PRZEMYSLAW PAWLICKI - Wiadomości
0
Znamy pierwsze szczegóły wielkiego turnieju „Asy dla Tomasza Golloba”(...)
309
Bartosz Zmarzlik wygrał Grand Prix w Cardiff, w finale wyprzedził Taia Woffindena, Macieja Janowskiego oraz Grega Hancocka. W biegu półfinałowym z turniejem pożegnali się Przemysła(...)
0
Podczas rozegranego dzisiaj 68. Memoriału im. Alfreda Smoczyka w Lesznie zwyciężył Przemysław Pawlicki, który w biegu dodatkowym pokonał Brady Kurtza i Dominika Kuberę.(...)
22
W niedzielne popołudnie na leszczyńskim owalu rozgrano 68. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zawody zakończyły się wygraną Przemysława Pawlickiego, który w biegu dodatkowym o pierwsze(...)
37
Już za niespełna 24 godziny rozpoczniemy zmagania o najważniejszy indywidualny tytuł w dyscyplinie żużlowej. Po raz kolejny speedway’owa elita zawita do stolicy naszego kraju.(...)
0
Grudziądzanie przyjechali do Torunia po sromotnej porażce z Fogo Unią Leszno. Get Well Toruń nie jedzie na razie tak jak wszyscy tego oczekiwali. "Anioły" wygrały pewnie 51:39 nad (...)
0
W niedzielnym pojedynku Zielonogórzan z zespołem Roberta Kempińskiego, górą byli gospodarze, a ostateczny rezultat brzmiał 53:37.(...)
108
Get Well Toruń zaliczył drugi sparing z rzędu na wyjeździe. Tym razem uległ 46:38 ekipie z Grudziadza. Dla gospodarzy najwięcej punktów przywiózł Przemysław Pawlicki natomiast dla (...)
415
Bloger wegański, ultramaratończyk i motywator Przemysław Ignaszewski zaraził pozytywną energią Przemysława Pawlickiego przed jego debiutem w cyklu FIM Speedway Grand Prix. Razem tr(...)
546
Przemysław Pawlicki został nowym zawodnikiem MRGARDEN GKM-u Grudziądz. Po dwuletniej przygodzie z klubem Stali Gorzów zawodnik po raz kolejny w swojej karierze zmienia barwy klubow(...)
178
W 4 finale Speedway Euro Championship rozgrywanym na torze w Lublinie triumfował Krzysztof Kasprzak. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew, który zapewnił sobie tytuł Indywidualn(...)
0
Smederna Eskilstuna wygraną w pierwszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien na torze Masarny Avesta 38:52 niemal przesądziła o awansie do finału. W zespole gospodarzy wystąpiło dwóch P(...)
100
W meczu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Masarna Avesta a Lejonen Gislaved, gospodarze zdeklasowali gości 67:23. W zespole Lwów jedynie Chris Holder nawiązał walkę z zawodnikami Masa(...)
58
Dwójka Polaków: Przemysław Pawlicki oraz Patryk Dudek zdołała wywalczyć sobie stałe miejsce w przyszłorocznym cyklu Grand Prix. Trzecim szczęśliwcem został Rosjanin, Artem Laguta. (...)
521
Tegoroczny cykl Speedway Best Pairs przechodzi do historii. W kończącej zmagania teamów rundzie w Gnieźnie zwycięstwo odniósł Monster Energy Speedway Team, który okazał się lepszy (...)
125
Już w czwartek 17 sierpnia, o godz. 18:30 w Gnieźnie, odbędzie się wielki finał tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. Teamy biorące udział zawodach przedstawiły składy, w których(...)
147
Za nami finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Czapkę Kadyrowa niespodziewanie założył zawodnik wrocławskiej Betrad Sparty, Szymon Woźniak. Na drugiej pozycji uplasował się zawodn(...)
109
W niedzielę na stadionie im. Edwarda Jancarza rozegrany został finał Indywidualnych Mistrzostw Polski, w którym dość niespodziewanie zwyciężył Szymon Woźniak, drugi był Przemysław (...)
297
W Gorzowie odbył się dzisiaj finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Najlepszym żużlowcem Polski został Szymon Woźniak, drugie miejsce zajął Przemysław Pawlicki, a na najniższym st(...)
166
2 lipca o godzinie 19:00 zostaną rozegrane legendarne zawody na żużlu – Indywidualne Mistrzostwa Polski. Tegoroczny finał zostanie rozegrany na Stadionie im. Edwarda Jancarza w Gor(...)