Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Polski przegrała z Rosjanami 38:52 w meczu towarzyskim rozgrywanym w Bydgoszczy. Liderem gospodarzy był Bartosz Zmarzlik, a ze strony gości Emil Sayfutdinov. To ostatni sprawdzian kadry przed finałem FIM Speedway of Nations.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
0
4 tygodnie temu
Zdobycie wejściówki na domowe mecze lubelskiego Motoru łatwym zadaniem nie jest. Klub oferuje 500 biletów na mecz z RM Solar Falubazem Zielona Góra za honorowe oddanie krwi.(...)
0
Pogoda w tym tygodniu nie rozpieszcza kibiców i żużlowców. Tym razem Ekstraliga Żużlowa odwołała jutrzejsze zawody w Grudziądzu jednocześnie podając ich nowy termin.(...)
130
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze RM Solar Falubaz Zielona Góra w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
80
Nie dojdzie do skutku jutrzejsze spotkanie pomiędzy Polonią Bydgoszcz a Lokomotivem Daugavpils. Powodem jest zły stan toru oraz niekorzystne prognozy pogody na najbliższy czas.(...)
0
Na taką wiadomość z utęsknieniem czekali kibice nie tylko bydgoskiej Polonii. Jej lider, David Bellego umieścił wpis, w którym informuje, że wraca na tor.(...)
465
Jak mawia znany klasyk: nadzieja umiera ostatnia. Zaplanowane spotkanie 9. kolejki, przeniesione z niedzieli na najbliższy czwartek to tylko odroczenie tego, co zbliża się nieuchro(...)
107
Nie mają szczęścia do pogody zawodnicy MRGARDEN GKM – u Grudziądz i Betard Sparty Wrocław. (...)
1
Niels Kristian Iversen nie rozpoczął zbyt obiecująco obecnego sezonu żużlowego. Zawodnik w lidze zawodził a na domiar złego przytrafiła się jemu kontuzja, która wydłużyła czas na p(...)
19
W najbliższy weekend odbędą się zawody o tytuł DMŚJ. Niekwestionowanymi faworytami zawodów są oczywiście nasi zawodnicy spod biało – czerwonej flagi, która pod dowództwem Rafała Do(...)
0
4 tygodnie temu
Już 5 września o godzinie 19:15 w duńskim Outrup odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów na żużlu. Tytułu broni reprezentacja Polski, która triumfowała już w tych rozgrywk(...)
74
Na wniosek organizatora i ze względu na niekorzystne prognozy pogody Ekstraliga Żużlowa odwołała mecz 12. rundy PGE Ekstraligi MRGARDEN GKM Grudziądz – BETARD Sparta Wrocław, zapla(...)
0
Za nami 6 runda szwedzkiej Bauhaus Ligan. Poniżej prezentujemy aktualna tabelę.(...)
0
Lejonel Gislaved pokonał(a), w 6. rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Piraternę Speedway w stosunku 61:29. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
48
Vastervik Speedway pokonał(a), w 6. rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Vetlanda Speedway pokonała, w 6. rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Indianernę Kumla w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Rospiggarna Hallstavik pokonała, w 6. rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Dackarnę Malilla w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
Na środowy wieczór zaplanowano rozegranie zaległych derbów Ziemi Lubuskiej w ramach 12. kolejki PGE Ekstraligi. (...)
118
Rohan Tungate to kolejny zawodnik, który dołącza do kadry RM Solar Falubazu Zielona Góra na zasadzie gościa. Na co dzień Australijczyk reprezentuje barwy pierwszoligowego Orła Łód(...)
3
4 tygodnie temu
Z wielka przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym po ciężkiej chorobie zmarł, Jerzy Szczakiel. Miał 71 lat.(...)
105
Wywiezienie trzech punktów z Lublina przedłużało szansę Eltrox Włókniarza Częstochowa na pozostanie w walce o fazę play-off. Choć może niewielu kibiców w to wierzyło, sztuka ta Lwo(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com