Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Leicester Lions
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Po trzecią wygraną z rzędu w British Final sięgnął dzisiaj na The National Speedway Stadium w Manchesterze Daniel Bewley. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PRZEMYSLAW PAWLICKI - Wiadomości
0
Rospiggarna Hallstavik pokonała na słasnym torze drużynę Masarna Avesta w stosunku 47:43. Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy był Jacob Thorssell zdobywca 11 punktów. Przemys(...)
0
W niedzielę w słowackiej Żarnowicy rozegrano półfinał do Speedway European Championships. W zawodach triumfował Szwed, Fredrik Lindgren, który w biegu dodatkowym pokonał drugiego, (...)
0
Beniaminek Masarna Avesta pokonało w meczu 2 rundy szwedzkiej Elitserien aktualnego mistrza Szwecji Elit Vetlandę 50:40. Z piątki Polaków, którzy wystąpili w tym spotkaniu najlepie(...)
8
Tylko trzy kolejki PGE Ekstraligi rolę kapitana Stali Gorzów pełnił Matej Zagar. Przed meczem z BETARD Spartą Wrocław jego następcą został Przemysław Pawlicki - nowy nabytek gorzow(...)
1
Jutro gorzowska Stal będzie podejmować na własnym stadionie GKM Grudziądz, który w poprzednim sezonie Stal rozgromiła 63:27. Mecz ostatecznie, przez złe prognozy pogody, został prz(...)
5
Przemysław Pawlicki na antenie radia Gorzów opowiedział o pierwszych treningach na Jancarzu i o nowej osobie w teamie. (...)
9
Zmiany, zmiany, zmiany... Klub wybrał nowego kapitana - Mateja Zagara.(...)
0
Przemysław i Piotr Pawliccy postanowili wesprzeć akcję Szlachetna Paczka.(...)
3
Większość portali zajmujących się sportem żużlowym pisze o tym, że bracia Pawliccy nie dogadali się z władzami klubu w kwestii finansowej, a kibice już zapomnieli, że to w dużej mi(...)
4
Przemysław Pawlicki o swoich przenosinach do Stali Gorzów i o wspomnieniach z 2010 roku.(...)
934
W piątkowe popołudnie poznaliśmy kolejnego zawodnika, który będzie reprezentował barwy Stali Gorzów w sezonie 2016. (...)
345
W komunikacie zamieszczonym przez Klub Fogo Unia Leszno czytamy, iż obie strony nie doszły do porozumienia podczas dzisiejszego spotkania i postanowiły zakończyć negocjacje.(...)
115
Fogo Unia Leszno stosunkowo szybko zdecydowała się na podpisanie kontraktów z Emilem Sajfudinowem, Nicki Pedersenem i Grzegorzem Zengotą. Ważny kontrakt w Lesznie ma kapitan biało (...)
9
W przerwie między sezonami Przemysław Pawlicki zdecydował się na zabieg, który miał na celu usunięcie ostatniej płytki z obojczyka.(...)
10
Fogo Unia Leszno razem z braćmi Pawlickimi nadal nie doszła do porozumienia w kwestii finansowej. Coraz dłuższe negocjacje budzą niepokój kibiców.(...)
10
Zaraz po zakończeniu sezonu Fogo Unia zabrała się ostro za przedłużanie kontraktów ze swoimi zawodnikami. Nowe kontrakty z Nickim Pedersenem i Emilem Sajfutdinowem. Jak przekonuje (...)
22
Fogo Unia Leszno stosunkowo szybko doszła do porozumienia w sprawie kontaktów z Nicki Pedersenem, Emilem Sajfutdinowem i Grzegorzem Zengotą. Ważny kontrakt w Lesznie ma kapitan bia(...)
35
Fogo Unia Leszno po zdobyciu złotego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski stosunkowo szybko zdecydowała się na przedłużenie kontraktu z Emilem Sajfutdinowem i Nicki Pedersenem, a w(...)
45
Mijający sezon był bardzo udany dla Fogo Unii Leszno, zawodnicy z Wielkopolski wywalczyli medal z najcenniejszego kruszcu. Włodarze klubu z Wielkopolski przedłużyli już umowy z Emi(...)
1
Przemysław Pawlicki zdecydował się na zmianę barw klubowych w rozgrywkach ligowych w Szwecji. Starszy z braci Pawlickich w sezonie 2016 będzie reprezentował barwy Masarny Avesta.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com