MACIEJ JANOWSKI - Wiadomości
159
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix - Praga. Zwycięzcą turnieju został Maciej Janowski. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zo(...)
306
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał IMP - Leszno. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Maciej Janowski oraz Janusz Kołodziej. (...)
31
Kolejna kolejka najlepszej ligi świata przyniosła nam sporo wrażeń i emocji. Przedstawiamy państwu skrót spotkań na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w ostatni weekend. (...)
208
Maciej Janowski poinformował oficjalnie, że nadal będzie startował w barwach swojego macierzystego klubu Betard Sparty Wrocław.(...)
1027
Rozmowa z Maciejem Janowskim, kapitanem Betard Sparty Wrocław, czwartym zawodnikiem świata w sezonie 2020.(...)
1
Poznaliśmy obsadę cyklu Grand Prix, która w przyszłym roku powalczy o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata, którego bronić będzie Bartosz Zmarzlik.(...)
157
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FST Grupa Brokerska Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland - Toruń. Zwycięzcą turnieju został Max Fricke. W pokonanym polu w wyścigu fi(...)
0
Nie tak dawno informowaliśmy, że skład szwedzkiej Dacarny Malilli wzmocnił Paweł Przedpełski. Miał on zastąpić Macieja Janowksiego, który do tamtej pory nie miał podpisanego aneksu(...)
98
Maciej Janowski po raz drugi w swojej karierze sięgnął po tytuł najlepszego żużlowca Polski. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, zaś brąz IMP zdobył Szymon Woźniak. Na czwartym (...)
0
Dacarna Malilla dokonała zmiany w swojej kadrze. We wtorek kończy się okienko transferowe i władze klubu nie mogąc dłużej czekać postanowili dokonać roszady. Miejsce Macieja Janows(...)
57
We wczorajszy wieczór spełniło się jedno z wielkich marzeń Macieja Janowskiego. Magic stanął na najwyższym stopniu we własnym domu, na wrocławskim Stadionie Olimpijskim. Dodatkowo (...)
182
Macie Janowski wygrał przed momentem na swoim domowym torze 2 rundę Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix. Tym samym popularny Magic stał się liderem klasyfikacji generalnej cyklu(...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix - Wrocław. Zwycięzcą turnieju został Artem Łaguta. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: (...)
0
Dacarna zaprezentowała skład, którym będzie walczyć o Drużynowe Mistrzostwo Szwecji. Zespół, podobnie jak inne kluby z Bauhaus ligi musiał podejść na nowo do rozmów ze zawodnikami (...)
71
Eltrox Włókniarz Częstochowa nie zwalnia tempa i notuje trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Drużyna prowadzona przez Marka Cieślaka od początku dyktowała warunki tego spotkania i pew(...)
99
Fogo Unia Leszno w ramach drugiej kolejki PGE Ekstraligi na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała zespół Betard Sparty Wrocław. Leszczynianie od początku do końca dominowali w(...)
0
Betard Sparta Wrocław nie dała szans Motorowi Lublin w 1. rundzie PGE Ekstraligi 2020, zwyciężając 55:35. Wśród podopiecznych Dariusza Śledzia, aż czterech zawodników zdobyło dwucy(...)
132
Polski as Maciej Janowski nie przejmuje się tym ilu zawodników wywalczy automatyczne kwalifikacje do SGP 2021, twierdząc iż każdy walczy o złoto.(...)
153
Nie mogło być inaczej. Maciej Janowski w sezonie 2020 nadal będzie reprezentował barwy swojego macierzystego klubu. Dziś kapitan drużyny podpisał nowy kontrakt z Betard Spartą Wroc(...)
12
Maciej Janowski jest drugim, po Maksymie Drabiku, zawodnikiem, który nie wystąpi w rybnickim meczu Polska - Reszta Świata. (...)