Jutro o 15:00
MACIEJ JANOWSKI - Wiadomości
250
Reprezentacja Polski w najbliższą sobotę będzie walczyła w finale Drużynowego Pucharu Świata w Manchesterze. Polacy zapewnili sobie awans do finałowego starcia w sobotę na torze w(...)
246
Polska reprezentacja wygrała pierwszy półfinał DPŚ w duńskim Vojens i awansowała bezpośrednio do finału. Polacy o puchar Ove Fundina najprawdopodobniej powalczą w zmienionym składz(...)
75
W najbliższą sobotę o godzinie 19:00 w duńskim Vojens dojdzie do pierwszego półfinału Drużynowego Pucharu Świata. Żużlowy mundial tradycyjnie rozgrywany jest latem i rozpala kibicó(...)
1
Dackarna Mallila pokonała na wyjeździe Smederne Eskilstuna 33:57. W spotkaniu tym wystąpiło czterech zawodników z Polski. Szczególną uwagę należy zwrócić na bardzo dobry występ Paw(...)
0
Żużlowa reprezentacja Polski w sobotę 23 lipca rozpocznie rywalizację o Drużynowy Puchar Świata. Przed tym ważnym wydarzeniem Biało-Czerwonych czeka oficjalny trening. W tym roku o(...)
1
Minimalnym zwycięstwem gospodarzy zakończył się dzisiejszy pojedynek pomiędzy Dackarna Malilla i Masarna Avesta. Miejscowi zawodnicy pokonali przyjezdnych w stosunku 46:44. Liderem(...)
16
23 lipca na torze w duńskim Vojens dojdzie do pierwszego półfinały Drużynowego Pucharu Świata. Wczoraj trener polskiej reprezentacji, Marek Cieślak, przedstawił skład na te zawody.(...)
3
23 lipca w Vojens odbędzie się pierwszy z półfinałów Drużynowego Pucharu Świata. Dzisiaj poznaliśmy skład reprezentacji Polski. Rywalami Polaków będą Duńczycy, Czesi oraz Rosjanie.(...)
183
Już jutro o godzinie 18:00 czasu polskiego rozegrana zostanie piąta runda Speedway Grand Prix w Cardiff. Stadion Millennium i Grand Prix Wielkiej Brytanii to z pewnością zawody leg(...)
0
Już jutro w Cardiff odbędzie się kolejna runda Grand Prix. Znamy listę startową jutrzejszych zawodów. W zawodach wystąpi trójka Polaków ? Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski oraz Pio(...)
0
Dużą niespodzianką zakończyło się spotkanie szwedzkiej Eliterien w Vetlandzie. Miejscowy Elit Vetlanda, aktualny Mistrz Szwecji uległ Dackarnie Malilla 37:53, zmniejszając do minim(...)
1
W rozegranym w niedzielę spotkaniu Betard Sparty Wrocław, Maciej Janowski po raz kolejny zaliczył bardzo dobre zawody na golęcińskim torze. Spartanin w swoich pięciu startach zaink(...)
5
W meczu pomiędzy dwoma najlepszymi drużynami zeszłego sezonu doszło do nie lada niespodzianki. Na torze w Poznaniu Betard Sparta Wrocław rozgromiła Fogo Unię Leszno 58:32. (...)
0
W piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach zwyciężył Patryk Dudek, drugi był Piotr Pawlicki, trzecie miejsce (...)
203
W piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie został rozegrany finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Najlepszym żużlowcem w kraju okazał się Patryk Dudek, na dru(...)
6
Patryk Dudek zwyciężył w piątkowym finale IMP w Lesznie. Drugie miejsce zajął Piotr Pawlicki, a trzeci był Maciej Janowski. Tuż za podium zawody zakończył Krystian Pieszczek.(...)
87
1 lipca o godzinie 18:30 zostaną rozegrane legendarne zawody na żużlu ? Indywidualne Mistrzostwa Polski. Tegoroczny finał zostanie rozegrany na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Les(...)
11
W sobotnie popołudnie na torze w Krakowie zostanie rozegrany mecz pomiędzy reprezentacjami Polski i Rosji. W składzie biało-czerwonych doszło do jednej zmiany. Miejsce Macieja Jano(...)
10
Jason Doyle wygrał czwartą rundę zmagań o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. Na legendarnym już stadionie Marketa, który po raz dwudziesty był gospodarzem rundy Speedway Gra(...)
11
W sobotę o godzinie 19:00 odbędzie się czwarta runda zmagań o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. Do czeskiej Pragi zjadą się największe gwiazdy światowego speedwaya. Legenda(...)