Tomasz Bajerski w dniu dzisiejszym zrezygnował z funkcji menadżera eWinner Apator Toruń. Decyzja podjęta została po ukazaniu się publikacji o problemach z życia prywatnego, które według właścicieli negatywnie wpływają na wizerunek klubu. (...)
SEC - Wiadomości
111
We wrześniu 2018 roku wielki żużel powraca na legendarny Stadion Śląski. Dokładnie 15 września, w Chorzowie, odbędzie się finałowa runda cyklu SEC, po której poznamy Indywidualnego(...)
52
15 września, po piętnastu latach przerwy, odrodzi się żużlowa legenda Stadionu Śląskiego w Chorzowie, który w swojej historii gościł wiele żużlowych widowisk na najwyższym poziomie(...)
102
Po 15 latach rozbratu, żużel na światowym poziomie wraca do Chorzowa! 15 września na przebudowanym Stadionie Śląskim znów zobaczymy najlepszych zawodników „czarnego sportu”, z któr(...)
239
10 lutego rusza sprzedaż wejściówek na finał SEC w Chorzowie. (...)
175
We wrześniu 2018 roku wielki żużel powraca na legendarny Stadion Śląski. Dokładnie 15 września, w Chorzowie, odbędzie się finałowa runda cyklu SEC, po której poznamy Indywidualneg(...)
453
Podczas piątkowej gali w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu, które było jednocześnie podsumowaniem sezonu 2017 oraz obchodami dziesięciolecia firmy One Sport, przeds(...)
233
Jacek Gumowski dołącza do One Sport. Były już marketing manager w Stali Gorzów, został dyrektorem do spraw komunikacji projektu „Żużel na Śląskim”, który obejmuje finałową rundę cy(...)
82
We wrześniu 2018 roku wielki żużel powróci na Stadion Śląski. 15 września, w Chorzowie, odbędzie się finałowa runda cyklu Speedway Euro Championship, a również w tym miesiącu swój (...)
43
We wrześniu 2018 roku wielki żużel wraca na Stadion Śląski. Dokładnie 15 września, w Chorzowie, poznamy przyszłego najlepszego żużlowca Europy. Niedługo później, w tym samym miejsc(...)
198
To, na co żużlowy świat czekał od lat, stanie się faktem we wrześniu 2018 roku - sport żużlowy, za sprawą finału cyklu Speedway Euro Championship oraz meczu Żużlowej Reprezentacji (...)
191
Andrzej Lebiediew nie zwyciężył w żadnej z tegorocznych rund cyklu Speedway Euro Championship. Jednak dobra, a przede wszystkim równa dyspozycja, która wprowadzała Łotysza do finał(...)
190
Dobry początek dawał mu szansę, aby doścignąć prowadzącego w klasyfikacji generalnej Andrzeja Lebiediewa. Jednak zmiany nawierzchni, które lepiej odczytał Łotysz, nie pozwoliły Art(...)
106
Krzysztof Kasprzak został zwycięzcą finałowej rundy cyklu Speedway Euro Championship, która odbyła się w Lublinie. „KK” nie zdołał jednak obronić brązowego medalu, który zdobył prz(...)
170
Dla Andrieja Kudriaszowa, tegoroczny SEC był pierwszym, w którym Rosjanin wystąpił we wszystkich czterech rundach cyklu. Brązowy medalista Drużynowego Pucharu Świata jest zadowolon(...)
167
W sobotę 14 października w Lublinie odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Europy na Żużlu. Złoto w całym cyklu wywalczył Łotysz Andrzej Lebiediew, a tuż za nim uplasowali się R(...)
178
W 4 finale Speedway Euro Championship rozgrywanym na torze w Lublinie triumfował Krzysztof Kasprzak. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew, który zapewnił sobie tytuł Indywidualn(...)
0
Miejscowa legenda, Marek Kępa tuż przed wielkim finałem SEC w Lublinie, otrzyma odznaczenie Ministerstwa Sportu i Turystyki za zasługi dla lubelskiego sportu żużlowego. Uroczystość(...)
168
4 finał Speedway Euro Championship w Lublinie rozstrzygnie dzisiaj, który z zawodników zdobędzie tytuł najlepszego żużlowca Europy. Jednocześnie dzisiejsze zawody będą jednymi z os(...)
190
Vaclav Milik został wytypowany przez dziennikarzy do zdobycia tytułu Indywidualnego Mistrza Europy na żużlu. Z kolei faworytem kibiców jest Andrzej Lebiediew. Łotysz uzyskał najwię(...)
104
Finały SEC są jednym z bardziej oczekiwanych wydarzeń w świecie żużlowym, nic więc dziwnego iż kibice z całego świata byli mocno zawiedzeni tym, iż zawody SEC w Lublinie były przes(...)