Jutro o 15:00
MATEJ ZAGAR - Wiadomości
457
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Orzeł Łódź w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
We wtorek po południu rozegrano pierwszą rundę czeskiej Extraligi. W zawodach zwyciężyła drużyna gospodarzy AK Marketa Praga w której najskuteczniejszym zawodnikiem był Jan Kvech. (...)
103
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Słoweniec, Matej Zagar wystąpi z dzika kartą w zbliżającej się coraz większymi krokami 1 rundzie cyklu Speedway Grand Prix(...)
135
Powrót do rozgrywek żużlowych w Danii zostało pozytywnie odebrane przez czołowych zawodników światowego globu.(...)
46
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Challenge Gorican. Zwycięzcą turnieju został Matej Zagar. Za nim uplasowali się Oliver Berntzon oraz Krzysztof Kasprzak.(...)
132
Od nowego sezonu Speedway Grand Prix w życie wejdą zmiany w punktacji. W rozgrywkach powrócił schemat przyznawania określonych punktów za zdobyte miejsce. Zwolennikiem takiego syst(...)
1
Motor Lublin poinformował, że wszyscy zawodnicy którzy podpisali w listopadowym okienku transferowym kontrakty zgodzili się na zmianę warunków. Tym samym klub ma być gotowy do walk(...)
112
W trwającej przerwie zimowej Matej Zagar był jednym z tych zawodników, którzy zmienili barwy klubowe. Słoweniec postanowił zmienić częstochowskie Lwy na lubelskie Koziołki. Czy ta (...)
159
Słoweniec, Matej Zagar został dzisiaj przedstawiony jako nowy zawodnik Speed Car Motoru Lublin.(...)
98
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Danish FIM Speedway Grand Prix sponsored by ECCO - Vojens. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finało(...)
1
31 sierpnia 2019 – to kolejny wielki dzień polskiego speedwaya. W niemieckim Teterow biało-czerwoni osiągnęli podwójne zwycięstwo. W finałowej batalii na linię mety jako drugi wjec(...)
135
Maciej Janowski triumfował w rozgrywanej w niemiecki Teterow 7 rundzie cyklu Speedway Grand Prix. Dugie miejsce zajął kolejny z naszych zawodników, Bartosz Zmarzlik, zaś na najniżs(...)
388
Za nami sesja kwalifikacyjna, która w tym roku poprzedza zasadniczy turniej Grand Prix.(...)
188
Przed momentem zakończył się ostatni bie FIM Speedway Grand Prix Challegne w Gorican. Zwycięzcą turnieju został Matej Zagar, który w biegu o I miejsce ograł Nielsa Kristiana Iverse(...)
0
ForBET Włókniarz Częstochowa pewnie pokonał na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz 52:38, dzięki czemu zdobył 3 punkty meczowe i na kolejkę przed końcem rundy zasadniczej PGE Ekst(...)
0
W piątkowym meczu forBet Włókniarz Częstochowa pokonała Get Well Toruń 52:38. W tym spotkaniu Matej Zagar zdobył 7 punktów i bonus. Jak sam przyznaje, wynik indywidualny mógłby być(...)
148
Zwycięstwem Andersa Thomsena zakończyła się dzisiejsza runda eliminacji do cyklu Grand Prix, która odbyła się na torze w Żarnowicy. Drugie miejsce zajął Martin Vaculik. Podium uzup(...)
4
Matej Zagar przyznał, że doświadczenie z Wysp Brytyjskich odpłaciło się wygraniem warszawskich kwalifikacji przed dzisiejszym turniejem. (...)
0
W piatek na National Stadium w Manchesterze rozegrany został Memoriał Petera Cravena. W zawodach triumfował Australijczyk, Jason Doyle. Drugie miejsce zajął zawodnik miejscowego kl(...)