Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Wolverhampton Wolvess
Wczoraj o 13:00
Wczoraj o 14:00
Wczoraj o 15:00
LIVE
Peterborough Phanters
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 21:00
Zwycięzcą eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata we włoski Lonigo został Piotr Pawlicki. Drugie miejsce po walce w biegu dodatkowym wywalczył Nicolas Covatti.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MAKSIM BOGDANOW - Wiadomości
0
Już w sobotę na torze w Gnieźnie rozegrany zostanie turniej "Hil Gaz Back in Town II - Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W jego obsadzie nie brakuj(...)
1
GTM Start Gniezno ostatecznie zremisował towarzyską konfrontację z Lokomotivem Daugavpils, pomimo, że pierwotnie to Łotysze byli zwycięzcami rywalizacji do której doszło w Pierwsze(...)
1
Gnieźnieńscy działacze podali pełną listę startową turnieju "Hil-Gaz BiT II ? Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego, Pierwszego Króla Polski". (...)
2
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W poniedzia(...)
3
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W poniedział(...)
1
W niedzielnie po południe w Gnieźnie odbył się pierwszy trening drużyny Lokomotiv Daugavpils przed nadchodzącym wielki krokiem sezon 2017. Oprócz zawodników łotewskiej drużyny, na (...)
102
Już w najbliższą niedzielę Lokomotiv Daugavpils rozpocznie zgrupowanie w Gnieźnie, natomiast we wtorek, 28 marca Łotysze rozegrają na stadionie przy Wrzesińskiej 25 pierwsze z trze(...)
1
Gnieźnieński klub w sobotę przedstawił ósmego zawodnika, który weźmie udział w turnieju "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". (...)
104
Maksims Bogdanovs wystartuje z dziką kartą podczas Rietumu Bank Speedway Euro Championship w Daugavpils. Zawody na Łotwie zostaną rozegrane 6 sierpnia. Czy Bogdanovs będzie w stani(...)
1
Zakończyło się zgrupowanie zawodników Lokomotivu Daugavpils, które trwało od minionej soboty w Gnieźnie. Pomimo niesprzyjającej aury, warunki torowe pozwoliły zawodnikom szkolonym (...)
34
Zespół z Dyneburga to z pewnością jeden z najbardziej poszkodowanych poprzedniego sezonu. Łotysze pewnie zwyciężyli w rozgrywkach Nice PLŻ, ale w gronie "Eligowców" na rok 2016 się(...)
0
W niedzielę w Rybniku, Ostrowie i Daugavpils rozegrano spotkania 12. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Przedstawiamy zestawienie najlepszych zawodników tej rundy.(...)
0
W niedzielę rozegrano spotkania 10. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Najwięcej emocji dostarczyły pojedynki w Gnieźnie i Rybniku. My jak zawsze wybraliśmy najlepszych zawodnikó(...)
0
W niedzielę rozegrano 6. kolejkę Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Jak zawsze wybraliśmy siódemkę kolejki według portalu ZUZELEND.com.(...)
0
W 5 kolejce Nice PLŻ Orzeł Łódź podejmował Lokomotiv Daugavpils. Niestety gospodarzy po serii upadków stracili dwóch kluczowych zawodników i przegrali 40:50(...)
0
W zeszłym roku zamknęli stawkę Speedway Best Pairs Cup, choć ani razu nie zajęli ostatniego miejsca w poszczególnych rundach. Na inaugurację cyklu, Andrzej Lebedevs, Kjastas Puodzu(...)
0
Łotysz, Maksim Bogdanow dzięki wygranej w biegu dodatkowym z Przemysławem Pawlickim zapewnił sobie wygraną w rundzie kwalifikacyjnej do Speedway Europen Championship rozgrywanej w (...)
0
Już 13 lipca odbędzie się pierwszy półfinał Drużynowego Pucharu Świata 2013. Na torze w Częstochowie wystąpi m.in. reprezentacja Łotwy. Zespół prowadzony przez Władimira Rybnikowa (...)
0
W cieniu Grand Prix Europy w Lesznie zainaugurowano rozgrywki o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy na żużlu. W sobotę w Stralsund rozegrano pierwszą Rundę Kwalifikacyjną. Niemieck(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com