Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
SEC - Wiadomości
124
Dzisiaj w Lublinie zostaną rozegrane ostatnie zawody Speedway European Championships, które wyłonią najlepszego żużlowca w Europie. Z kolei w Krośnie poznamy najlepszą drużynę juni(...)
25
Oficjalny trening przed finałową rundą SEC decyzją Jury, został odwołany. W tej chwili w Lublinie pada, dlatego organizatorzy w trosce o stan toru postanowili nie podejmować niepot(...)
0
Już w sobotę, 16 września w Lublinie, odbędzie się finałowa runda Speedway Euro Championship. To właśnie na stadionie Motoru Lublin poznamy nowego mistrza Starego Kontynentu. (...)
104
Przed ostatnią rundą cyklu SEC 2017, poprosiliśmy o typowanie naszego stałego eksperta – Jacka Frątczaka, który jest optymistą, jeśli chodzi o występ Polaków i wierzy, że czekają(...)
101
Już tylko kilka dni dzieli nas od czwartej, finałowej rundy Speedway Euro Championship. To właśnie 16 września, w Lublinie poznamy Indywidualnego Mistrza Europy na żużlu. Czy będzi(...)
118
Cykl SEC 2017 powoli zmierza ku końcowi, a walka o czołowe lokaty jest bardzo ciekawa. Rozdanie medalowe jest jednak równie ważne jak walka o utrzymanie w cyklu na kolejny sezo(...)
100
Daniel Jeleniewski otrzymał „dziką kartę” na czwartą, finałową rundę Speedway Euro Championship, która 16 września odbędzie się w Lublinie. Poznaliśmy również nazwiska zawodników r(...)
116
Finałowa runda SEC 2017 zbliża się wielkimi krokami. W Lublinie wystąpi pięciu zawodników, dla których tegoroczny cykl był pierwszym, w historii zmagań najlepszych zawodników Europ(...)
114
Czech, Vaclav Milik wygrał 3 finał Speedway Euro Championship rozgrywany na torze w szwedzkim Hallstavik. Popularny Waszek w biegu finałowym pokonał drugiego, Andrzeja Lebiediewa o(...)
0
Zawodnicy, którzy stawili się na dzisiejszym treningu przed trzecią rundą Speedway Euro Championship 2017 zgodnie twierdzą, że kibice, którzy pojawią się na dzisiejszych zawodach b(...)
320
O 16:00 w Rawiczu rozpocznie się spotkanie pomiędzy RKS Kolejarzem Rawicz a Naturalna Medycyna PSŻ Poznań, zaś o 17:00 w szwedzkim Hallstavik 3 finał Speedway Euro Championship. Po(...)
230
Po bardzo emocjonujących rundach w Toruniu oraz Gustrow, najlepsi żużlowcy Europy odbędą podróż do Szwecji, do malowniczej miejscowości Hallstavik. Kto podbije HZ Bygg Arenę i za(...)
78
Mimo, że zawody w Hallstavik będą trzecią rundą tegorocznego cyklu Speedway Euro Championship, dla „Miedziaka” będzie to debiut w SEC 2017. Z powodu kontuzji odniesionej w meczu li(...)
103
7 lat temu
Cykl Speedway Euro Championship wraca do Szwecji po rocznej przerwie. Tym razem najlepsi zawodnicy Europy zmierzą się na stadionie aktualnego mistrza Elitserien, Rospiggarny Hallst(...)
109
Już w najbliższą sobotę, 5 sierpnia w szwedzkim Hallstavik, odbędzie się trzecia runda tegorocznego cyklu Speedway Euro Championship. Obiekt gospodarza trzeciej rundy, jest równocz(...)
0
Krzysztof Kasprzak zajął trzecie miejsce w drugiej rundzie tegorocznego cyklu Speedway Euro Championship, która odbyła się w niemieckim Güstrow. Dzięki dobremu występowi „KK” awans(...)
86
Artem Laguta okazał się najlepszy podczas drugiej rundy cyklu Speedway Euro Championship 2017. Rosjanin, dzięki wysokiej zdobyczy punktowej, awansował na drugie miejsce w klasyfika(...)
102
Jacob Thorssell otrzymał „dziką kartę” na trzecią rundę Speedway Euro Championship, która 5 sierpnia odbędzie się w szwedzkim Hallstavik. Poznaliśmy również nazwiska rezerwowych na(...)
102
Artiom Laguta wygrał 2 rundę Speedway European Championship, która rozegrana została dzisiaj na torze w niemieckim Gustrow. Rosjanin w finale pokonał drugiego, Andrzeja Lebiediewa (...)
706
Bardzo ciekawie zapowiada się dzisiejsza żużlowa sobota. O godzinie 14:30 w Rybniku rozpocznie się walka o tytuł najlepszego juniora w Polsce. Ponad dwie godziny później w Poznaniu(...)