Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Leicester Lions
Dzisiaj o 20:30
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MACIEJ JANOWSKI - Wiadomości
107
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał w treningu punktowanym ekipę Betard Sparty Wrocław 49:41. W drużynie gospodarzy fantastycznie pojechała trójka liderów. Wśród gości najjaśniejs(...)
141
Drużyna prowadzona przez Dariusza Śledzia odniosła miażdżące zwycięstwo w treningu punktowanym przeciwko pierwszoligowej Arged Malesa TŻ Ostrovii Ostrów Wlkp. W ekipie gospodarzy a(...)
35
Na stronie bilety.wts.pl można już nabyć bilety na Memoriał Tomasza Jędrzejaka, który odbędzie się 31 marca o godzinie 15:00 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Zawody mają szcz(...)
64
Kapitan Falubazu Zielona Góra został kolejnym uczestnikiem turnieju ku pamięci Tomasza Jędrzejaka, który zaplanowano na 31 marca. W najbliższych dniach organizatorzy ogłoszą nazwis(...)
114
Jak donosi oficjalna strona wrocławskiego klubu, Nowy Olimpijski był obiektem, gdzie w poprzednim sezonie obejrzano najwięcej mijanek podczas zawodów PGE Ekstraligi. W sumie nalicz(...)
481
W SGP Stat Sunday SpeedwayGP.com przypatruje się czterem Polakom, którzy w 2019 roku staną przed szansą na osiągnięcie, którego doświadczyło dotąd tylko ich dwóch rodaków – wywalcz(...)
143
18 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie zainaugurowane zostaną zawody cyklu Grand Prix. Poznaliśmy numery startowe stałych uczestników GP.(...)
159
Maciej Janowski parafował dzisiaj na mocy, której pozostaje w przyszłym sezonie w Dackarnie Malilla.(...)
0
Sezon 2018 powoli dobiega końca. Był to czas ogromnych emocji na żużlowych stadionach całej Polski. Znamy już najważniejsze rozstrzygnięcia na ligowych torach, więc nadszedł czas n(...)
59
Polscy kibice czekają na tytuł Indywidualnego Mistrza Świata już osiem lat. W 2010 roku Tomasz Gollob wywalczył złoty medal spełniając marzenie swoje i wielu fanów. Teraz rywalizac(...)
0
Smederna Eskilstuna obroniła tytuł DM Szwecji pokonując dwukrotnie w meczu finałowym Dackarnę Malilla. Dzisiaj Kowale na swoim torze przekonywująco wygrali 53:37.(...)
0
Oto nowy Król gnieźnieńskiego owalu.(...)
3
Fajfer broni Korony.(...)
0
W pierwszym meczu finałowym szwedzkiej Elitserien na torze w Malilli niespodziewanie triumfowali goście z Eskilstuny. Zwycięstwo 44:46 choć minimalne jest niezwykle cenne przed jut(...)
17
W zakończonym dzisiaj meczu gospodarze Fogo Unia Leszno pokonała na swoim torze Betard Sparta Wrocław 48:42 (96:84). Zespół z Leszna potwierdził swoją dominację i będzie walczyć o (...)
50
Wielki żużel wrócił do „Kotła czarownic”. (...)
14
Martin Vaculik wygrał Grand Prix Polski w Gorzowie. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, a na najniższym stopniu podium stanął Tai Woffinden. Czwartą pozycję w finale zajął Party(...)
7
Już dzisiaj na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie odbędzie się siódma runda cyklu Grand Prix. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 19:00.(...)
25
Po niemal trzech latach od ostatniego zwycięstwa w Grand Prix Polski na toruńskiej MotoArenie, Nicki Pedersen triumfował w dzisiejszym Grand Prix Skandynawii w szwedzkiej Malilli. (...)
0
Swoje mecze w ramach 12. kolejki rozgrywa liga szwedzka.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com