Wczoraj o 20:30
LIVE
Leicester Lions
Birmingham Brummies
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Żużel - wszystkie aktualności
0
Nicki Pedersen to trzykrotny indywidualny mistrz świata na żużlu i przy tym bardzo barwna postać, której historia to idealny scenariusz na serial. Ostra jazda na torze, wybuchowy c(...)
0
W środę podczas spotkania z mediami oficjalnie zaprezentowany został nowy trener drużyny H. Skrzydlewska Orzeł Łódź. W sezonie 2024 będzie nim Maciej Jąder. (...)
5
Jakub Jamróg okazał się najlepszym w VI Memoriale Krystiana Rempały drugie miejsce zajął Filip Seniuk a trzecie Nazar Parnicki.(...)
44
Po dwóch latach spędzonych w zespole z Rybnika, Patryk Wojdyło zdecydował się powrócić do Cellfast Wilków Krosno.(...)
4
71 edycja turnieju o Łańcuch Herbowy miasta Ostrowa Wielkopolskiego padła łupem Jakuba Miśkowiaka, drugie miejsce zajął Jakub Krawczyk a trzecie Bartosz Smektała.(...)
0
Już w niedzielę 22 października o 14:00 w Tarnowie odbędzie się VI Memoriał Krystiana Rempały. Poznaliśmy już listę startową na te zawody(...)
0
7 miesięcy temu
Brytyjczyk Tom Brennan trafił do Zdunek Wybrzeże Gdańsk, w barwach którego wystąpi na pozycji U24 w przyszłorocznych rozgrywkach 1.Ligi żużlowej.(...)
0
PSŻ Poznań postanowił zmienić swoją kadrę na przyszłoroczne rozgrywki przez co oficjalnie ogłosił o zakontraktowaniu trzech nowych zawodników. (...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig turnieju Komplet Tobiasz Musielak rozegranym na torze Stadionu im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Zwycięzcą turnieju został Jaimon Lidsey. (...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig EF Serwis Mercedes-Benz Indywidualne Mistrzostwa 2. Ligi Żużlowej - Piła. Zwycięzcą turnieju został Oskar Polis. Za nim uplasowali się T(...)
0
Fogo Unia Leszno ogłosiła kto w przyszłym poprowadzi zespół w PGE Ekstralidze.(...)
0
Rohan Tungate od sezonu 2024 reprezentować będzie barwy ROW-u Rybnik.(...)
104
Stało się to o czym spekulowano od dłuższego czasu. Nicki Pedersen po 10 latach wraca do Rzeszowa i będzie bronił barw Texom Stali Rzeszów.(...)
1
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Niestety z powodu fatalnej prognozy pogody zaplanowany na jutro w Lesznie turniej z okazji 15 -to lecia startów Tobiasza Musielaka na żużlowych torach zostaje przełożony.(...)
0
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze w rewanżu meczu finałowego 2.Ligi żużlowej z Ultrapur Start Gniezno w stosunku 57:32 i zapewnił sobie awans do 1.Ligi żużlowej. Pre(...)
1
Zdunek Wybrzeże Gdańsk nie chcąc powtórzyć sytuacji sprzed roku, kiedy to niemal na ostatnia chwilę kontraktowano zawodników do formacji juniorskiej, teraz ogłosił trójkę młodzież(...)
2
Sheffield Tigers pokonując na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 56:34 sięgnęło po tytuł Drużynowego Mistrza Wielkiej Brytanii. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Na torze w Pile rozegrany został Turniej Par. Zwycięzcą po rozegraniu 12 biegów została para Metalika Recyclig Kolejarz Rawicz. Na drugim miejscu zakonczyli juniorzy gospodarzy, En(...)
1
W pierwszym meczu finałowym Sports Insure Premiership Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Sheffield Tigers w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)