Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Betard Sparta Wrocław poinformowała o podpisaniu kontraktu przez swojego lidera Tai`a Woffidnena. Dla Brytyjczyka będzie to już dziewiąty sezon spędzony w stolicy dolnegośląska. W mijającym roku Tai zajął 8. miejsce wśród najskuteczniejszych zawodników PGE Ekstraligi przywożąc średnio 2,208 pkt na b(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SEC - Wiadomości
706
Bardzo ciekawie zapowiada się dzisiejsza żużlowa sobota. O godzinie 14:30 w Rybniku rozpocznie się walka o tytuł najlepszego juniora w Polsce. Ponad dwie godziny później w Poznaniu(...)
58
W najbliższą sobotę w Gustrow odbędzie się 2 runda zmagań o Indywidualne Mistrzostwo Europy, w którym nie weźmie udziały Adrian Miedziński. (...)
100
Już w sobotę, 15 lipca odbędzie się druga runda Speedway Euro Championship. Cykl ponownie zagości w niemieckim Guestrow, na dość krótkim, specyficznym torze.(...)
1
Mateusz Szczepaniak, to jeden z pięciu Polaków, którzy startują w tegorocznej edycji Speedway Euro Championship. „Szczepan” pokazał się z bardzo dobrej strony podczas I rundy SEC w(...)
106
Kai Huckenbeck otrzymał „dziką kartę” na druga rundę cyklu Speedway Euro Championship, która odbędzie się w Güstrow. W ubiegłym roku „Hucki”, po fenomenalnej jeździe, zakończył zaw(...)
100
W tym roku w Speedway Euro Championship startuje wychowanek Startu Gniezno, Kacper Gomólski. Obecnie jest od jednym z filarów zespołu Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Jednak podczas pierwsz(...)
102
Vaclav Milik nie przestaje zaskakiwać. Już przyzwyczailiśmy się, że bardzo dobrze punktuje w PGE Ekstralidze ale coraz bardziej rozpycha się łokciami na arenie międzynarodowej. Na(...)
98
Wiemy już na pewno, że w finale Drużynowego Pucharu Świata w Lesznie pojadą Anglicy, którzy bez pomocy Taia Woffindena wygrali pierwszy półfinał w King’s Lynn. Drugi półfinał zosta(...)
106
Jarosław Hampel od lat cieszył kibiców swoją szybką i nienaganną jazdą. Jednak po kontuzji uda, której doznał podczas Drużynowego Pucharu Świata w 2015 roku długo dochodził do spra(...)
50
Zawodnicy są już po pierwszej rundzie Speedway Euro Championship w Toruniu. Na inaugurację wygrał Jarosław Hampel, który jechał z dziką karta w tych zawodach. Drugi był Vaclav Mili(...)
0
Pierwszą rundę z cyklu Speedway Euro Championship na Motoarenie wygrał Jarosław Hampel. Reprezentant Polski bezpośrednio awansował po rundzie zasadniczej do biegu finałowego i w po(...)
5
Jarosław Hampel triumfował na toruńskiej MotoArenie w 1 rundzie Speedway European Championships. Popularny mały w biegu finałowym pokonał drugiego na linii mety, Czecha, Vaclava Mi(...)
494
Dzisiaj o godzinie 19:00 na toruńskiej MotoArenie rozegrana zostanie 1 runda cyklu Speedway European Champioships. W stawce znajduje się pięciu Polaków i nie są oni bez szans w wal(...)
3
Ciąg dalszy żużlowego maratonu na Motoarenie. Już w najbliższy piątek o godzinie 19:00 zostanie rozegrana pierwsza runda Speedway Euro Championship. W zawodach tych pojedzie aż sze(...)
91
Jarosław Hampel wystąpi podczas pierwszej rundy Speedway Euro Championship 2017 w Toruniu. Zawodnik Żużlowej Reprezentacji Polski skorzystał z zaproszenia organizatorów, firmy One (...)
144
Andriej Kudriaszow wystąpi podczas inauguracyjnej rundy Speedway Euro Championship, która już w najbliższy piątek, 30 czerwca, odbędzie się na Motoarenie. Rosjanin zastąpi kontuzjo(...)
0
Tegoroczny sezon jest niezwykle udany dla Przemysława Pawlickiego. Starszy z braci Pawlickich prezentuje wysoką dyspozycję na wszystkich żużlowych arenach, na których wystartuje. Ś(...)
0
Klindt będzie jednym z czterech Duńczyków, walczących o złoty medal indywidualnych mistrzostw Europy w sezonie 2017. Dla zawodnika, który na co dzień mieszka w angielskim Wolverham(...)
0
Artem i Grigorij Łagutowie to pierwszy i jedyny jak dotąd braterski duet w historii cyklu Speedway Euro Championship. Rosjanie mają już za sobą starcia podczas edycji w sezonach 20(...)
0
Początek sezonu 2017 jest bardzo udany w wykonaniu Adriana Miedzińskiego. Wychowanek Apatora Toruń prezentuje wysoką formę zarówno w drużynowych jak i indywidualnych rozgrywkach. N(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com