Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
25.09.2023 - 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
25.09.2023 - 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TOMASZ GOLLOB - Wiadomości
108
Wczoraj wieczorem w auli AWF odbył się Bal Charytatywny dla Tomasza Golloba. Organizatorem balu był Klub Sportowy Stal Gorzów. Pomoc byłemu kapitanowi żółto niebieskich to jedno z (...)
1587
Podczas Gali z okazji Jubileuszu Stali Gorzów, która w listopadzie miała miejsce w Gorzowskiej Filharmonii, wręczono specjalne odznaczenia Wybitnego Reprezentanta Stali Gorzów. Kry(...)
104
Zdaniem Tomasza Gaszyńskiego nawet dwie dekady oczekiwania Tomasza Golloba na mistrzostwo świata nie mogą się równać z walką o sprawność.(...)
51
PGE Ekstraliga rozpoczęła aukcję charytatywną koszulki piłkarskiej reprezentacji Polski dla Tomasza Golloba. Środki, które zostaną z niej pozyskane trafią na konto Fundacji Polskie(...)
127
Dzisiaj w Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy odbyła się konferencja podczas, której głos zabrał Tomasz Gollob. Od nieszczęśliwego wypadku nasz Mistrz Świata z 2010 roku nie(...)
330
Tomasz Gollob już wkrótce może opuści bydgoski szpital i rehabilitacje rozpocznie w domu. (...)
101
3 kwietnia 2017 roku Tomasza Golloba uległ poważnemu wypadkowi podczas zawodów motocrossowych w Chełmnie, wiemy że sytuacja zdrowotna Tomasza jest trudna, całe środowisko żużlowe m(...)
100
Z bardzo szlachetną inicjatywą wyszedł Przemysław Pawlicki. Na najbliższych zawodach z cyklu Gran Prix, które zostanie rozegrane w Warszawie starszy z braci Pawlickich wystąpi w ke(...)
66
Zespół z Ostrowa Wielkopolskiego pokonał na własnym torze PSŻ Poznań, 54:36. Podczas meczu odbyła się zbiórka pieniędzy, które zostaną przekazane na pomoc Tomaszowi Gollobowi.(...)
98
Przed zawodnikami z ostrowskiego i poznańskiego klubu mecz IV kolejki 2. Ligi Żużlowej. W trakcie spotkania zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie Tomasza Golloba.(...)
1
Stowarzyszenie ?Biało-Czerowne Pokolenie? oraz Polonia Bydgoszcz Sekcja Lekkoatletyczna im. Klemensa Biniakowskiego pragną zaprosić do udziału w ?Wielkiej Sztafecie dla Mistrza?, p(...)
94
Robert Włodarski, ordynator oddziału klinicznego anestezjologii i intensywnej terapii Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy poinformował, że proces wybudzania Tomasza Gollob(...)
1
Tomasz Gollob jest wybudzany ze śpiączki farmakologicznej. Informacje płynące z wojskowego szpitala klinicznego w Bydgoszczy wskazują na to, że nie ma bezpośredniego zagrożenia ży(...)
234
#MistrzJestJeden to hasło, które we wtorek (25 kwietnia) pojawi się na elewacji PGE Narodowego.(...)
260
Jak poinformował dr.Cezary Rybicki, ordynator Oddziału Pulmonologii i Alergologii 10. Wojskowego Szpitala w Bydgoszczy, że po przeprowadzonych badaniach najbardziej prawdopodobną p(...)
111
Tomasz Gollob jest już po operacji, któr została przeprowadzona przez profesora Marka Harata w Szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy. Jak mówi sam profesor zaraz po operacji, ciężko na c(...)
2
W Grudziądzu rośnie ciśnienie. Brak Tomasza Golloba na własnym, domowym torze jest sporym osłabieniem. (...)
94
Dzisiaj rano zawodnik brał udział w zawodach motocrossowych. (...)
1
2 kwietnia w sali sportowo-widowiskowej na osiedlu Lotnisko cała drużyna żółto-niebieskich zaprezentuje się swoim fanom.(...)
169
"Jak będzie sobie radził Tomasz Gollob w nowym sezonie? Mam nadzieję, że... nie będzie jeździł" ? uważa Grzegorz Ślak, biznesmen i sympatyk żużla oraz autor książki: "Gollob mistrz(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com