Wczoraj o 20:30
PRZEMYSLAW PAWLICKI - Wiadomości
0
Pierwszą rundę z cyklu Speedway Euro Championship na Motoarenie wygrał Jarosław Hampel. Reprezentant Polski bezpośrednio awansował po rundzie zasadniczej do biegu finałowego i w po(...)
5
Jarosław Hampel triumfował na toruńskiej MotoArenie w 1 rundzie Speedway European Championships. Popularny mały w biegu finałowym pokonał drugiego na linii mety, Czecha, Vaclava Mi(...)
3
Ciąg dalszy żużlowego maratonu na Motoarenie. Już w najbliższy piątek o godzinie 19:00 zostanie rozegrana pierwsza runda Speedway Euro Championship. W zawodach tych pojedzie aż sze(...)
0
Tegoroczny sezon jest niezwykle udany dla Przemysława Pawlickiego. Starszy z braci Pawlickich prezentuje wysoką dyspozycję na wszystkich żużlowych arenach, na których wystartuje. Ś(...)
111
Niespodziewanym triumfem Brytyjczyka, Caiga Cooka zakończył się półfinał eliminacji do przyszłorocznego cyklu Grand Prix, które rozegrano przed chwilą we włoskim Terenzano. Drugie (...)
0
Get Well Toruń jedzie do Stali Gorzów po pierwsze, powetować porażkę na własnym torze z pierwszego spotkania a po drugie aby zrewanżować się za przegrany finał Drużynowych Mistrzos(...)
2
8 lipca w Lesznie rozegrany zostanie finał Drużynowego Pucharu Świata. Trener kadry Marek Cieślak podał szeroki skład zawodników, którzy mają szansę na reprezentowanie biało-czerwo(...)
31
Po rozegraniu pięciu rund, na fotel lidera szwedzkiej Elitserien wysunęła się drużyna Elit Vetlandy. W klasyfikacji indywidualnej najlepszą średnią biegopunktową legitymuje się Aus(...)
0
W dniu dzisiejszym na torze w niemieckim Abensbergu rozegrane zostały eliminacje do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. W zawodach triumfował Peter Kildemand, który wyprzedził Mateu(...)
99
Przemysław Pawlickim w piątkowym ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski wywalczył dwanaście punktów, co dało mu trzecie miejsce na torze w Gnieźnie.(...)
0
Zwycięstwem Krystiana Pieszczka zakończył się rozegrany w piątek na torze w Gnieźnie ćwierćfinał IMP. Miejsce drugie zajął kapitan GTM Start Mirosław Jabłoński, a trzeci sklasyfiko(...)
3
Całej czwórce Polaków jaka wystartowała w chorwackim Gorican w SEC Challenge udało się awansować do tegorocznego cyklu o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. W zawodach triumfował (...)
0
54 000 kibiców, ryk motocykli i najlepsi zawodnicy na świecie. Stadion Narodowy widział już wiele kapitalnych widowisk sportowy ale żużel to inna historia. Historia, która rozpali (...)
115
We wczorajszym spotkaniu żółto-niebiescy pokonali Betard Spartę Wrocław 44:45. Po fatalnym początku drużyna z Gorzowa z każdym biegiem czuła się lepiej na wrocławskim torze.(...)
0
Pomimo niezbyt sprzyjającej aury, dwie wygrane wrocławskich żużlowców przyciągnęły po raz kolejny niemalże komplet publiczności we Wrocławiu. Ekipy Betard Sparty i Cash Broker Sta(...)
100
Z bardzo szlachetną inicjatywą wyszedł Przemysław Pawlicki. Na najbliższych zawodach z cyklu Gran Prix, które zostanie rozegrane w Warszawie starszy z braci Pawlickich wystąpi w ke(...)
50
Już w czwartek zostanie rozegrana druga runda Speedway Best Pairs w pierwszej stolicy Polski. Na gnieźnieńskim owalu spotka się dziewięciu Mistrzów Świata i z pewnością emocji nie (...)
1
W ubiegłą niedzielę na gorzowskim torze odbył się mecz inauguracyjny, w którym to miejscowa Stal pokonała ROW Rybnik 51:39. Jednym liderów był Przemysław Pawlicki, który na swoim(...)
1
Przemysław Pawlicki po raz kolejny udowodnił, że z początkiem tego sezonu znajduje się w wybornej formie. Tym razem starszy z braci Pawlickich zwyciężył w półfinale Indywidualnych (...)
1
Przemysław Pawlicki wystartuje z dziką kartą 13 maja w LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland. Zawody rozegrane zostaną na PGE Narodowym w Warszawie. Weźmie w nich udział siedmiu reprezent(...)