Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TOMASZ GOLLOB - Wiadomości
108
Wczoraj wieczorem w auli AWF odbył się Bal Charytatywny dla Tomasza Golloba. Organizatorem balu był Klub Sportowy Stal Gorzów. Pomoc byłemu kapitanowi żółto niebieskich to jedno z (...)
1587
Podczas Gali z okazji Jubileuszu Stali Gorzów, która w listopadzie miała miejsce w Gorzowskiej Filharmonii, wręczono specjalne odznaczenia Wybitnego Reprezentanta Stali Gorzów. Kry(...)
104
Zdaniem Tomasza Gaszyńskiego nawet dwie dekady oczekiwania Tomasza Golloba na mistrzostwo świata nie mogą się równać z walką o sprawność.(...)
51
PGE Ekstraliga rozpoczęła aukcję charytatywną koszulki piłkarskiej reprezentacji Polski dla Tomasza Golloba. Środki, które zostaną z niej pozyskane trafią na konto Fundacji Polskie(...)
127
Dzisiaj w Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy odbyła się konferencja podczas, której głos zabrał Tomasz Gollob. Od nieszczęśliwego wypadku nasz Mistrz Świata z 2010 roku nie(...)
330
Tomasz Gollob już wkrótce może opuści bydgoski szpital i rehabilitacje rozpocznie w domu. (...)
101
3 kwietnia 2017 roku Tomasza Golloba uległ poważnemu wypadkowi podczas zawodów motocrossowych w Chełmnie, wiemy że sytuacja zdrowotna Tomasza jest trudna, całe środowisko żużlowe m(...)
100
Z bardzo szlachetną inicjatywą wyszedł Przemysław Pawlicki. Na najbliższych zawodach z cyklu Gran Prix, które zostanie rozegrane w Warszawie starszy z braci Pawlickich wystąpi w ke(...)
66
Zespół z Ostrowa Wielkopolskiego pokonał na własnym torze PSŻ Poznań, 54:36. Podczas meczu odbyła się zbiórka pieniędzy, które zostaną przekazane na pomoc Tomaszowi Gollobowi.(...)
98
Przed zawodnikami z ostrowskiego i poznańskiego klubu mecz IV kolejki 2. Ligi Żużlowej. W trakcie spotkania zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie Tomasza Golloba.(...)
1
Stowarzyszenie ?Biało-Czerowne Pokolenie? oraz Polonia Bydgoszcz Sekcja Lekkoatletyczna im. Klemensa Biniakowskiego pragną zaprosić do udziału w ?Wielkiej Sztafecie dla Mistrza?, p(...)
94
Robert Włodarski, ordynator oddziału klinicznego anestezjologii i intensywnej terapii Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy poinformował, że proces wybudzania Tomasza Gollob(...)
1
Tomasz Gollob jest wybudzany ze śpiączki farmakologicznej. Informacje płynące z wojskowego szpitala klinicznego w Bydgoszczy wskazują na to, że nie ma bezpośredniego zagrożenia ży(...)
234
#MistrzJestJeden to hasło, które we wtorek (25 kwietnia) pojawi się na elewacji PGE Narodowego.(...)
260
Jak poinformował dr.Cezary Rybicki, ordynator Oddziału Pulmonologii i Alergologii 10. Wojskowego Szpitala w Bydgoszczy, że po przeprowadzonych badaniach najbardziej prawdopodobną p(...)
111
Tomasz Gollob jest już po operacji, któr została przeprowadzona przez profesora Marka Harata w Szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy. Jak mówi sam profesor zaraz po operacji, ciężko na c(...)
2
W Grudziądzu rośnie ciśnienie. Brak Tomasza Golloba na własnym, domowym torze jest sporym osłabieniem. (...)
94
Dzisiaj rano zawodnik brał udział w zawodach motocrossowych. (...)
1
2 kwietnia w sali sportowo-widowiskowej na osiedlu Lotnisko cała drużyna żółto-niebieskich zaprezentuje się swoim fanom.(...)
169
"Jak będzie sobie radził Tomasz Gollob w nowym sezonie? Mam nadzieję, że... nie będzie jeździł" ? uważa Grzegorz Ślak, biznesmen i sympatyk żużla oraz autor książki: "Gollob mistrz(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com