Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 16:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MATEJ ZAGAR - Wiadomości
0
Zawodnik Startu Gniezno Bjarne Pedersen wygrał w rozgrywanym w niedzielę w Swindon memoriale Boba Kilby'ego. Duńczyk w rundzie zasadniczej zdobył 11 punktów i z półfinału pewnie aw(...)
0
Matej Zagar po raz drugi w tym sezonie otrzymał od organizatorów cyklu Grand Prix dziką kartę. Tym razem słoweński żużlowiec wystartuje w chorwackim Gorican.(...)
0
12 lat temu
Według oficjalnych doniesień klubu Caelum Stal Gorzów Wlkp. wczoraj wieczorem Matej Zagar podpisał kontrakt na 2012 rok.(...)
0
Za dwa tygodnie, 24 września rozegrany zostanie kolejny turniej o Grand Prix Chorwacji. Jak wiemy, w kraju tym speedway nie cieszy się zbytnią popularnością i na dobrą sprawę poza (...)
0
Nie reprezentant gospodarzy a Słoweniec Matej Zagar otrzymał od organizatorów dziką kartę na przyszły turniej Grand Prix Włoch który odbędzie się 30 lipca w Terenzano. (...)
0
Australijczyk Leigh Adams dzisiaj żegnał się z publicznością w Swindon. W swoim turnieju pożegnalnym zwyciężył on sam, zdobywając komplet punktów. Z pewnością właśnie taki koniec k(...)
0
Adrian Miedziński z Unibaxu Toruń zwyciężył zakończoną przed chwilą rundę kwalifikacyjną do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Drugie miejsce zajął Matej Zagar, trzeci był Lukas Dr(...)
0
12 lat temu
Słoweniec startujący w barwach Caelum Stali Gorzów, w trakcie dzisiejszych zawodów doznał urazu dłoni. Po biegu trzynastym Zagara uderzył kamień, który wypadł spod kola Nickiego Pe(...)
0
Słoweniec Matej Zagar złożył dzisiaj podpis pod roczną umową ze swoim dotychczasowym klubem - Stalą Gorzów. Zagar jest trzecim seniorem w gorzowskiej drużynie, po Tomaszu Gollobie (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com