Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tomasz Bajerski w dniu dzisiejszym zrezygnował z funkcji menadżera eWinner Apator Toruń. Decyzja podjęta została po ukazaniu się publikacji o problemach z życia prywatnego, które według właścicieli negatywnie wpływają na wizerunek klubu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SEC - Wiadomości
91
Jarosław Hampel wystąpi podczas pierwszej rundy Speedway Euro Championship 2017 w Toruniu. Zawodnik Żużlowej Reprezentacji Polski skorzystał z zaproszenia organizatorów, firmy One (...)
144
Andriej Kudriaszow wystąpi podczas inauguracyjnej rundy Speedway Euro Championship, która już w najbliższy piątek, 30 czerwca, odbędzie się na Motoarenie. Rosjanin zastąpi kontuzjo(...)
0
Tegoroczny sezon jest niezwykle udany dla Przemysława Pawlickiego. Starszy z braci Pawlickich prezentuje wysoką dyspozycję na wszystkich żużlowych arenach, na których wystartuje. Ś(...)
0
Klindt będzie jednym z czterech Duńczyków, walczących o złoty medal indywidualnych mistrzostw Europy w sezonie 2017. Dla zawodnika, który na co dzień mieszka w angielskim Wolverham(...)
0
Artem i Grigorij Łagutowie to pierwszy i jedyny jak dotąd braterski duet w historii cyklu Speedway Euro Championship. Rosjanie mają już za sobą starcia podczas edycji w sezonach 20(...)
0
Początek sezonu 2017 jest bardzo udany w wykonaniu Adriana Miedzińskiego. Wychowanek Apatora Toruń prezentuje wysoką formę zarówno w drużynowych jak i indywidualnych rozgrywkach. N(...)
0
Andrzej Lebiediew to jedyny reprezentant Łotwy w tegorocznym cyklu Speedway Euro Championship. 22 ? letni zawodnik to trzeci reprezentant Łotwy w historii cyklu.(...)
47
Organizatorzy indywidualnych mistrzostw Europy przyznali dziką kartę na inauguracyjną rundę Speedway Euro Championship w Toruniu. Otrzymał ją reprezentant Polski, Jarosław Hampel. (...)
156
Najniższy stopień podium oraz brązowy medal zeszłorocznej edycji Speedway Euro Championship wpisał Krzysztofa Kasprzaka do historii - ?Kasper? jako pierwszy Polak został medalistą (...)
92
Dwa lata trwała walka Kennetha Bjerre o miejsce w elitarnym cyklu Speedway Euro Championship. Już raz był bardzo blisko. Podczas SEC Challenge 2015 zajął ósme miejsce, które dało m(...)
107
Już po raz piąty cykl Speedway Euro Championship wyłoni najlepszego żużlowca na Starym Kontynencie. Obrońcą mistrzowskiego tytułu będzie Nicki Pedersen, który swoje pierwsze złoto (...)
3
Całej czwórce Polaków jaka wystartowała w chorwackim Gorican w SEC Challenge udało się awansować do tegorocznego cyklu o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. W zawodach triumfował (...)
527
Dzisiaj w chorwackim Gorican rozegrany zostanie SEC Challenge, gdzie zawodnicy walczyć będą o siedem przepustek do cyklu SEC. Z kolei ponad dwie godziny wcześniej na torze w Poznan(...)
2
W austriackim Mureck rozegrano dzisiaj półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy. W zawodach po wygranej w biegu dodatkowym triumfował Andrzej Lebiediew wyprzedzając Michaela Jepse(...)
0
5 lat temu
Wolontariusze w fioletowych koszulkach pojawią się na wszystkich imprezach żużlowych organizowanych przez One Sport w sezonie 2017. Będą oni widoczni na stadionach całej Europy, co(...)
223
16 września na stadionie MOSiR - Bystrzyca w Lublinie odbędzie się wielki finał cyklu Speedway Euro Championship 2017. Spoglądając wstecz, ostatnia runda mistrzostw Europy to niesp(...)
100
Jesteś fanem speedway?a? Zawsze chciałeś być w samym środku żużlowego widowiska, a może byłeś ciekaw, jak wygląda turniej Speedway Best Pairs od kulis? Jeśli odpowiedziałeś twierdz(...)
102
Podczas dzisiejszej gali #LetsMakeSpeedway, odbywającej się w CKK Jordanki w Toruniu, przedstawiciele firmy One Sport oraz Prezydent Miasta Torunia ogłosili, że pierwsza runda tego(...)
207
Najlepsi żużlowcy Europy ponownie ścigać się będą w Szwecji. Trzecia runda przyszłorocznego cyklu Speedway Euro Championship odbędzie się w Hallstavik. Zawody zaplanowano na 5 sier(...)
102
Leżące w niemieckim landzie Meklemburgia-Pomorze Przednie miasto zaczyna wyrabiać sobie markę gospodarza dużych wydarzeń związanych z żużlem.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com