MACIEJ JANOWSKI - Wiadomości
0
Wszyscy reprezentanci Polski awansowali ze swoich półfinałów do finałów IMŚJ. Polskę w siedmiu zawodach finałowych reprezentować będą Maciej Janowski, Patryk Dudek, Tobiasz Musiela(...)
0
Na torach w Terenzano i Czerwonogradzie odbędą się półfinały które wyłonią tegorocznych finalistów którzy powalczą o miano Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów na żużlu. Polska (...)
0
Znakomitą dyspozycje zaprezentował w niedzielnym Kryterium Asów w Bydgoszczy - Maciej Janowski. Aktualny mistrz świata juniorów kilka razy przedzierał się z końca stawki na pierwsz(...)
0
Darcy Ward, zawodnik Unibaxu Toruń, po rozegraniu wyścigu dodatkowego, wygrał XXXI Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda. Na podium stanął także Maciej Ja(...)
0
Bieg dodatkowy pomiędzy Maciejem Janowskim a Darcy Wardem wyłonił zwycięzcę Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda. Od startu do mety prowadził w nim Ward (...)
0
Zawodnik Polonii Bydgoszcz - Emil Sajfutdinow zwyciężył w zakończonym przed chwilą w Lesznie Memoriale Alfreda Smoczyka. Rosjanin pokonał w biegu dodatkowym o triumf Jarosława Hamp(...)
0
Marta Półtorak skomentowała kwotę ekwiwalentu za Macieja Janowskiego, jaki musiał zapłacić zespołowi z Wrocławia Tauron Azoty Tarnów. Kwota ta wynosi 600 tysięcy złotych. Oprócz te(...)
0
Oprócz reprezentacji seniorów, szkoleniowiec Marek Cieślak dokonał podsumowania i oceny wśród juniorów. Najlepszą notę otrzymał mistrz świata juniorów Maciej Janowski oraz wicemist(...)
0
Przed chwilą w czeskim Divisovie zakończyła się runda kwalifikacyjna do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Zawody z 13 punktami wygrał Martin Vaculik. Znakomite drugie miejsce zają(...)
0
30 lipca w Gorzowie Wlkp. zaplanowano finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na nieszczęście dla gospodarzy, przez półfinał nie przebrnął żaden z zawodników miejscow(...)
0
Nie od dziś wiadomo, że idolem żużlowym Macieja Janowskiego jest Greg Hancock. Młody zawodnik ma bardzo dobry kontakt zarówno z samym Amerykaninem, jak i jego całą rodziną. Młody z(...)
0
Remisowo zakończył się pojedynek szwedzkiej Elitserien w Hagfors. Miejscowa Valsarna zremisowała w nim z zespołem Piraterny 45:45. Dobry mecz dla gospodarzy odjechał Daniel Nermarm(...)
0
W niedzielę na torze w brytyjskim Poole odbędzie się pierwszy z czterech finałów Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Poniżej prezentujemy listę startową zawodów. Kolejne tur(...)
0
Maciej Janowski z 12 punktami na koncie zwyciężył w II rundzie Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywanej na torze w duńskim Holsted. Drugi był Martin Vaculik, zaś trzec(...)
0
Prawdziwe gwiazdy zawitają do Bydgoszczy już 27 marca, aby rywalizować w XXX edycji Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda. Organizatorom udało się zapewni(...)
0
Już za niespełna trzy godziny w Gnieźnie rozpocznie się ostatni finał IMŚJ. Maciej Janowski stanie przed szansą zdobycia złotego medalu. Portal Zuzelend.com zaprasza na relacje na (...)
0
Zwycięstwem Przemysława Pawlickiego zakończył się czwarty finał IMŚJ. Pawlicki zdobył 15 punktów. Drugi w Gnieźnie był Darcy Ward, a trzeci Patryk Dudek. Złoty medal w klasyfikacji(...)
0
Po decyzji PZM odnośnie zgody na starty Polaków w imprezach FIM i UEM, pierwsi żużlowcy otrzymali zgodę na występy w brytyjskiej Elite League. Już dziś wieczorem w meczu Belle Vue (...)
0
W dzisiejszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, zespół Dackarny Malilla przegrał na swoim torze rywalizację z Piraterną Motala 39:51. Wśród gospodarzy zawiedli Hans Andersen, Rune H(...)
0
Świetna postawa Amerykanina Grega Hancocka (15+1) nie pomogła Piraternie Motala w odniesieniu zwycięstwa w Kumli. Miejscowa Indianerna zwyciężyła bowiem 47:43. Najlepiej dla miejsc(...)