Piosicki będzie reprezentował drużynę z Gniezna. Jak przyznaje sam zawodnik rozmowy z pierwszoligowym zespoł(...)
0
Podczas konferencji prasowej która odbyła się w poniedziałek w Hotelu Pietrak poinformowano o tym, że kontrakt z gnieźnieńską drużyną przedłużył Bjarne Pedersen. Nie była to jedna(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com