Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
MACIEJ JANOWSKI - Wiadomości
119
W piątkowy popołudnie zawodnicy z cyklu GP wzięli udział w sesji treningowej przed sobotnią, przedostatnia rundą walki o tytuł IMŚ na żużlu. (...)
0
Dackarna Malilla drugim zwycięstwem nad Vaestervik Speedway w meczu półfinałowym szwedzkiej Elitsterien zapewniła sobie awns do finału. (...)
1
31 sierpnia 2019 – to kolejny wielki dzień polskiego speedwaya. W niemieckim Teterow biało-czerwoni osiągnęli podwójne zwycięstwo. W finałowej batalii na linię mety jako drugi wjec(...)
135
Maciej Janowski triumfował w rozgrywanej w niemiecki Teterow 7 rundzie cyklu Speedway Grand Prix. Dugie miejsce zajął kolejny z naszych zawodników, Bartosz Zmarzlik, zaś na najniżs(...)
388
Za nami sesja kwalifikacyjna, która w tym roku poprzedza zasadniczy turniej Grand Prix.(...)
81
W sobotę bardzo dobre zawody odjechał nasz rodak Maciej Janowski. Na dobrze znanym sobie torze w Malilli zajął 3. miejsce a do klasyfikacji generalnej dołożył 15 punktów.(...)
169
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Scandinavian FIM Speedway Grand Prix - Malilla. Zwycięzcą turnieju został Fredrik Lindgren. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali(...)
263
Maciej Janowski wygrał dzisiejsze kwalifikacje do jutrzejszego Scandinavian FIM Speedway Grand Prix. Walka o zdobycie jak najlepszego czasu rozgrywana była na torze Dackarny Malill(...)
3
Podopieczni Adama Krużyńskiego nie wykorzystali atutu własnego toru i ulegli Betard Sparcie Wrocław w stosunku 41:49. Gości do zwycięstwa poprowadził powracający po kontuzji Tai Wo(...)
131
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix of Poland - Wrocław. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finał(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonała na własnym stadionie MrGarden GKM Grudziądz 51:38 i tym samym zainkasowała również punkt bonusowy za lepszy dwumecz. Gospodarzy do zwycięstwa poprowa(...)
232
Zmęczenie, ale i satysfakcję ze zdobytego srebra można było dostrzec dzisiaj na twarzach zawodników wracających ze Speedway of Nations. Dzisiaj od razu po lądowaniu w Warszawie odb(...)
19
Marek Cieślak poinformował, że podczas drugiego dnia Black Monster FIM Speedway of Nations w Togliatti, w miejsce mocno potłuczonego Maćka Janowskiego wystąpi Patryk Dudek.(...)
181
Maciej Janowski zakończył na szczęście sobotnie zawody Speedway of Nations w rosyjskim Togliatti bez złamań.(...)
21
W niedzielę na stadionie im. Alfreda Smoczyka rozegrany został finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na torze w Lesznie najlepszy okazał się Janusz Kołodziej, który w biegu finał(...)
79
Na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski, a tytułu bronił Piotr Pawlicki, kapitan Fogo Unii Leszno nie obronił jednak tytułu. Na(...)
1
Dzisiaj poznaliśmy oficjalne składy na tegoroczne finały Speedway of Nations, które odbędą się 20 i 21 lipca na torze w rosyjskim Togliatti. Trener reprezentacji Polski Marek Cieśl(...)
4
Maciej Janowski za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że nie wystąpi w pierwszej rundzie Grand Prix w tym sezonie w Warszawie. Kontuzja okazała się na tyle poważn(...)
140
Niedzielnego spotkania do udanych nie zaliczy Maciej Janowski. W trzecim swoim starcie w Grudziądzu zanotował groźny upadek, po którym nie był wstanie kontynuować zawodów. Wrocławi(...)