Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
25.09.2023 - 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
25.09.2023 - 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PRZEMYSLAW PAWLICKI - Wiadomości
8
Tylko trzy kolejki PGE Ekstraligi rolę kapitana Stali Gorzów pełnił Matej Zagar. Przed meczem z BETARD Spartą Wrocław jego następcą został Przemysław Pawlicki - nowy nabytek gorzow(...)
1
Jutro gorzowska Stal będzie podejmować na własnym stadionie GKM Grudziądz, który w poprzednim sezonie Stal rozgromiła 63:27. Mecz ostatecznie, przez złe prognozy pogody, został prz(...)
5
Przemysław Pawlicki na antenie radia Gorzów opowiedział o pierwszych treningach na Jancarzu i o nowej osobie w teamie. (...)
9
Zmiany, zmiany, zmiany... Klub wybrał nowego kapitana - Mateja Zagara.(...)
0
Przemysław i Piotr Pawliccy postanowili wesprzeć akcję Szlachetna Paczka.(...)
3
Większość portali zajmujących się sportem żużlowym pisze o tym, że bracia Pawliccy nie dogadali się z władzami klubu w kwestii finansowej, a kibice już zapomnieli, że to w dużej mi(...)
4
Przemysław Pawlicki o swoich przenosinach do Stali Gorzów i o wspomnieniach z 2010 roku.(...)
934
W piątkowe popołudnie poznaliśmy kolejnego zawodnika, który będzie reprezentował barwy Stali Gorzów w sezonie 2016. (...)
345
W komunikacie zamieszczonym przez Klub Fogo Unia Leszno czytamy, iż obie strony nie doszły do porozumienia podczas dzisiejszego spotkania i postanowiły zakończyć negocjacje.(...)
115
Fogo Unia Leszno stosunkowo szybko zdecydowała się na podpisanie kontraktów z Emilem Sajfudinowem, Nicki Pedersenem i Grzegorzem Zengotą. Ważny kontrakt w Lesznie ma kapitan biało (...)
9
W przerwie między sezonami Przemysław Pawlicki zdecydował się na zabieg, który miał na celu usunięcie ostatniej płytki z obojczyka.(...)
10
Fogo Unia Leszno razem z braćmi Pawlickimi nadal nie doszła do porozumienia w kwestii finansowej. Coraz dłuższe negocjacje budzą niepokój kibiców.(...)
10
Zaraz po zakończeniu sezonu Fogo Unia zabrała się ostro za przedłużanie kontraktów ze swoimi zawodnikami. Nowe kontrakty z Nickim Pedersenem i Emilem Sajfutdinowem. Jak przekonuje (...)
22
Fogo Unia Leszno stosunkowo szybko doszła do porozumienia w sprawie kontaktów z Nicki Pedersenem, Emilem Sajfutdinowem i Grzegorzem Zengotą. Ważny kontrakt w Lesznie ma kapitan bia(...)
35
Fogo Unia Leszno po zdobyciu złotego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski stosunkowo szybko zdecydowała się na przedłużenie kontraktu z Emilem Sajfutdinowem i Nicki Pedersenem, a w(...)
45
Mijający sezon był bardzo udany dla Fogo Unii Leszno, zawodnicy z Wielkopolski wywalczyli medal z najcenniejszego kruszcu. Włodarze klubu z Wielkopolski przedłużyli już umowy z Emi(...)
1
Przemysław Pawlicki zdecydował się na zmianę barw klubowych w rozgrywkach ligowych w Szwecji. Starszy z braci Pawlickich w sezonie 2016 będzie reprezentował barwy Masarny Avesta.(...)
43
Patryk Dudek zwyciężył dzisiaj na SGP Arenie w Częstochowie w III Międzynarodowym Turnieju Indywidualnym o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Duzers w biegu finałowym pokonał dr(...)
2
Drużyna MC Nordstern Straslund pokonał dotychczasowego mistrza Niemiec AC Landshut 51:37 i wygrała rozgrywki Speedway Bundesligi 2015. W składzie Północnych Gwiazd wystąpiło dwóch (...)
4
Przemysław Pawlicki zdobył z Fogo Unią Leszno swój pierwszy złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Był jednym z równo punktujących zawodników.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com