Do koszmarnego wypadku doszło podczas DMPJ w Zielonej Górze. Reprezentant miejscowego Falubazu uczestniczył w karambolu który zakończył się dla niego transportem do szpitala.(...)
MATEJ ZAGAR - Wiadomości
0
Ubiegłoroczny sezon cyklu Grand Prix Matej Zagar zakończył na wyśmienitej ? piątej lokacie. Słoweński żużlowiec na zbliżający się nowy sezon nastawia się bardzo ambitnie i bojowo.(...)
0
W roku 2014 Słoweniec Matej Zagar ukończył zmagania w cyklu GP na piątym miejscu, co jest najlepszym wynikiem w jego dotychczasowej karierze. Sam zawodnik przyznaje jednak, że odcz(...)
0
Słoweński żużlowiec Matej Zagar jest bez wątpienia liderem ekipy Belle Vue Aces. Jak podkreśla dla oficjalnej strony Grand Prix, chciałby utrzymać wysoką formę i nadal być ważnym o(...)
0
Stal Gorzów niemal skompletowała już skład na sezon 2015. Kolejnym zawodnikiem, który przedłużył kontrakt jest Matej Zagar.(...)
1
Zwycięstwem Bartosza Zmarzlika zakończyła się 9 Runda Grand Prix w Gorzowie. Drugie miejsce zajął Matej Zagar, a na najniższym stopniu podium stanął Krzysztof Kasprzak.(...)
0
W drugim poniedziałkowym pojedynku Elite League ?Gwiazdy? pokonały na wyjeździe ekipę Belle Vue Aces 54:39.(...)
0
W poniedziałkowym spotkaniu Elite League "Wilki" po emocjonującym meczu pokonały na własnym obiekcie "Asy" 48:45.(...)
0
W środowym spoktaniu Elite League, Brimingham Brummies na własnym torze pokonało Belle Vue Aces 50:40.(...)
0
"Asy" po emocjonującym spotkaniu zremisowały z "Młotami" na własnym obiekcie.(...)
0
W drugim piątkowym spotkani Elite League ekipa "Młotów" na swoim terenie pewnie pokonała "Młoty" 58:32.(...)
0
W naszej galerii wideo można obejrzeć bieg finałowy z Grand Prix Czech, wygrane przez zawodnika Wielkiej Brytanii, Taia Woffindena.(...)
0
Słoweniec, Matej Zagar po raz pierwszy w karierze wygrał zawody z cyklu Grand Prix. Szczęśliwym torem dla zawodnika gorzowskiej Stali okazał się Ratina Stadium w fińskim Tampere.(...)
0
Matej Zegar wygrał Grand Prix Finlandii rozgrywane na torze Ratina Stadium w fińskim Tampere. Dla Słoweńca jest to pierwsze zwycięstwo w cyklu Grand Prix pomimo 44 turniejowych wys(...)
0
Już 5 kwietnia, zawodami w nowozelandzkim Auckland, rozpocznie się nowy cykl Grand Prix. Dzień po dniu będziemy przedstawiali Państwu sylwetki uczestników rywalizacji o Mistrzostwo(...)
0
Słoweński żużlowiec Matej Zagar w ubiegłym roku kilka razy był blisko osiągnięcia pierwszego miejsca w zawodach żużlowej Grand Prix. Zawodnik gorzowskiej Stali przyznaje, że w 2014(...)
0
Kibice Stali doczekali się w końcu prezentacji zawodnika, na którego czekali najdłużej. Matej Zagar w piątkowy wieczór dołączył do gorzowskiej drużyny.(...)
1
W Mironicach trwa spotkanie ze sponsorami Stali Gorzów, na którym właśnie ogłoszono, że Słoweniec wraca do Gorzowa.(...)
0
Unibax Toruń we wczorajszym spotkaniu rozbił beniaminka Enea Ekstraligi Lechmę Start Gniezno 62:28. Na pomeczowej konferencji przedstawiciele obydwu zespołów analizowali przebieg t(...)
0
Już dziś na stadionie bydgoskiej Polonii wielkie żużlowe święto - Derby Pomorza. W minioną niedzielę - pełniący rolę gościa w dzisiejszym spotkaniu - Unibax Toruń doznał pierwszej (...)
0
Zwycięstwem Mateja Zagara zakończyła się dzisiejsza Runda Kwalifikacyjna eliminacji do cyklu Grand Prix 2014. Na podium stanęli również Przemysław Pawlicki oraz Ales Dryml. Awans d(...)