Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MACIEJ JANOWSKI - Wiadomości
1
Tai Woffinden wygrał pierwsze, tegoroczne zawody z cyklu Speedway Grand Prix. W Grand Prix Polski na wypełnionym niemal do pełna Stadionie PGE Narodowym Brytyjczyk triumfował przed(...)
37
Już za niespełna 24 godziny rozpoczniemy zmagania o najważniejszy indywidualny tytuł w dyscyplinie żużlowej. Po raz kolejny speedway’owa elita zawita do stolicy naszego kraju.(...)
56
Betard Sparta Wrocław przegrała w niedzielę w Częstochowie z forBET Włókniarzem 49:41. Najlepszym zawodnikiem gości był w tym meczu Maciej Janowski. Co "Magic" miał do powiedzenia (...)
11
Już 1 maja w Pile, Żużlowa Reprezentacja Polski podejmować będzie reprezentację Australii. W składzie Polaków na to spotkanie znalazł się Maciej Janowski. (...)
0
W sobotę o godzinie 18:00 Get Well Toruń zaprezentuje się swojej publiczności po raz pierwszy w tym roku w ramach rozgrywek PGE Ekstraligi. "Anioły" będą podejmować na Motoarenie a(...)
0
Dzisiejszy mecz inaugurujący rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył się sprawiedliwym remisem. Na pomeczowej konferencji prasowej zawody te podsumowali trenerzy i najskuteczniejsi zawo(...)
100
Betard Sparta Wrocław poinformowała oficjalnie o przedłużeniu umowy z Maciejem Janowskim. Czwarty żużlowiec świata będzie jeździł w BETARD Sparcie Wrocław przez najbliższe dwa lata(...)
100
Maciej Janowski zdecydował się przedłużyć o kolejny, trzeci sezon swoje występy w szwedzkiej lidze Elitserien, broniąc barwy Dackarny Malilla. (...)
105
W sobotę, 7 października, zostanie rozegrana przedostatnia runda Speedway Grand Prix. Tym razem cykl zagości na toruńskiej Motoarenie gdzie na trybunach zasiądzie komplet kibiców. (...)
61
21 lat musieli czekać czescy kibice, aż ich reprezentant założy na głowę złoty hełm po triumfie w historycznym turnieju Zlata Prilba miasta Pardubice. Wczoraj najlepszym zawodnikie(...)
151
Jason Doyle zdobywając dzisiaj w Grand Prix Szwecji największą zdobycz punktową powiększył swoją przewagę nad pozostałymi zawodnikami w klasyfikacji generalnej tegorocznego cyklu G(...)
14
Drugi rok z rzędu wielki speedway jedzie do Niemiec. Tam zostanie rozegrana kolejna runda Speedway Grand Prix. Rok temu w Teterow dopisała publiczność, która była spragniona najważ(...)
0
Bardzo dużą niespodziankę sprawiła dzisiaj Smederna Eskilstuna w meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Elitserien, wygrywając na wyjeździe z Dackarną Malilla 43:46. Gospodarze do meczu (...)
105
W pierwszym półfinałowym spotkaniu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Smederną Eskilstuna a Dackarną Malilla, minimalnie lepsi okazali się gospodarze wygrywając 46:44. Tak mała zaliczk(...)
87
Dackarna Malilla bez większych problemów pokonała dzisiaj na własnym torze Piraternę Motala 59:31. W zespole gospodarzy Patryk Dudek zdobył 9 punktów plus trzy bonusy, zaś Maciej J(...)
163
W najbliższą niedzielę dojdzie do starcia dwóch najlepszych drużyn PGE Ekstraligi. Lider z Wrocławia, podejmie wicelidera z Zielonej Góry. Będzie to przedsmak nadchodzącej fazy fin(...)
101
Walka o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata wchodzi w decydującą fazę. Już dzisiaj rozegrana zostanie kolejna runda Speedway Grand Prix, tym razem w szwedzkiej Malilli. Żużel wraca(...)
0
Po zwycięstwie Reprezentacji Polski w The World Games 2017 można powiedzieć, że zawodnicy wraz ze sztabem szkoleniowym zrobili to co zakładali. Jednak sukces nie przyszedł tak łatw(...)
89
Reprezentacja Polski : Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski oraz Patryk Dudek zdobyła złoty medal The World Games 2017 rozgrywany na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Polacy w biegu(...)
108
The World Games to wspaniała impreza, która zawitała do kraju nad Wisłą i Wrocław jest jej gospodarzem. Jest to szansa dla wielu dyscyplin, które pukają do drzwi Igrzysk Olimpijski(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com