Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Leicester Lions
Dzisiaj o 20:30
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MACIEJ JANOWSKI - Wiadomości
5
Trzy punkty zapisał na swoim koncie Maciej Janowski w inauguracyjnym meczu rozgrywanym na Golęcinie. Na torze przy ul. Warmińskiej 1 w Poznaniu Betard Sparta Poznań zremisowała ze (...)
5
Pierwsze punkty w walce o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata zostały rozdane. Zawody w słoweńskim Krsko wygrał Peter Kildemand. Za jego plecami na podium uplasowali się dwaj Austr(...)
2
Duńczyk, Peter Kildemand triumfował w inauguracyjnych zawodach cyklu Grand Prix w słoweńskim Krsko. Popularny Pająk w biegu finałowym przywiózł za swoimi plecami drugiego, Jasona D(...)
39
Historia to bardzo brutalna dziedzina nauki, która pamięta głównie o bohaterach i ich zwycięstwach. Historia Indywidualnych Mistrzostw Świata rozpoczęła się w 1936 roku na torze w (...)
1
Sezon dla Piotra Pawlickiego nie zaczął się po myśli zawodnika. W pierwszych dwóch meczach ligowych młodszy z braci Pawlickich nie prezentował poziomu do którego przyzwyczaił kibic(...)
2
14 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie zostanie rozgrana jedna z tegorocznych rund cyklu Grand Prix. Wczoraj przyznano dziką kartę na te zawody, a stawkę zawodników uzupełnił P(...)
6
Dla Macieja Janowskiego poprzedni sezon był niezwykle udany. 24-latek został mistrzem Polski, a w swoim debiucie w cyklu Grand Prix zajął siódme miejsce w klasyfikacji generalnej. (...)
424
To już przedostatni tekst z serii ?Nim taśma pójdzie w górę?, czyli przedsezonowych podsumowań roku 2015 i zapowiedzi sezonu 2016. Dziś na warsztat bierzemy sensacyjnych vice-Mistr(...)
3
14 maja LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland, a dzień później mecz żużlowej reprezentacji Polska ? Reszta Świata. Jednym z naszych reprezentantów walczących o Indywidualne Mistrzostwo Św(...)
7
Kadra Polski przebywa na zgrupowaniu w Szklarskiej Porębie. Zawodnicy podczas zgrupowania mogą się zintegrować, a dla Macieja Janowskiego powołanie jest wyróżnieniem. (...)
5
Choć nie udało się pozyskać młodszego z braci, to wrocławianie nie zamierzają nad tym rozpaczać. Zabrali się do bardzo poważnej pracy przed sezonem 2016. Ustalili również pierwsze (...)
7
Gwiazda cyklu GP, Maciej Janowski podkreśla, że młodemu polskiemu zespołowi bardzo brakowało "ich kapitana" w tegorocznym DPŚ. Polacy dążą jednak do odzyskania tytułu w Manchesterz(...)
11
Mistrz Polski, Maciej Janowski nie wyklucza powrotu do Elite League, ale przyznaje, że musi odpocząć od swojego napiętego terminarza. (...)
3
Wrocławianie oraz zielonogórzanie czekali do rozpoczęcia grudnia, by zacząć treningi ogólnorozwojowe, pod kątem nowego sezonu.(...)
3
Pierwszy sezon Macieja Janowskiego w Speedway Grand Prix zakończył się bardzo dobrze. Aż cztery razy stawał na podium ( raz 1 miejsce, trzy razy 3 miejsce)(...)
5
Zawodnicy, którzy będą startować w przyszłorocznym cyklu Speedway Grand Prix 2016 wybrali numery w jakich będą walczyć o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. W przyszłorocznym cykl(...)
10
Maciej Janowski nie będzie startował w sezonie 2016 w Poole Pirates, ale Matt Ford jest stanowczy, że gwiazda Grand Prix powróci na Wimborne Road.(...)
68
Greg Hancock został zwycięzcą Grand Prix Australii na Etihad Stadium w Melbourne. Drugie miejsce przypadło Nielsowi Krystianowi Iversenowi, zaś trzecie przypadło dla Macieja Janows(...)
14
Po trzynastu latach światowa elita ponownie przybywa do Australii - ojczyzny speedwaya, kopalni wielkich talentów, legendarnych mistrzów. W 2002 roku w Sydney po raz pierwszy w his(...)
59
Dopiero co zdążyliśmy skończyć sezon w Europie, a już do transferowego ataku przeszli sternicy z Wrocławia, ucinając tym samym grom spekulacji na temat ich liderów.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com