Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
MATEJ ZAGAR - Wiadomości
108
Gorzowianie w pierwszym meczu finału PGE Ekstraligi na toruńskiej Motoarenie zgromadzili 41 punktów. W rewanżu na Stadionie im. Edwarda Jancarza wystarczy, że zrobią 49 punktów i (...)
106
Dzisiaj poznaliśmy dwóch kolejnych uczestników 64 Turnieju o Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego. (...)
102
W sobotę 13 sierpnia zostanie rozegrana VI Runda walki o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. Tym razem cykl Speedway Grand Prix zagości do szwedzkiej Malilli. Zawodnicy wraca(...)
23
Na toruńskiej Motoarenie doszło do pojedynku bardzo silnych ekip. Stal Gorzów jest liderem tabeli, która radzi sobie dobrze prawie na każdym terenie i ekipa Get Well Toruń, która n(...)
183
Już jutro o godzinie 18:00 czasu polskiego rozegrana zostanie piąta runda Speedway Grand Prix w Cardiff. Stadion Millennium i Grand Prix Wielkiej Brytanii to z pewnością zawody leg(...)
5
Stal Gorzów nie dała żadnych szans Unii Leszno i pokonała wysoko Mistrzów Polski 53:37. Matej Zagar zdobywca 9 punktów, a Krzysztof Kasprzak wywalczył 11 oczek. (...)
9
W sobotę na PGE Narodowym w Warszawie odbyła się 2. runda tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Triumfatorem zawodów został Brytyjczyk Tai Woffinden, a kolejne miejsca na podium (...)
0
Dwadzieścia trzy biegi trwał dzisiejszy niespełniony sen o Warszawie na PGE Narodowym. Było święto, ale zabrakło kropki na "i" w postaci Mazurka Dąbrowskiego na zakończenie. Prawie(...)
35
Brytyjczyk, aktualny Mistrz Świata, Tai Woffinden triumfował w przed chwilą zakończonym LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland rozgrywanym na Stadionie Narodowym w Warszawie. Drugie miejsc(...)
8
Tylko trzy kolejki PGE Ekstraligi rolę kapitana Stali Gorzów pełnił Matej Zagar. Przed meczem z BETARD Spartą Wrocław jego następcą został Przemysław Pawlicki - nowy nabytek gorzow(...)
5
Pierwsze punkty w walce o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata zostały rozdane. Zawody w słoweńskim Krsko wygrał Peter Kildemand. Za jego plecami na podium uplasowali się dwaj Austr(...)
9
Zmiany, zmiany, zmiany... Klub wybrał nowego kapitana - Mateja Zagara.(...)
6
Kto najbardziej zawiódł, a kto okazał się czarnym koniem spośród zawodników startujących w PGE Ekstralidze w sezonie 2015? W poniższym zestawieniu przedstawimy Wam żużlowców, którz(...)
29
Słoweniec, Matej Zagar zdecydował się przedłużyć o kolejny rok swój kontrakt ze Stalą Gorzów. Zagar jest drugim po Nielsie Krystianie Iversenie, obcokrajowcem, który w przyszłym se(...)
3
Malowniczo położone, niespełna 28-tysięczne Krsko już po raz dziesiąty będzie gościło najlepszych żużlowców na świecie. Stolica słoweńskiego speedwaya po raz pierwszy była organiza(...)
14
Na cztery rundy przed końcem aktualny mistrz świata Greg Hancock traci 24 punkty do lidera klasyfikacji Grand Prix Tai'a Woffindena. - Jedyne, czego brakuje mi do szczęścia, to dob(...)
0
Wczoraj na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie rozegrana została 8 runda cyklu Grand Prix. W zawodach triumfował Słoweniec, Matej Zgar. Poniżej prezentujemy wideo z biegu fi(...)
0
Zwycięstwo Mateja Zagara w Gorzowie rodziło się w bólach - dosłownie. Słoweniec upadł w osiemnastym biegu w wyniku brutalnego ataku Jasona Doyle'a, który najpierw spowodował groźny(...)
0
Matej Zagar wygrał Grand Prix Polski w Gorzowie! Drugie miejsce zajął Greg Hancock, a trzecie Tai Woffinden. W finale wystartował także Bartosz Zmarzlik. Pozostali Polacy Maciej Ja(...)
0
Przedstawiamy państwu materiał wideo z biegu finałowego Grand Prix Danii w Horsens, którego triumfatorem został Duńczyk, Peter Kildemand.(...)