Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
Żużel - wszystkie aktualności
0
Do ostatniego, finałowego biegu trwała walka o złoto Indywidualnych Mistrzostw Świata. Zwycięstwem w biegu ostatnim, 23 Bartosz Zmarzlik przypieczętował swój czwarty tytuł najlepsz(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig DeWalt FIM Speedway Grand Prix of Poland - Toruń. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zosta(...)
0
Leon Madsen wykręcił najlepszy czas podczas kwalifikacji do dzisiejszego DeWalt FIM Speedway Grand Prix of Poland na MotoArenie w Toruniu.(...)
3
W pierwszym spotkaniu finałowym 2.Ligi żużlowej Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe Ultrapur Start Gniezno w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Dziś na toruńskiej MotoArenie 10 rundą zakończony zostanie tegoroczny cykl Speedway Grand Prix, który wyłoni najlepszego żużlowca na świecie w sezonie 2023.(...)
0
W pierwszym meczu finałowym 1.Ligi żużlowej Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe ROW Rybnik w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
7 miesięcy temu
TŻ Ostrovia poinformowała oficjalnie, że w przyszłym sezonie barwy ich klubu reprezentować będzie Gleb Chugunov.(...)
0
Mistrz FIM Ameryki Północnej Luke Becker zostaje pierwszym zawodnikiem od czasu, kiedy czterokrotny mistrz świata Greg Hancock przeszedł na emeryturę, który reprezentować będzie ba(...)
0
Niestety czarny scenariusz dla rybnickiego ROW-u znalazł potwierdzenie. Podczas treningu przed finałem do Indywidualnych Mistrzostw Czech, Jan Kvech uległ wypadkowi. Zawodnik zahac(...)
0
W drugim meczu półfinałowym Sports Insure Premiership rozegranym w czwartek Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Wolverhampton Wolvess w stosunku 39:21. Mecz ze względu na (...)
7
Stało się to o czym spekulowano od paru dni. Krzysztof Kasprzak zmienia barwy w Polsce. Od sezonu 2024 będzie startował w barwach Zdunek Wybrzeże Gdańsk.(...)
0
Belle Vue Aces pokonał(a) na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W pierwszym meczu półfinałowym angielskiej Sports Insure Premiership Sheffield Tigers pokonał(a) na wyjeździe Wolverhampton Wolves w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego(...)
11
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu p(...)
0
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 35:55 i obronił tytuł Drużynowego Mistrza Polski sprzed roku. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkan(...)
0
Tauron Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions KS Apator Toruń w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Daniel Klima zwyciężył 49 Zlata Stuha Juniorów rozgrywaną na torze w czeskich Pardubicach. Czech w biegu finałowym, w którym wystartowało sześciu zawodników i pokonało sześć okrąże(...)
21
Dominik Kubera otrzymał dziką kartę na ostatnią rundę Speedway Grand Prix w Toruniu.(...)
0
Mikkel Michelsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Duńczyk od drugiego finału przewodził w klasyfikacji generalnej i dzisiaj w Pardubicach przypieczętował zwycięstwo w(...)
0
Janusz Kołodziej odniósł zwycięstwo w czwartym , a za razem ostatnim finale Tauron Speedway European Championship rozgrywanym w czeskich Pardubicach. Zawody zostały zakończone po r(...)