Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
Żużel - wszystkie aktualności
0
4-krtotny Indywidualny Mistrz Świata, Greg Hancock od przyszłego sezonu dołącza do sztabu Szymona Woźniaka.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz postanowił wzmocnić formację juniorską i dlatego do zespołu na zasadzie rocznego wypożyczenia trafia Franciszek Karczewski. (...)
0
Jakub Miśkowiak został dzisiaj oficjalnie zaprezentowany kibicom jako zawodnik Stali Gorzów Wielkopolski.(...)
0
Benjamin Basso dołącza do drużyny H. Skrzydlewska Orzeł Łódź i będzie reprezentował barwy klubu w sezonie 2024.(...)
17
Włókniarz Częstochowa poinformował o zmianach w sztabie szkoleniowym klubu. Nowym dyrektorem sportowym częstochowskich Lwów został Piotr Mikołajczak.(...)
0
Wychowanek gorzowskiej Stali, Wiktor Jasiński w przyszłym sezonie zostaje wypożyczony do pierwszoligowego Arged Malesa Ostrów Wielkopolski.(...)
0
W środę Biuro Kontroli Żużla odbyło rozprawę dyscyplinarną w sprawie naruszenia przepisów antydopingowych przez Richie Worralla.(...)
0
Andrzej Lebiediew w sezonie 2024 reprezentował będzie dziewiętnastokrotnego Drużynowego Mistrza Polski, Fogo Unię Leszno.(...)
0
Mads Hansen będzie w przyszłym sezonie reprezentował barwy Włókniarza Częstochowa na pozycji U24.(...)
1
W dniu dzisiejszym rozpoczęło się tzw. okno transferowe tj. okres, w którym kluby co rusz będą ogłaszać zakontraktowanych zawodników. I choć od dawien dawna znane są te największe (...)
6
Jakub Jamróg w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy ROW-u Rybnik.(...)
0
Nicki Pedersen to trzykrotny indywidualny mistrz świata na żużlu i przy tym bardzo barwna postać, której historia to idealny scenariusz na serial. Ostra jazda na torze, wybuchowy c(...)
0
W środę podczas spotkania z mediami oficjalnie zaprezentowany został nowy trener drużyny H. Skrzydlewska Orzeł Łódź. W sezonie 2024 będzie nim Maciej Jąder. (...)
5
Jakub Jamróg okazał się najlepszym w VI Memoriale Krystiana Rempały drugie miejsce zajął Filip Seniuk a trzecie Nazar Parnicki.(...)
44
Po dwóch latach spędzonych w zespole z Rybnika, Patryk Wojdyło zdecydował się powrócić do Cellfast Wilków Krosno.(...)
4
71 edycja turnieju o Łańcuch Herbowy miasta Ostrowa Wielkopolskiego padła łupem Jakuba Miśkowiaka, drugie miejsce zajął Jakub Krawczyk a trzecie Bartosz Smektała.(...)
0
Już w niedzielę 22 października o 14:00 w Tarnowie odbędzie się VI Memoriał Krystiana Rempały. Poznaliśmy już listę startową na te zawody(...)
0
7 miesięcy temu
Brytyjczyk Tom Brennan trafił do Zdunek Wybrzeże Gdańsk, w barwach którego wystąpi na pozycji U24 w przyszłorocznych rozgrywkach 1.Ligi żużlowej.(...)
0
PSŻ Poznań postanowił zmienić swoją kadrę na przyszłoroczne rozgrywki przez co oficjalnie ogłosił o zakontraktowaniu trzech nowych zawodników. (...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig turnieju Komplet Tobiasz Musielak rozegranym na torze Stadionu im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Zwycięzcą turnieju został Jaimon Lidsey. (...)