Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
25.09.2023 - 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
25.09.2023 - 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TOMASZ GOLLOB - Wiadomości
16
Mówisz żużel, myślisz Tomasz Gollob. Urodzony w mieście nad Brdą wielki mistrz speedwaya - choć oddał już pole młodszym zawodnikom - wciąż jest i jeszcze długo będzie najbardziej r(...)
156
MRGARDEN GKM Grudziądz zakontraktował kolejnego zawodnika na przyszłoroczne rozgrywki. Grudziądzanie poinformowali o uzgodnieniu warunków finansowych z Tomaszem Gollobem.(...)
15
Nie tylko kwestia Ekstraligi jest obecnie gorąco dyskutowana w Rybniku. Wiele emocji wzbudza sprawa przebudowy rybnickiego toru. Podczas ostatnich zawodów towarzyskich na stadionie(...)
15
Przedstawiciele tylko dwóch nacji wygrywali turnieje Grand Prix rozgrywane na najpiękniejszym żużlowym obiekcie globu: Polacy i Szwedzi. Bilans minimalnie lepszy mają biało-czerwon(...)
13
Wiemy już kto zastąpi Tomasza Golloba w dzisiejszym Wielkim Finale Speedway European Championships w Ostrowie Wielkopolskim. Będzie to Piotr Pawlicki, który pierwotnie miał pełnić (...)
0
Portal ZUZELEND.com przygotował zestawienie pięciu najskuteczniejszych zawodników Ekstraligi na przestrzeni ostatniej dekady. Na pierwszym miejscu uplasował się Duńczyk Nicki Peder(...)
0
Na fali bójki Nickiego Pedersena z Gregiem Hancockiem postanowiliśmy przypomnieć naszym czytelnikom najgłośniejsze zdarzenia tego typu(...)
0
Znamy już wszystkich uczestników tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Europy. Firma One Sport, organizator SEC, postanowiła przyznać stałe dzikie karty Antonio Lindbaeckowi i Mar(...)
0
Za nami bardzo udany dla Polski turniej Challenge do Speedway European Championships. W Toruniu aż trzech naszych reprezentantów wywalczyło awans do cyklu. W związku z powyższym na(...)
0
W czwartkowy wieczór rozegrane zostanie spotkanie 7 kolejki PGE Ekstraligi.Miejscowy MRGARDEN GKM zmierzy się ze SPAR Falubazem Zielona Góra. Początek spotkania zaplanowano na godz(...)
0
Spotkanie wrocławian z grudziądzanami zainauguruje IV kolejkę żużlowej PGE Ekstraligi. Faworytem tego pojedynku wydają się być zawodnicy ze stolicy Dolnego Śląska, którzy po porażc(...)
0
Już 20 czerwca rozpocznie się pierwsza runda walki o tytuł Mistrza Europy w sezonie 2015. Obrońcą tytułu z zeszłego roku jest Rosjanin Emil Sajfutdinow, który będzie musiał mocno s(...)
0
Ikona polskiego jak i światowego żużla - Tomasz Gollob, został powołany przez Hansa Nielsena do jego drużyny podczas drugiej odsłony cyklu Polish Speedway Battle w Pile. Przypomnij(...)
0
Mimo że "Opolska Karolinka" odbędzie się 3 maja, nie znaczy to, że wcześniej na kibiców nie czekają żadne atrakcje. Wielkie żużlowe święto w Stolicy Polskiej Piosenki rozpocznie si(...)
0
Już jutro na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się międzypaństwowy mecz Polska ? Dania. Jest to już trzeci mecz z cyklu towarzyskich spotkań w Ostrowie Wielkopol(...)
0
Organizatorzy Speedway European Championships zdecydowali przyznać stałą dziką kartę Tomaszowi Gollobowi. Dzięki temu naszego najlepszego żużlowca zobaczymy we wszystkich czterech (...)
0
W piątek, 1 maja, w Ostrowie Wielkopolski odbędzie się drugi mecz żużlowej reprezentacji Polski, która zmierzy się z reprezentacją Danii.(...)
0
Tomasz Gollob, Nicki Pedersen, Emil Sajfutdinow, Peter Kildemand ? to właśnie między innymi te wspaniałe żużlowe osobistości będziemy gościć w Opolu 3 maja. Takiej imprezy w Stolic(...)
0
Za nami 3. kolejka PGE Ekstraligi. Wczorajsze spotkania z pewnością przyniosły sporo emocji. My postanowiliśmy wybrać siódemkę najlepszych zawodników 3. kolejki najlepszej żużlowej(...)
0
Kilka dni temu Krzysztof Buczkowski oraz Tomasz Gollob pojawili się w grudziądzkim kinie Helios.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com