Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
Wczoraj o 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PRZEMYSLAW PAWLICKI - Wiadomości
148
Get Well Toruń przegrał na własnym torze z Cash Broker Stalą Gorzów 44:46. Liderem gospodarzy był Greg Hancock, który zdobył dziesięć punktów z bonusem. A w ekipie goście wymarzony(...)
2
Dziś na gorzowskim stadionie odbył się długo wyczekiwany Memoriał, który był jednym z ostatnich okazji do sprawdzenia indywidualnej formy zawodników przed startem PGE Ekstraligi. N(...)
110
W sobotę w Gnieźnie odbył się towarzyski turniej indywidualny pod nazwą "Hil-Gaz Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". Zwycięstwo w zawo(...)
311
Oskar Fajfer wygrał w Gnieźnie "Hil-Gaz Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". Wychowanek klubu z Pierwszej Stolicy Polski obronił w ten (...)
0
Już w sobotę na torze w Gnieźnie rozegrany zostanie turniej "Hil Gaz Back in Town II - Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W jego obsadzie nie brakuj(...)
7
W czwartkowe popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały rozegrano eliminacje Złotego Kasku. Najlepszy w dzisiejszych zawodach okazał się Krzysztof Kasprzak, drugie miejsce zajął P(...)
1
Gnieźnieńscy działacze podali pełną listę startową turnieju "Hil-Gaz BiT II ? Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego, Pierwszego Króla Polski". (...)
1
W porównaniu z podanymi przez nas przed tygodniem, listami startowymi "Złotego Kasku", zaszło kilka zmian, istotnych dla kibiców i - rzecz jasna - samych zawodników. (...)
1
Młody Rosjanin jeżdżący na co dzień w barwach leszczyńskiej Unii doda kolorytu rywalizacji na torze, która będzie miała miejsce już 9 kwietnia na gorzowskim torze.(...)
108
Trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata, który weźmie udział w Memoriale, nie ukrywa, że zależy mu na zwycięstwie. Czy to się jednak uda? Dowiemy się już 9 kwietnia.(...)
0
Patryk Dudek również chce zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami PGE Ekstraligi. Memoriał Edwarda Jancarza odbędzie się tydzień przed rozpoczęciem sezonu ligowego, co czyni te zawo(...)
0
W niedzielne popołudnie 9 kwietnia, stadion w Gorzowie wypełni się kibicami i gwiazdami światowego żużla przybyłymi aby uczcić pamięć gorzowskiej legendy. (...)
1
9 kwietnia na gorzowskim torze spotkają się żużlowcy Stali Gorzów oraz najlepsi zawodnicy PGE Ekstraligi, aby upamiętnić gorzowskiego, wybitnego żużlowca Edwarda Jancarza.(...)
108
Już 9 kwietnia o godzinie 16:30 odbędzie się kolejny memoriał ku czci legendy gorzowskiego żużla. Organizatorzy zawodów podali dwóch pierwszych uczestników tego spotkania: Przemysł(...)
0
24 marca w Poole rozegrany zostanie turniej charytatywny. Podczas zawodów zbierane będą pieniądze na leczenie kontuzjowanego Darcy'ego Warda. Udział w imprezie potwierdzili bracia (...)
100
Kręgle, kriokomora, siłownia, a po obiedzie - zasłużony odpoczynek w hotelowym pokoju. O tym, czy panuje w nich porządek, czy raczej twórczy nieład przekonał się... nowy reporter "(...)
283
Fogo Power to pierwsza drużyna, która wystąpi w turniejach z cyklu Speedway Best Pairs. Zmagania te zostaną zainaugurowane 25 marca w Toruniu, a zakończą się 25 maja w bawarskim La(...)
109
W sezonie 2017 klub z nad Warty reprezentować będą: Krzysztof Kasprzak, Bartosz Zmarzlik, Niels Kristian Iversen oraz zakontraktowani dzisiaj Przemysław Pawlicki i Martin Vaculik. (...)
101
W Toruniu skład na przyszły sezon jest niemal znany. Kontrakty zostały podpisane przez Chrisa Holdera i Pawła Przedpełskiego. Cały czas kibice czekają na przedłużenie kontraktu z A(...)
104
Przemysław Pawlicki w 66. Memoriale imienia Alfreda Smoczyka zajął V miejsce. Przypomnijmy, że zawody przerwano po trzech seriach startów, a wychowanek leszczyńskich "Byków" zainka(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com