Dzisiaj o 20:30
MACIEJ JANOWSKI - Wiadomości
0
Zawodnik portalu Zuzelend.com Damian Adamczak z 13 punktami na koncie wygrał półfinał Srebrnego Kasku rozgrywany na torze w Łodzi. Awans uzyskali również: Emil Pulczyński, Maciej J(...)
0
Po raz pierwszy w karierze Maciej Janowski zmienił klub w Polsce. Aktualny mistrz świata juniorów już wkrótce ruszy z zimowymi przygotowaniami. Podobnie jak w latach ubiegłych "Mag(...)
0
Niespodziewanie działacze Taurona Azotów Tarnów zmienili koncepcję składu na sezon 2012. Mówi się o rezygnacji kogoś z dwójki Rune Holta - Leon Madsen na rzecz angażu mistrza świat(...)
0
Przed chwilą w niemieckim Neustadt Donau zakończyła się runda kwalifikacyjna indywidualnych mistrzostw świata juniorów. Zawody, po dodatkowym wyścigu wygrał Polak Patryk Dudek. Dru(...)
0
W niedzielę w Neustadt Donau odbyła się runda kwalifikacyjna do IMŚJ. Awans w zawodach wywalczył zawodnik Betardu Sparty Wrocław - Maciej Janowski. "Magic" denerwował się jednak, p(...)
0
Na kilka dni przed rozpoczęciem walki o insygnia gnieźnieńskiego grodu doszło do zmian w obsadzie pretendentów do tytułu. Miejsce kontuzjowanego Damiana Balińskiego oraz mających p(...)
0
4 czerwca w słowackiej Zarnovicy oraz 25 czerwca w Gnieźnie odbędą się półfinały Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Znane są już obsady tychże zawodów. (...)
0
Na gali FIM-u w Portugalii za swoje osiągnięcia w sezonie 2011 nagrodzony został mistrz świata juniorów Maciej Janowski. Polak zwyciężył w internetowym głosowaniu, pokonując mistrz(...)
0
W rozegranym dzisiaj III finale IMŚJ w Pardubicach triumfował lider klasyfikacji generalnej tych zawodów Maciej Janowski. Pozostałem miejsca na podium przypadło braciom Pawlickim, (...)
0
WTS Wrocław w minionym sezonie zajął dobre, czwarte miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski. Trzon zespołu stanowili wówczas Jason Crump, Kenneth Bjerre oraz Maciej Janowski. Ja(...)
0
Dzisiaj doszło do długo oczekiwanego spotkania pomiędzy Maciejem Janowskim a prokurent Betardu Sparty Wrocław panią Krystyną Kloc.(...)
0
Prokurent Betard Sparty Wrocław Krystyna Kloc skomentowała ostatnie doniesienia, mówiące o przejściu mistrza świata juniorów Macieja Janowskiego z Wrocławia do Tarnowa. Krystyna Kl(...)
0
Marek Cieślak, selekcjoner reprezentacji Polski, zdecydował już o tym, kto będzie pełnił rolę rezerwowych podczas Grand Prix Europy w Lesznie, które zaplanowane jest na 30 kwietnia(...)
0
Wygraną Macieja Janowskiego z kompletem punktów zakończył się dzisiejszy finał Srebrnego Kasku, rozegrany na torze we Wrocławiu. Podium, po biegu dodatkowym, uzupełnili Przemysław (...)
0
Mistrz Świata Juniorów 2011 zawodnik Betardu Sparty Wrocław Maciej Janowski został nominowany do prestiżowego plebiscytu pod egidą FIM o tytuł "Rookie of the Year 2011". (...)
0
Aż 31 zawodników podpisało się pod pismem do Polskiego Związku Motorowego z prośbą o możliwość startów w sezonie 2011 na terenie Polski na tzw. nowych tłumikach. Jednocześnie oczek(...)
0
Maciej Janowski, wychowanek WTSu Wrocław podpisał kontrakt na starty w sezonie 2011 w Swindon Robins. Młody zawodnik dołączył do zespołu "Rudzików" w drugiej połowie ubiegłego roku(...)
0
Australijczyk Darcy Ward okazał się najlepszy w pierwszej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, rozgrywanej na torze Poole Pirates. Ward pokonał w biegu dodatkowym Mac(...)
0
Największa niewiadomą dzisiejszego półfinału DPŚ i kadry Polski zdaje się być Janusz Kołodziej. Sympatyczny zawodnik Unii Leszno od początku sezonu boryka się z problemami. Mimo ws(...)