Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Austriak Franky Zorn obronił tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w ice speedwayu sprzed roku. 53-latek sięgnął po swój trzeci tytuł, który co ciekawe wszystkie trzy zwycięstwa odniósł na torze w Sanoku.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MACIEJ JANOWSKI - Wiadomości
105
W dzisiejszym zaległym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Eskilstuna Smederna po niezwykle zaciekłej rywalizacji uległa minimalnie na własnym torze Dackarnie Malilla. Gości do zwycię(...)
3
To nie jest sezon Get Well Toruń. Kolejna na Motoarenie w Grodzie Kopernika to szok. Tym razem gospodarze ulegli Betard Sparcie Wrocław 41:49 i jest to najwyższa porażka u siebie w(...)
108
Najgorsze stało się faktem, Get Well Toruń po raz czwarty w tym sezonie przegrywa na własnym torze. Tym razem Motoarenę zdobyła Betard Sparta Wrocław pokonując gospodarzy 41:49. Sy(...)
193
Maciej Janowski drugi raz z rzędu wygrał Grand Prix Dani w Horsens. Polak w biegu finałowym pokonał Emila Sajfutdinowa oraz drugiego Polaka, Patryka Dudka. Czwarty w biegu finałowy(...)
0
W sobotę o godzinie 19:00 odbędzie się czwarta runda zmagań o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. Do czeskiej Pragi zjadą się największe gwiazdy światowego speedwaya. Legenda(...)
2
8 lipca w Lesznie rozegrany zostanie finał Drużynowego Pucharu Świata. Trener kadry Marek Cieślak podał szeroki skład zawodników, którzy mają szansę na reprezentowanie biało-czerwo(...)
0
Kto przewidział taki przebieg spotkania, ten naprawdę zna się na żużlu. Na początku kibice z Zielonej Góry niedowierzali w to, jak goście łatwo budują przewagę, a później nie mogli(...)
7
Zwycięstwem Piotra Pawlickiego zakończył się sobotni turniej Rietumu Bank IM Speedway Grand Prix Łotwy. Drugie miejsce zajął w Daugavpils Patryk Dudek, a podium uzupełnił Maciej Ja(...)
0
W piątek poznaliśmy listy startowe czterech ćwierćfinałów Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody odbędą się na torach w Krośnie, Gnieźnie, Rawiczu i Poznaniu. Turnieje w Krośnie (...)
352
Zwycięstwem Fredrika Lindgrena zakończył się sobotni turniej LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Drugie miejsce zajął na PGE Narodowym Maciej Janowski, a podium uzupeł(...)
0
54 000 kibiców, ryk motocykli i najlepsi zawodnicy na świecie. Stadion Narodowy widział już wiele kapitalnych widowisk sportowy ale żużel to inna historia. Historia, która rozpali (...)
0
Pomimo niezbyt sprzyjającej aury, dwie wygrane wrocławskich żużlowców przyciągnęły po raz kolejny niemalże komplet publiczności we Wrocławiu. Ekipy Betard Sparty i Cash Broker Sta(...)
106
Batard Sparta Wrocław w najbliższą niedzielę zainauguruję sezon. Co ważne nie tylko zainauguruje rozgrywki PGE Ekstraligi ale też po raz pierwszy pojedzie na przebudowanym Stadioni(...)
1
Po długiej zimowej przerwie czas rozpocząć zmagania o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata pierwsza runda tegorocznego Speedway Grand Prix rozegrana zastanie na Słowacji na torze w(...)
100
Ponad półtora roku trwał remont Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu. W tym czasie drużyna Betard Sparty Wrocław była zmuszona korzystać z obiektów w Częstochowie (faza play off - s(...)
0
W wtorkowe po południe w Gnieźnie odbył się trzeci trening przed nadchodzącym wielki krokiem sezon 2017. Oprócz zawodników GTM Startu, na owal wyjechali również żużlowcy Betard Spa(...)
0
Po nieudanym ubiegłym sezonie, Maciej Janowski ma ogromną ochotę na pokazanie całemu światu, co potrafi. Niewątpliwie możemy być świadkami przełomowego roku dla wrocławskiego zawod(...)
264
Dziś po południu pojawiły się informację o doznaniu kontuzji przez lidera wrocławskiej drużyny. Maciej doznał jej podczas treningu na motocrossie, który miał miejsce we Włoszech. (...)
112
O najbliższych, rodzinie i przyjaciołach, o wyborach życiowych, a także w sprawie wspólnego zamieszkiwania z braćmi Pawlickimi, wypowiedział się przed kamerą PZMtv podczas zimowych(...)
168
Zespół debiutantów z aspiracjami na zwycięstwo - tak należy określić zespół Eko-Dir Speedway Team, który pod wodzą Rafała Dobruckiego ścigać się będzie w tegorocznym cyklu Speedway(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com