Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LACZYNSCY CARBON START GNIEZNO - Wiadomości
0
W 12 kolejce Nice PLŻ nie byliśmy świadkami wielkich emocji. Gospodarze bardzo pewnie wygrywali swoje mecze, a najboleśniej przekonali się o tym zawodnicy z Gniezna, którzy polegli(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z niedzielnego spotkania Nice PLŻ pomiędzy ŻKS ROW Rybnik z Łączyńscy Carbon Start Gniezno. Autorem zdjęć jest fotoreporter, portalu ZUZE(...)
0
Obyło się bez niespodzianek i kolejny pogrom na ul. Gliwickiej stał się faktem. Podobne spotkania w tym roku rybniccy kibice mieli już okazję oglądać wielokrotnie. Od początku do k(...)
0
Nie ukrywajmy, niedzielne spotkanie w Rybniku pomiędzy tamtejszym ROW-em a Startem Gniezno będzie jednostronnym widowiskiem. Najsilniejsze zespoły Nice PLŻ wyjeżdżały z Rybnika z p(...)
0
9 sierpnia odbędzie się 12 kolejka Nice PLŻ. Najciekawiej zapowiada się spotkanie pomiędzy MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovią Ostrów a Polonią Bydgoszcz. Na innych torach dojdzie do(...)
0
W niedzielę w Gnieźnie rozegrano zaległy pojedynek Nice Polskiej Ligi Żużlowej. W związku z tym możemy już przedstawić siódemkę najlepszych zawodników tej kolejki.(...)
0
W Bydgoszczy odbyła się dziś IV runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, którą zwyciężył zespół SPAR Falubazu Zielona Góra. (...)
0
Kolejny pogrom zapowiada się w niedzielę na stadionie w Rybniku. Liderzy Nice PLŻ przyzwyczaili nie tylko do wysokich wygranych u siebie, ale ostatnio nawet na wyjazdach gromią swo(...)
0
O godz. 17 rozpocznie się kolejna runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski w Bydgoszczy. O wygraną będą rywalizować zespoły tamtejszej Polonii, Falubazu Zielona Góra, Star(...)
0
Do Polski wracają ogromne upały. Oglądanie na otwartym stadionie meczu żużlowego o godz. 13, kiedy to z nieba leje się największy żar nie jest najprzyjemniejsze. Włodarze rybnickie(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Nice PLŻ. W jednym z meczów 7 kolejki MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów pokonał(a) na wyjeździe Łączyńscy Carbon Start Gniezno w stosunku 62:28. Pr(...)
0
W najbliższą niedzielę odbędzie się zaległe derbowe spotkanie pomiędzy drużynami z Gniezna, a Ostrowa, szkoleniowcy obu ekip zaprezentowali awizowane zestawienia swoich drużyn. (...)
0
Zaplanowana na dzień dzisiejszy III runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski w Zielonej Górze została odwołana. Na przeszkodzenie stanęły niekorzystne warunki atmosferyczn(...)
0
O godzinie 18:30 ma odbyć się derbowe spotkanie pomiądzy ekipą łączyńskich Carbon Startu Gniezno, a ekipą MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia. o godzinie 16:30 w Gnieźnie przeszła na(...)
0
W najbliższą niedzielę odbędzie się tylko jedno spotkanie rozgrywane w ramach Nice PLŻ. Na stadionie przy Wrzesińskiej 25 miejscowy Start podejmie beniaminka z Ostrowa. Będzie to z(...)
0
Juniorzy wrocławskiego Betard Sparty okazali się być najlepsi w II rundzie MDMP grupy IV rozgrywanej w Gnieźnie. Drugie miejsce wywalczyli sobie młodzieżowcy miejscowego Łączyńscy-(...)
0
Smutne wieści nadciągnęły z Gniezna. W piątek 10 lipca, z tego świata odszedł Marian Kwarciński. Miał 82 lat. W żużlowej przeszłości reprezentował barwy Unii Leszno, Startu Gniezno(...)
0
Juniorzy SPAR Falubazu Zielona Góra zwyciężyli w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych na torze w Gnieźnie. Drugą pozycję zajęli juniorzy z Torunia, a trzec(...)
0
W najbliższy czwartek (tj. 2 lipca) na torze w Gnieźnie rozegrane zostaną eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Par Klubowych. Poznaliśmy już składy wszystkich ekip.(...)
0
W 10 kolejce Nice PLŻ nie brakowało emocji. Łączyńscy Carbon Start Gniezno zremisował z osłabionym Orłem Łódź 45:45, Lokomotiv Daugavpils pewnie wygrał na własnym torze ze Speedway(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com