Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
MATEJ ZAGAR - Wiadomości
105
Kolejnym nowym zawodnikiem częstochowskiego Włókniarza został dzisiaj Matej Zagar. Słoweniec podpisał z klubem spod Jasnej Góry roczny kontrakt. (...)
270
W tym roku Indywidualnym Mistrzem Świata został po raz czwarty Greg Hancock. Srebrny medal do swojej kolekcji dorzucił Tai Woffinden. Brązowy krążek w swoim debiucie w Speedway Gra(...)
2
Nie opadły jeszcze emocje związane z sobotnimi zawodami cyklu Grand Prix w Melbourne, a my poznaliśmy dzikie karty na przyszłoroczny cykl.(...)
0
Matej Zagar w toruńskiej rundzie Speedway Grand Prix awansował do finału i zdobył w sumie piętnaście punktów. Ten dobry występ bardzo mocno przybliżył Słoweńca do pierwszej ósemki (...)
92
Bartosz Zmarzlik w sobotę zajął trzecie miejsce podczas Speedway Grand Prix w Toruniu. Na toruńskiej Motoarenie zdobył w sumie trzynaście oczek dzięki czemu zbliżył się do trzecieg(...)
113
Niels K. Iversen wygrał toruńską edycję Speedway Grand Prix. Duńczyk nie miał w tym roku najlepszych startów i patrząc na klasyfikację generalną można było myśleć, że ciężko mu będ(...)
119
Sobotnie zawody cyklu Speedway Grand Prix w Toruniu zakończyły się zwycięstwem Nielsa K. Iversena. Drugie miejsce zajął zawodnik Get Well Toruń, Greg Hancock. Na najniższym stopniu(...)
5
We wczorajszym spotkaniu gorzowska Stal pokonała Get Well Toruń 51:39. Tym samym odrobili straty z meczu w Toruniu, dzięki czemu stanęli na najwyższym stopniu podium. (...)
112
Jason Doyle zwyciężył w dziewiątej rundzie Speedway Grand Prix rozegranej w Sztokholmie. Na Friends Arenie Australijczyk triumfował czwarty raz w tym sezonie, dokonując rzeczy któr(...)
108
Gorzowianie w pierwszym meczu finału PGE Ekstraligi na toruńskiej Motoarenie zgromadzili 41 punktów. W rewanżu na Stadionie im. Edwarda Jancarza wystarczy, że zrobią 49 punktów i (...)
106
Dzisiaj poznaliśmy dwóch kolejnych uczestników 64 Turnieju o Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego. (...)
102
W sobotę 13 sierpnia zostanie rozegrana VI Runda walki o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. Tym razem cykl Speedway Grand Prix zagości do szwedzkiej Malilli. Zawodnicy wraca(...)
23
Na toruńskiej Motoarenie doszło do pojedynku bardzo silnych ekip. Stal Gorzów jest liderem tabeli, która radzi sobie dobrze prawie na każdym terenie i ekipa Get Well Toruń, która n(...)
183
Już jutro o godzinie 18:00 czasu polskiego rozegrana zostanie piąta runda Speedway Grand Prix w Cardiff. Stadion Millennium i Grand Prix Wielkiej Brytanii to z pewnością zawody leg(...)
5
Stal Gorzów nie dała żadnych szans Unii Leszno i pokonała wysoko Mistrzów Polski 53:37. Matej Zagar zdobywca 9 punktów, a Krzysztof Kasprzak wywalczył 11 oczek. (...)
9
W sobotę na PGE Narodowym w Warszawie odbyła się 2. runda tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Triumfatorem zawodów został Brytyjczyk Tai Woffinden, a kolejne miejsca na podium (...)
0
Dwadzieścia trzy biegi trwał dzisiejszy niespełniony sen o Warszawie na PGE Narodowym. Było święto, ale zabrakło kropki na "i" w postaci Mazurka Dąbrowskiego na zakończenie. Prawie(...)
35
Brytyjczyk, aktualny Mistrz Świata, Tai Woffinden triumfował w przed chwilą zakończonym LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland rozgrywanym na Stadionie Narodowym w Warszawie. Drugie miejsc(...)
8
Tylko trzy kolejki PGE Ekstraligi rolę kapitana Stali Gorzów pełnił Matej Zagar. Przed meczem z BETARD Spartą Wrocław jego następcą został Przemysław Pawlicki - nowy nabytek gorzow(...)
5
Pierwsze punkty w walce o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata zostały rozdane. Zawody w słoweńskim Krsko wygrał Peter Kildemand. Za jego plecami na podium uplasowali się dwaj Austr(...)