Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tomasz Bajerski w dniu dzisiejszym zrezygnował z funkcji menadżera eWinner Apator Toruń. Decyzja podjęta została po ukazaniu się publikacji o problemach z życia prywatnego, które według właścicieli negatywnie wpływają na wizerunek klubu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SEC - Wiadomości
74
Tysiące kilometrów, 780 okrążeń, 195 wyścigów, 177 dni, dziewięć rund w dziewięciu krajach – tyle w sezonie 2017 potrzeba, by poznać najlepszego żużlowca „Starego kontynentu”. 14 p(...)
13
Przed finałową rundą cyklu Speedway Euro Championship, która 14 października odbędzie się w Lublinie, Andreas Jonsson i Artem Laguta zajmują ex aequo trzecie miejsce w klasyfikac(...)
105
Kochamy takie sytuacje – ostatnia runda cyklu wielkiej imprezy i niewielkie różnice pomiędzy zawodnikami walczącymi o najwyższe laury. Nie wiemy kto zdobędzie złoty, srebrny oraz(...)
1
Nie da się ukryć, że lider cyklu SEC po trzech rundach – Andrzej Lebiediew - notuje ostatnimi czasy poważną zniżkę formy. Czy Łotysz zdoła się przełamać w Lublinie i sięgnie po zło(...)
91
Znana jest nowa data ostatniej rundy cyklu SEC. Tegoroczna walka o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy na żużlu rozstrzygnie się w Lublinie, 14 października o godz. 18:30.(...)
0
Decyzją Jury, złożonej z członków FIM Europe, przełożony pierwotnie na poniedziałek, finał Speedway Euro Championship, został ponownie odwołany. Powodem odwołania zawodów jest zły (...)
106
4 Finał Speedway European Championships, które miały się dzisiaj odbyć o godzinie 18:30 na torze w Lublinie ze względu na fatalną pogodę zostały odwołane i przełożone na najbliższy(...)
124
Dzisiaj w Lublinie zostaną rozegrane ostatnie zawody Speedway European Championships, które wyłonią najlepszego żużlowca w Europie. Z kolei w Krośnie poznamy najlepszą drużynę juni(...)
25
Oficjalny trening przed finałową rundą SEC decyzją Jury, został odwołany. W tej chwili w Lublinie pada, dlatego organizatorzy w trosce o stan toru postanowili nie podejmować niepot(...)
0
Już w sobotę, 16 września w Lublinie, odbędzie się finałowa runda Speedway Euro Championship. To właśnie na stadionie Motoru Lublin poznamy nowego mistrza Starego Kontynentu. (...)
104
Przed ostatnią rundą cyklu SEC 2017, poprosiliśmy o typowanie naszego stałego eksperta – Jacka Frątczaka, który jest optymistą, jeśli chodzi o występ Polaków i wierzy, że czekają(...)
101
Już tylko kilka dni dzieli nas od czwartej, finałowej rundy Speedway Euro Championship. To właśnie 16 września, w Lublinie poznamy Indywidualnego Mistrza Europy na żużlu. Czy będzi(...)
118
Cykl SEC 2017 powoli zmierza ku końcowi, a walka o czołowe lokaty jest bardzo ciekawa. Rozdanie medalowe jest jednak równie ważne jak walka o utrzymanie w cyklu na kolejny sezo(...)
100
Daniel Jeleniewski otrzymał „dziką kartę” na czwartą, finałową rundę Speedway Euro Championship, która 16 września odbędzie się w Lublinie. Poznaliśmy również nazwiska zawodników r(...)
116
Finałowa runda SEC 2017 zbliża się wielkimi krokami. W Lublinie wystąpi pięciu zawodników, dla których tegoroczny cykl był pierwszym, w historii zmagań najlepszych zawodników Europ(...)
114
Czech, Vaclav Milik wygrał 3 finał Speedway Euro Championship rozgrywany na torze w szwedzkim Hallstavik. Popularny Waszek w biegu finałowym pokonał drugiego, Andrzeja Lebiediewa o(...)
0
Zawodnicy, którzy stawili się na dzisiejszym treningu przed trzecią rundą Speedway Euro Championship 2017 zgodnie twierdzą, że kibice, którzy pojawią się na dzisiejszych zawodach b(...)
320
O 16:00 w Rawiczu rozpocznie się spotkanie pomiędzy RKS Kolejarzem Rawicz a Naturalna Medycyna PSŻ Poznań, zaś o 17:00 w szwedzkim Hallstavik 3 finał Speedway Euro Championship. Po(...)
230
Po bardzo emocjonujących rundach w Toruniu oraz Gustrow, najlepsi żużlowcy Europy odbędą podróż do Szwecji, do malowniczej miejscowości Hallstavik. Kto podbije HZ Bygg Arenę i za(...)
78
Mimo, że zawody w Hallstavik będą trzecią rundą tegorocznego cyklu Speedway Euro Championship, dla „Miedziaka” będzie to debiut w SEC 2017. Z powodu kontuzji odniesionej w meczu li(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com