Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tomasz Bajerski w dniu dzisiejszym zrezygnował z funkcji menadżera eWinner Apator Toruń. Decyzja podjęta została po ukazaniu się publikacji o problemach z życia prywatnego, które według właścicieli negatywnie wpływają na wizerunek klubu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SEC - Wiadomości
53
Leon Madsen wygrał 3 finał Tauron SEC w łotewskim Daugavpils i awansował na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Tauron SEC 2018. Drugi był Emil Sajfutdinow, a podium uzupełn(...)
24
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
0
Leon Madsen jest w trakcie jednego z najlepszych sezonów w karierze. Przed trzecią rundą TAURON SEC, która odbędzie się w Daugavpils, Duńczyk zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji (...)
0
Zmagania o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy wkroczyły na półmetek. 18 sierpnia stawka TAURON Speedway Euro Championship przenosi się do Daugavpils. Po raz ostatni zawodnicy ścig(...)
0
W rewanżowym spotkaniu szwedzkiej ligi Dacarna pokonała Vetlande 47:43. (...)
71
Robert Lambert wygrał drugą rundę cyklu Tauron SEC rozegraną na torze w Gustrow. Drugie miejsce zajął Leon Madsen, a na trzeciej pozycji uplasował się Mikkel Michelsen.(...)
84
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
215
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
107
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, która odbyła się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, przedstawiono kilka organizacyjnych zmian w „życiu” cyklu. Jedno jest pewne – tegoroczn(...)
43
4 lata temu
W 1973 roku brytyjskie media nazwały go „Kotłem Czarownic”. Było to po meczu Polska – Anglia, który biało-czerwoni wygrali 2:0. To tylko jedna ze wspaniałych victorii jakie pamięta(...)
35
Ostatnia już dzika karta przed cyklem SEC 2018. Czas na żużlowca, który swego czasu znakomicie pokazał się w rozgrywkach Speedway Best Pairs. Reprezentant kraju, który wciąż walczy(...)
50
Przed nami kolejna, elektryzująca „dzika karta” cyklu SEC na sezon 2018. Tym razem bohaterem jest jedyny zawodnik z żużlowego topu, urodzony w Brazylii, a konkretnie w Rio de Janei(...)
50
Nadszedł czas na ogłoszenie kolejnej bardzo mocnej Dzikiej Karty na Speedway Euro Championship 2018. Stałym uczestnikiem cyklu został żużlowiec, który jeszcze przed rokiem ścigał s(...)
14
Drugą stałą dziką kartę na cykl SEC 2018 otrzymał reprezentant Polski - Jarosław Hampel! Na co dzień startujący w Fogo Unii Leszno żużlowiec jest drugim Polakiem na liście uczestni(...)
162
Firma forBET Zakłady Bukmacherskie dołączyła do grona Sponsorów Głównych cyklu Speedway Euro Championship. Zmagania o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy zapowiadają się niezwykle (...)
0
Po Duńczyku Leonie Madsenie, przyszedł czas na drugiego zawodnika, który otrzyma „Dziką Kartę” na cykl Speedway Euro Championship 2018.(...)
372
Czas zacząć odkrywanie „Dzikich Kart” na uczestnictwo w cyklu SEC 2018! Na „pierwszy ogień” idzie człowiek, który jest pasjonatem boksu, a jego siła uderzenia wynosi 519. Zawodnik,(...)
24
Znamy już nazwiska dziesięciu zawodników, którzy wystartują w tegorocznym cyklu Speedway Euro Championship 2018. Pozostałe pięć miejsc jest zarezerwowanych dla tzw. „Dzikich Kart”,(...)
102
Już we wrześniu, po 15 latach przerwy, na Stadion Śląski w Chorzowie powróci sport żużlowy. Zadowolenia z faktu powrotu speedwaya do „Kotła Czarownic” nie kryje Per Jonsson – Indyw(...)
111
Emil Sajfutdinow startujący z dziką kartą wygrał dzisiejszy Speedway Euro Championship Challenge we włoskim Terenzano. Na drugim miejscu zawody zakończył Mikkel Michelsen, zaś na t(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com