Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Do koszmarnego wypadku doszło podczas DMPJ w Zielonej Górze. Reprezentant miejscowego Falubazu uczestniczył w karambolu który zakończył się dla niego transportem do szpitala.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MATEJ ZAGAR - Wiadomości
0
Zwycięstwem byłego zawodnika Polonii Bydgoszcz Emila Sajfutdinowa zakończyło się Grand Prix Europy. Drugie miejsce zajął Matej Zagar, zaś trzeci był najlepszy z Polaków - Tomasz Go(...)
0
Matej Zagar powrócił w tym roku do cyklu Grand Prix po czterech sezonach przerwy. Słoweniec spisał się poniżej oczekiwań w nowozelandzkim Auckland, gdzie zakończył zmagania z pięci(...)
0
10 lat temu
Matej Zagar zwyciężył w drugiej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Słowenii i Chorwacji, rozegranej na torze w Lublanie. Słoweński żużlowiec wygrał drugie zawody z rzędu. Skład podi(...)
0
Jurica Pavlic i Matej Zagar zdominowali pierwszą rundę Indywidualnych Mistrzostw Słowenii i Chorwacji. W rundzie zasadniczej zwyciężył Słoweniec, jednak w finale najszybszy był cho(...)
0
10 lat temu
28 marca odbyła się ostatnia sesja treningowa Lechma Startu Gniezno przed świętami Wielkiej Nocy. Tego dnia do Gniezna zawitał m.in. Matej Zagar, dla którego była to okazja do spro(...)
0
23 marca swoje rozgrywki inauguruje brytyjska Elite League. Na starcie rywalizacji o mistrzostwo ligi angielskiej stanie dziesięć zespołów. Który okaże się najlepszy? Dziś prezentu(...)
0
Dziś przedstawiamy sylwetkę kolejnego uczestnika tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Matej Zagar bo o nim mowa powraca do tego grona po pięciu latach przerwy.(...)
0
Słoweniec Matej Zagar został nowym zawodnikiem Belle Vue Aces. Uczestnik cyklu Grand Prix dołączył tym samym do Artura Mroczki, Craiga Cooka, Kauko Nieminena i Alesa Drymla, którzy(...)
0
Paweł Parys, wychowanek gorzowskiego klubu już przed końcem ubiegłego sezonu postanowił zakończyć swoją karierę żużlową. Jak sam mówi, wpłynęło na to wiele czynników, a jednym z ni(...)
0
Po godzinie 22 zakończył się czat z Matejem Zagarem. Sympatyczny Słoweniec odpowiadał na pytania kibiców od godziny 18:00! Zadaliście podczas czatu ponad 1500 pytań, Matej zdołał o(...)
0
Już o godzinie 18:00 będziemy gościć na naszych łamach Mateja Zagara! Nowy nabytek Lechmy Startu Gniezno odpowie na Wasze pytania. To także finał inicjatywy kibiców Stali Gorzów, k(...)
0
Za nami oficjalnie pierwsze 12 dni okna transferowego w Enea Ekstralidze. Wprawdzie wiadomo, że pierwsze negocjacje prezesi prowadzili już pod koniec sezonu 2012, lecz dopiero od 1(...)
0
Matej Zagar podpisał dzisiaj kontrakt z beniaminkiem Enea Ekstraligi, Lechmą Startem Gniezno. Umowa obowiązywać będzie przez jeden sezon.(...)
0
Po tym jak informacja o odejściu Mateja Zagara ze Stali Gorzów została oficjalnie potwierdzona, na jednym z portali społecznościowych powstało wydarzenie "MATEJ DLA GORZOWA! GORZÓW(...)
0
Wczoraj żużlowy świat obiegła wiadomość o opuszczeniu przez Mateja Zagara nadwarciańskiego klubu. Błyskawicznie uformowała się duża grupa przeciwników takiego rozwiązania.(...)
0
Regulamin przyszłorocznych rozgrywek zmusił Stal Gorzów do podjęcia trudnej decyzji o nie przedłużaniu kontraktu z jednym z liderów - Matejem Zagarem. Słoweniec ma wysoki KSM i nie(...)
0
Przed chwilą w Gorican zakończyło się Grand Prix Challenge. Zawody z 11 punktami wygrał Polak Krzysztof Kasprzak, który jako pierwszy zapewnił sobie awans w przyszłorocznym cyklu G(...)
0
We wczorajszym meczu XVIII kolejki Enea Ekstraligi Unibax Toruń podejmował na Motoarenie wicelidera tabeli rozgrywek, Stal Gorzów. W trakcie spotkania groźnie wyglądające upadki za(...)
0
We wczorajszym testimonialu Simona Steada Matej Zagar zanotował groźny upadek. W jego wyniku Słoweniec jest mocno poobijany i nie jest pewny jego występ w sobotnim meczu Stali Gorz(...)
0
Zawodnik Startu Gniezno Bjarne Pedersen wygrał w rozgrywanym w niedzielę w Swindon memoriale Boba Kilby'ego. Duńczyk w rundzie zasadniczej zdobył 11 punktów i z półfinału pewnie aw(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com