Wczoraj o 20:30
MACIEJ JANOWSKI - Wiadomości
73
Maciej Janowski podpisał dzisiaj nowy 2 -letni kontrakt z Betard Spartą Wrocław. Magic od 2007 roku z dwuletnia przerwą na występy w Unii Tarnów, ściga się dla wrocławskiego klubu(...)
19
Tai Woffinden na jeden turniej przed zakończeniem cyklu Grand Prix 2015 jest już pewny zdobycia złotego medalu. Brytyjczyk pomimo średniego występu na Motoarenie utrzymał 25-punkto(...)
5
Turniej światowej elity w Toruniu wygrał Nicki Pedersen, który w wielkim finale pokonał Jasona Doyle?a i Macieja Janowskiego. Tuż za podium uplasował się Niels Kristian Iversen. Na(...)
1
Fogo Unia Leszno zremisowała z Betard Spartą Wrocław w rewanżowym spotkaniu finałowym. Złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski wywalczyli zawodnicy z Leszna, natomiast srebrne m(...)
2
Dużo radości przysporzył polskim kibicom Maciej Janowski swoim występem podczas Grand Prix Skandynawii w Sztokholmie. Magic pewnie awansował do finału zawodów, w którym zajął tak b(...)
3
Brytyjczyk, Tai Woffinden zwyciężył w Grand Prix Skandynawii, które rozegrane zostało na torze na torze stadionu Friends Arena w Sztokholmie. Drugie miejsce w biegu finałowym wywa(...)
0
Sztokholm - dziesiąty przystanek żużlowego Grand Prix w sezonie 2015. Dla Taia Woffindena, 25-letniego chłopaka ze Scunthorpe to kolejna szansa na utrzymanie lub też zwiększenie sw(...)
3
Malowniczo położone, niespełna 28-tysięczne Krsko już po raz dziesiąty będzie gościło najlepszych żużlowców na świecie. Stolica słoweńskiego speedwaya po raz pierwszy była organiza(...)
0
Ostatnio premierę miał utwór "Bez hamulców" autorstwa Bosskiego Romana oraz PiHa. W teledysku wystąpił między innymi Maciej Janowski. Zapraszamy do lektury wywiadu z Bosskiem Roman(...)
0
W jedynym dzisiaj rozegranym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Poole Pirates podejmowało Belle Vue Aces. Gospodarze rozpoczęli od mocnego uderzenia, nie dając szans rywalom. W dr(...)
0
Za nami niezwykle emocjonujące spotkania 12. kolejki PGE Ekstraligi. Jak zawsze przedstawiamy Wam zestawienie najlepszych zawodników tej rundy!(...)
0
W czwartek w Tarnowie, w zaległym spotkaniu 4. kolejki PGE Ekstraligi, miejscowa Unia podejmowała na własnym obiekcie drużynę Spar Falubazu Zielona Góra. Dzięki temu możemy już prz(...)
0
Polski zawodnik, Maciej Janowski jest pewny, że wyciągnął wnioski z nieudanego startu podczas GP w Cardiff. Start Polaka w GP w Horsens będzie jego czwartym występem na torze tymcz(...)
0
Maciej Janowski wcieli się w rolę kapitana żużlowej Reprezentacji Polski podczas meczu z cyklu Polish Speedway Battle, w którym zespół Polski zmierzy się na gdańskim torze z Byłym(...)
0
Mistrz Polski Maciej Janowski jest szczęśliwy po wygraniu GP Łotwy, ale przysięga, że chce o tym zapomnieć i skupić się na kolejnej rundzie, która odbędzie się w Malili. (...)
0
Deszczowa aura nie pozwoliła przeprowadzić trzech ostatnich biegów zawodów rundy Grand Prix w Daugavpils. Dla nas Polaków była to doskonała wiadomość, bo Maciej Janowski po rundzie(...)
0
Maciej Janowski, Indywidualny Mistrz Polski 2015 - notuje w tym sezonie w większości przypadków fenomenalne występy. Poza drobnymi wpadkami popularny "Magic" jest w stanie pokonać (...)
0
Dziś na stadionie im. Edwarda Jancarza rozgrywany był finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach triumfował Maciej Janowski, który w finale przyjechał przed Bartoszem Zmarz(...)
1
Maciej Janowski zdobył w rozgrywanym dzisiaj w Gorzowie finale Indywidualnych Mistrzostw Polski, tytuł najlepszego żużlowca w kraju. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik ,zaś trze(...)
0
Polski wicekapitan Maciej Janowski dedykuje swoją jazdę dla kontuzjowanego Jarosława Hampela podczas walki o miejsce w Sobotnim finale w Vojens.(...)