Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Leicester Lions
Dzisiaj o 20:30
Polecamy
Tłok przy ulicy Wrzesińskiej
 21.03.2017 15:49
W wtorkowe po południe w Gnieźnie odbył się trzeci trening przed nadchodzącym wielki krokiem sezon 2017. Oprócz zawodników GTM Startu, na owal wyjechali również żużlowcy Betard Sparty Wrocław. Ponad dwugodzinny trening śledziła całkiem spora rzesza publiczności (około 50 osób).

Tym razem w treningu udział wzięło kilkunastu zawodników - reprezentantów gnieźnieńskiego klubu i wrocławskiego. Na owalu w Pierwszej Stolicy Polski próbne jazdy wykonali, m.in. Oliver Bertzon, Marcin Nowak, Tai Woffinden, Vaclav Milik oraz Andrzej Lebediew. Rafał Dobrucki nie mógł tylko przetestować Macieja Janowskiego, który leczy kontuzję. Z gościnności gnieźnieńskiego obiektu skorzystali także, m.in. dwaj zawodnicy z Ekstraligi - Jarosław Hampel i Artem Laguta

Artem Laguta często korzysta z możliwości testowania gnieźnieńskiej nawierzchni

 

Kolejne treningi w Grodzie Lecha już w najbliższy czwartek i piątek. Wszyscy zawodnicy, którzy znaleźli się w kadrze GTM Startu na ten sezon, przyjadą do Gniezna w najbliższą środę 22 marca. Wówczas wezmą udział w kolejnych badaniach wydolnościowych po okresie przygotowawczym, a także wspólnych przygotowaniach na torze.

W niedzielę 26 marca natomiast na kilkudniowe zgrupowanie do Gniezna zawita drużyna Lokomotivu Daugavpils. We wtorek 28 marca podopieczni Nikolaja Kokina zmierzą się w spotkaniu kontrolnym z ekipą Krzysztofa Jabłońskiego. Na 29 marca zaplanowany został sparing pomiędzy GTM Startem Gniezno a Lejonen Gislaved. Dzień później odbędą się eliminacja do Złotego Kasku. W sobotę 1 kwietnia mają się odbyć z kolei zawody "Back in Town II ? Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego, Pierwszego Króla Polski".

Natalia Zawodna (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com