Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
25.09.2023 - 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
25.09.2023 - 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PRZEMYSLAW PAWLICKI - Wiadomości
3
MrGarden GKM Grudziądz zakomunikował, iż Przemysław Pawlicki w przyszłym sezonie nadal będzie bronił jego barw.(...)
102
Przemysław Pawlicki został triumfatorem dzisiejszego 11 Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego rozgrywanego na torze w Gnieźnie. Drugie miejsce przypadło Kacprowi Gomólskiemu, zaś na(...)
0
Zwycięzcą ćwierćfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski rozgrywanych na torze w Opolu został Dominik Kubera. Za nim uplasowali się Przemysław Pawlicki oraz Hubert Łęgowik.(...)
574
W Grudziądzu było czuć głód żużla. Karnety sprzedawały się szybko, bilety także znikały z kas. Kibice bardzo chcieli usłyszeć ryk silników na stadionie przy ulicy Hallera 4. I stał(...)
190
W niedzielny wieczór odbył się XVI Memoriał Edwarda Jancarza, którego zwycięzcą został Przemysław Pawlicki, który po zawodach tak skomentował swój występ. (...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XVI Memoriał Edwarda Jancarza. Zwycięzcą turnieju został Przemysław Pawlicki. Za nim uplasowali się Bartosz Zmarzlik oraz Kacper Woryna.(...)
18
Przed tym sezonem Przemysław Pawlicki zamienił Gorzów na Grudziądz. Z GKM – em udało mu się utrzymać w PGE Ekstralidze będąc jednym z liderów zespołu. W tym samym czasie na arenie (...)
31
Po trzech sezonach spędzonych w Masarnie Avesta, Przemysław Pawlicki powraca do Smederny Eskilstuna.(...)
59
Polscy kibice czekają na tytuł Indywidualnego Mistrza Świata już osiem lat. W 2010 roku Tomasz Gollob wywalczył złoty medal spełniając marzenie swoje i wielu fanów. Teraz rywalizac(...)
132
Ale kogo zobaczymy pod nr 13?(...)
66
Około 2 500 publiczność przybyła w sobotnie popołudnie na Hallera 4 w Grudziądzu. (...)
3
Fajfer broni Korony.(...)
211
Zapowiadają się ciekawe zawody. Wśród obecnych jest trójka uczestników z tegorocznego cyklu Grand Prix.(...)
166
Kończy tym samym spekulacje nt. domniemanych przenosin do Wrocławia.(...)
50
Wielki żużel wrócił do „Kotła czarownic”. (...)
14
Martin Vaculik wygrał Grand Prix Polski w Gorzowie. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, a na najniższym stopniu podium stanął Tai Woffinden. Czwartą pozycję w finale zajął Party(...)
7
Już dzisiaj na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie odbędzie się siódma runda cyklu Grand Prix. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 19:00.(...)
25
Po niemal trzech latach od ostatniego zwycięstwa w Grand Prix Polski na toruńskiej MotoArenie, Nicki Pedersen triumfował w dzisiejszym Grand Prix Skandynawii w szwedzkiej Malilli. (...)
0
Znamy pierwsze szczegóły wielkiego turnieju „Asy dla Tomasza Golloba”(...)
309
Bartosz Zmarzlik wygrał Grand Prix w Cardiff, w finale wyprzedził Taia Woffindena, Macieja Janowskiego oraz Grega Hancocka. W biegu półfinałowym z turniejem pożegnali się Przemysła(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com