Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W sportowym środowisku, żużlowców uznaje się za tytanów, którzy nie czują bólu. Byle kontuzja nie zatrzyma ich w osiąganiu sportowych wyników. Adrenalina i wola zwycięstwa nakazuje im nieustannie iść do przodu, mimo tłumionego bólu. Jednak nie wszystkie urazy można przeczekać z zagryzionymi zębami. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TOMASZ GOLLOB - Wiadomości
138
W sobotę w Melbourne zostanie rozegrana ostatnia runda Speedway Grand Prix. Australia będzie po raz trzeci organizować turniej Indywidualnych Mistrzostw Świata. Dla zawodników aust(...)
117
Drużyna GKM Grudziądz zatrzymała kolejnych zawodników na sezon 2017. Tomasz Gollob wraz z Rafałem Okoniewskim przedłużyli swoje kontrakty w ekipie żólto-niebieskich. (...)
1
Uroczyste podsumowanie roku Najlepszej Żużlowej Ligi Świata odbyło się 3 października w ?Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre?. Bartosz Zmarzlik został najlepszym polskim zawo(...)
111
17 stycznia 2008 roku, podczas sesji Rady Miasta w Toruniu, radni mieli podjąć bardzo ważną decyzję, która miała być kluczowa dla miasta ale także dla speedway?a w Grodzie Kopernik(...)
101
Już w najbliższą niedzielę na toruńskiej Motoarenie zakończy się runda zasadnicza PGE Ekstraligi. O godzinie 17:00 dojdzie do pojedynku pomiędzy Get Well Toruń a MR GARDEN GKM Grud(...)
5
Fatalnie zakończył się dla Tomasza Golloba czternasty wyścig niedzielnego meczu z ROW Rybnik. (...)
0
Drużynowy Puchar Świata od lat jest turniejem, który jest przerywnikiem od Speedway Grand Prix i ligi polskiej. Wybór kadry zawsze budzi wielkie emocje, turnieje bywają zacięte i o(...)
7
Jeżeli w meczu VII rundy PGE Ekstraligi MRGARDEN GKM Grudziądz ? Get Well Toruń Tomasz Gollob zdobędzie minimum cztery punkty, to przekroczy magiczną barierę 6000 punktów w najwyżs(...)
8
W Toruniu mecze derbowe to mecze święte. Najbardziej jednak rozgrzewały te pomiędzy ówczesnym Apatorem Toruń a Polonią Bydgoszcz z braćmi Gollobami. Policja zjeżdżała się z całego (...)
0
15 maja miał miejsce historyczny moment w polskim speedwayu. Starty w Żużlowej Reprezentacji Polski zakończył najlepszy zawodnik w historii ?czarnego sportu? nad Wisłą - Tomasz Gol(...)
4
W Toruniu mecze derbowe to mecze święte. Najbardziej jednak rozgrzewały te pomiędzy ówczesnym Apatorem Toruń a Polonią Bydgoszcz z braćmi Gollobami. Policja zjeżdżała się z całego (...)
2
W kolejnej części nowego cyklu felietonów, postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej Tomaszowi Gollobowi i jego karierze. Tym lepszym i gorszym momentom... Zapraszamy. (...)
19
Każda dyscyplina sportu ma swojego bohatera, legendę, wirtuoza. W formule 1 był Nicki Lauda, w skokach narciarskich Adam Małysz, w pływaniu Michale Phelps w piłce nożnej Pele. Wszy(...)
2
Tomasz Gollob w ubiegłym roku podczas Grand Prix w Warszawie żegnał się z cyklem Grand Prix. W tym roku dojdzie do pożegnania zawodnika z reprezentacją Polski, a Gollob nie wie jes(...)
3
W piątek na torze w Grudziądzu rozegrany zostanie mecz kontrolny, w którym to MrGarden GKM Grudziądz zmierzy się Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk. (...)
7
Reprezentacja Polski od 24 do 30 stycznia będzie trenować w Szklarskiej Porębie pod okiem Marka Cieślaka. (...)
16
Mówisz żużel, myślisz Tomasz Gollob. Urodzony w mieście nad Brdą wielki mistrz speedwaya - choć oddał już pole młodszym zawodnikom - wciąż jest i jeszcze długo będzie najbardziej r(...)
156
MRGARDEN GKM Grudziądz zakontraktował kolejnego zawodnika na przyszłoroczne rozgrywki. Grudziądzanie poinformowali o uzgodnieniu warunków finansowych z Tomaszem Gollobem.(...)
15
Nie tylko kwestia Ekstraligi jest obecnie gorąco dyskutowana w Rybniku. Wiele emocji wzbudza sprawa przebudowy rybnickiego toru. Podczas ostatnich zawodów towarzyskich na stadionie(...)
15
Przedstawiciele tylko dwóch nacji wygrywali turnieje Grand Prix rozgrywane na najpiękniejszym żużlowym obiekcie globu: Polacy i Szwedzi. Bilans minimalnie lepszy mają biało-czerwon(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com