Wczoraj o 20:30
SEC - Wiadomości
715
O godzinie 18:00 w duńskim Vojens rozpocznie 3 Finał Speedway European Championship. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia relacji na żywo z tych zawodów.(...)
144
W najbliższą sobotę w Vojens odbędzie się III runda Speedway Europe Championship. Początek zawodów o godz. 18.00(...)
0
Kolejną zmiana jaka nastąpiła w obsadzie 3 rundy cyklu Speedway European Championship jest zastępstwo przechodzącego rehabilitację po kontuzji Andersa Thomsena. W miejsce Duńczyka (...)
30
Nie Jurica Pavlic jak wcześniej informowano, lecz Andrij Kudriaszow zastąpi kontuzjowanego Davida Bellego podczas 3 rundy cyklu Speedway European Championship, która rozegrana zost(...)
103
Tegoroczne zmagania w TAURON Speedway Euro Championship to siódma edycja cyklu w jego rozszerzonej wersji. Po dwóch rundach, na czele stawki znajduje się Grigorij Laguta, który ma (...)
128
Po nienajlepszej inauguracji w Guestrow, Paweł Przedpełski zanotował znacznie lepszy występ w drugiej rundzie TAURON SEC, która 27 lipca odbyła się w Toruniu. Na Motoarenie Polak z(...)
23
Indywidualny Mistrz Europy sprzed dwóch lat, Andzejs Lebedevs wystąpi podczas trzeciej rundy TAURON Speedway Euro Championship w Vojens. Łotysz zastąpi Roberta Lamberta, który z po(...)
410
Na skutek kontuzji odniesionej podczas drugiej rundy TAURON SEC w Toruniu, David Bellego wycofał się z sobotnich zmagań w Vojens. Jego miejsce zajmie Jurica Pavlic. (...)
176
Leon Madsen wygrał drugą rundę TAURON Speedway Euro Championship, która w minioną sobotę odbyła się w Toruniu. Duńczyk zdobył 15 punktów i zajmuje drugiej miejsce w klasyfikacji pr(...)
2
Pechowo zakończył się dla Davida Bellego udział w 2 finale Tauron Speedway Euro Championship na toruńskiej MotoArenie. Francuz zanotował upadek na Motoarenie i został odwieziony do(...)
26
Przed momentem na toruńskiej Motoarenie zakończył się ostatni wyścig drugiego finału Speedway European Championship. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Gr(...)
311
ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo za pośrednictwem naszego portalu wyników z dzisiejszych zawodów Będziemy relacjonować 2 finał SEC oraz mecz Nice 1.Ligi żużlowej jak równ(...)
1
Bartosz Smektała w wielkim stylu zadebiutował w cyklu TAURON SEC. W pierwszej rundzie tegorocznych zmagań w Guestrow Polak zajął trzecie miejsce i okazał się najlepszym z biało-cze(...)
130
W najbliższą sobotę na toruńskiej Moto Arenie odbędzie się druga runda Speedway Euro Championship, początek tego turnieju o godzinie 18.00. Zapraszamy na krótką zapowiedz tej niezw(...)
0
Zawodnikiem, który pojedzie z dziką kartą podczas drugiej rundy TAURON SEC w Toruniu jest Adrian Miedziński. Polak nie może zaliczyć tego sezonu do udanych, ale ma nadzieję na dobr(...)
0
David Bellego zaliczył udany debiut w cyklu TAURON SEC, ponieważ w pierwszej rundzie tegorocznych zmagań w Guestrow zdobył osiem punktów i zajął dziewiąte miejsce. Zawodnik z Franc(...)
150
Koncerty, konkursy, animacje, wywiady oraz spotkania z legendami toruńskiego żużla. To wszystko znajdziecie w Miasteczku Kibica, które powstanie z okazji drugiej rundy TAURON SEC w(...)
83
Grigorij Łaguta wygrał pierwszą rundę tegorocznego cyklu Indywidualnych Mistrzostw Europy. Rosjanin zdobył w Güstrow 15 punktów i jest liderem klasyfikacji przejściowej cyklu.(...)
124
Stały uczestnik cyklu Speedway Euro Championship 2014, Adrian Miedziński wystąpi podczas drugiej rundy Indywidualnych Mistrzostw Europy, która odbędzie się 27 lipca w Toruniu.(...)
323
Rosjanin Grigorij Łaguta okazał się najskuteczniejszym zawodnikiem pierwszej odsłony cyklu Tauron Speedway Euro Championship. Drugie miejsce zajął obrońca tytułu Leon Madsen, a na (...)