Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
LACZYNSCY CARBON START GNIEZNO - Wiadomości
0
Jak podaje oficjalna strona Łączyńscy-Carbon Start Gniezno stan zdrowia gdańskich zawodników tj. Norberta Kościucha oraz Adriana Gomólskiego jest zadowalający i obaj zawodnicy opus(...)
0
Bardzo pechowo rozpoczął się bieg 14. w meczu Startu Gniezno z ŻKS ROWem Gniezno. Rybniczanie pewni zwycięstwa wystawili w pierwszym biegu nominowanym Sebastiana Ułamka i Kacpra Wo(...)
0
W piątkowym treningu punktowanym PGE Stal Rzeszów pokonała Łączyńscy-Carbon Start Gniezno 39:32. Przyjezdnych do triumfu poprowadził Damian Adamczak, który wystąpił w ramach gościa(...)
0
W poprzednim sezonie Rybnik wysoko przegrał swój mecz w Gnieźnie. Wynikiem 60:30 zakończyło się tamto spotkanie i z pewnością nikt tego wyjazdu nie wspominał miło. Faktem jest, że (...)
0
W piątek Łączyński-Carbon Start Gniezno podejmą na własnym torze PGE Stali Rzeszów. Początek treningu punktowanego zaplanowano na godzinę 18:00(...)
0
W 5. kolejce NicE PLŻ Start Gniezno zmierzy się na swoim torze z ŻKS-em ROW-em Rybnik. Dla Gniezna będzie to bardzo ważne spotkanie, ponieważ nie mają jeszcze na swoim koncie ligow(...)
0
W zaległej 1 kolejce Nice PLŻ nie brakowało emocji. Ponownie jednak lepsi okazali się gospodarze. Taka sama sytuacja miała miejsce w 4 kolejce,z tą różnicą, że tym razem spotkania (...)
0
Zwyciężyliśmy po ciężkim boju - mówił po meczu Michał Widera. Trener Dariusz Śledź skomentował natomiast krótko: Mieliśmy spore dziury w składzie . Pierwsze punkty zostały w Krak(...)
0
Po ciekawym meczu pierwsze punkty zostały w Krakowie. Speedway Wanda Instal Kraków wygrała z Łączyńscy-Carbon Startem Gniezno w stosunku 49:41. W drużynie gospodarzy brylował Davey(...)
0
Jak nie teraz, to kiedy? Z pewnością takie pytanie zadają sobie działacze, zawodnicy i sami kibice krakowskiej Wandy. Nie są jednak odosobnieni. Ich niedzielny rywal z Gniezna takż(...)
0
Dzisiaj w Pile odbyła się ostatnia, czwarta runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski. Zwycięsko turniej zakończyli zawodnicy Fogo Unii Leszno i tym samym zostali tri(...)
0
Młodzieżowi zawodnicy Fogo Unii Leszno z 46 punktami zwyciężyli w zaległej drugiej rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski w Gnieźnie. Drugie miejsce przypadło za(...)
0
Już w najbliższą niedzielę kolejna kolejka Nice Polskiej Ligi Żużlowej. W Krakowie dojdzie do pojedynku tamtejszej Speedway Wandy z Łączyńscy Carbon Start Gniezno. Dziś poznaliśmy (...)
0
W czwartek o godzinie 17.00 zostanie rozegrana IV runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski, a w turnieju wystąpią młodzieżowcy z Piły, Ostrowa Wielkopolskiego, Gniez(...)
0
Zawody drugiej rundy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski w Gnieźnie nie odbyły się w pierwotnym terminie ze względu na złe warunki atmosferyczne. (...)
0
We wtorkowe popołudnie w Lesznie rozegrano III rundę Młodzieżowy Drużynowy Mistrzostw Wielkopolski, w zawodach udział wzięli zawodnicy z Leszna, Gniezna, Ostrowa oraz Piły.(...)
0
Na wtorkowe popołudnie w Lesznie zaplanowano III rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski. W juniorskich zmaganiach wezmą udział zawodnicy z Ostrowa, Piły, Gniezna o(...)
0
Zaplanowane na dzień dzisiejszy druga runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski zostały odwołane.(...)
0
Druga kolejka Nice PLŻ przeszła do historii. Jednak przyjrzyjmy się bliżej spotkaniu, które odbyło się na stadionie przy ulicy 6-go Sierpnia.(...)
0
Już jutro na Stadionie Miejskim przy ulicy Wrzesińskiej w Gnieźnie odbędzie się druga runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski. W pierwszej rundzie młodzieżowej rywa(...)