Po zakończonym spotkaniu sparingowym pomiędzy Fogo Unią Leszno a zespołem PGE Marmy Rzeszów wypowiedzi dla naszego portalu udzielili Grzegorz Zengota, Jurica Pavlić oraz Przemysław(...)
0
Pierwszy sezon w gronie seniorów to jeden z najtrudniejszych momentów w życiu każdego żużlowca. W tym roku czeka to między innymi tak utalentowanych jeźdźców jak Maciej Janowski cz(...)
0
Polski Związek Motorowy ogłosił nazwiska zawodników, którzy będą reprezentowali Polskę w półfinale Indywidualnych Mistrzostw Europy. Będą to Maciej Janowski oraz Przemysław Pawlick(...)
0
Przemysław i Piotr Pawliccy podpisali umowy na starty w czeskiej Extralidze w sezonie 2013.(...)
0
Mamy już 2013 rok. Od co najmniej 10 lat szukamy w kraju następcy Tomasza Golloba. Wielu żużlowców określano już tym mianem, jednak nie sprostali oni oczekiwaniom kibiców, fachow(...)
0
Znamy już wszystkich Secret Manów w Unii Leszno. Zespół uzupełnili Grzegorz Zengota oraz bracia Przemysław i Piotr Pawliccy. Cała trójka została oficjalnie przedstawiona na trwając(...)
0
Dzisiaj Przemysław Pawlicki po operacji kontuzjowanej nogi opuścił szpital w Puszczykowie. Przemek kontuzji nogi doznał na torze w Bydgoszczy podczas finału Młodzieżowych Indywidua(...)
0
Niestety upadek w finale MIMP w Bydgoszczy zakończył się dramatycznie dla Przemysława Pawlickiego. Po badaniach lekarskich okazało się, że sezon dla młodzieżowca Unii Leszno już si(...)
0
Już jutro na torze w Tarnowie odbędzie się IV finał indywidualnych mistrzostw świata juniorów. Realne szanse na złoty medal zachowuje wciąż dwójka Polaków - Maciej Janowski oraz Pr(...)
0
W naszych galeriach można zobaczy obszerną fotorelacje z gnieźnieńskiego finału Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Autorem zdjęć jest fotoreporter portalu zuzelend.com - Marce(...)
0
Zwycięstwem Przemysława Pawlickiego z Unii Leszno zakończył się w Rzeszowie finał Srebrnego Kasku. Na drugim miejscu podium uplasował się junior z Gorzowa Wlkp. Bartosz Zmarzlik. T(...)
0
Wiele radości sprawili w niedzielę swoim kibicom zawodnicy Unii Leszno pokonując jednego z faworytów tegorocznych rozgrywek Stal Gorzów. Leszczyńska drużyna wciąż bez swojego lider(...)
0
Wszyscy reprezentanci Polski awansowali ze swoich półfinałów do finałów IMŚJ. Polskę w siedmiu zawodach finałowych reprezentować będą Maciej Janowski, Patryk Dudek, Tobiasz Musiela(...)
0
Na torach w Terenzano i Czerwonogradzie odbędą się półfinały które wyłonią tegorocznych finalistów którzy powalczą o miano Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów na żużlu. Polska (...)
0
W ostatniej rundzie kwalifikacyjnej do IMŚJ w holenderskim Blijham, pewny awans do półfinałów uzyskali reprezentanci Polski - Przemysław oraz Piotr Pawliccy. Starszy z braci zwycię(...)
0
Zawodnik Unii Leszno - Piotr Pawlicki zwyciężył w rozegranym w Gorzowie Wlkp. finale Złotego Kasku. Młodzieżowiec pokonał w dodatkowym wyścigu Grzegorza Zengotę. Trzecie miejsce za(...)
0
Przemysław Pawlicki, który po 2 seriach startów podczas FIM Fogo European Speedway Grand Prix pełnił rolę lidera, po zawodach skomentował swoją postawę oraz zdradził plany co do sw(...)
0
Zwycięstwem Przemysława Pawlickiego zakończyła się jedna z eliminacji do Złotego Kasku. Junior Unii Leszno zdobył 14 pkt. Zaraz za nim uplasował się Krzysztof Jabłoński z 13 pkt.(...)
0
Przemysław Pawlicki wystąpi w FIM Fogo European Speedway Grand Prix w Lesznie z dziką kartą. Rezerwę toru pełnić będą również zawodnicy miejscowej Unii - Piotr Pawlicki oraz Tobias(...)
0
Zwycięstwem Piotra Pawlickiego zakończył się półfinał krajowych eliminacji do IMŚJ w Krośnie. Zawodnik Unii Leszno zdobył 14 punktów. Drugi był jego brat Przemysław - 12 pkt, a trz(...)