Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenariuszy zbliżających się zawodów. Na sukces zawodnika pracuje kilka osób. Bohater tego artykułu ma na koncie już całkiem bogatą gablotę sportowych (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
1
W tym roku Agilia Infrastructure Partners Ltd była głównym sponsorem Redcar Agilia Bears Speedway. Oba podmioty szybko doszły do porozumienia i przedłużyły współprace o kolejny rok(...)
1
2 miesiące temu
Josh MacDonald zostaje w lidze angielskiej. W drugim swoim sezonie na Wyspach będzie bronił barw Poole Pirates. Tym samym podąża śladami swoich rodaków, którzy także startowali w P(...)
80
Dla fanów czarnego sportu z miasta nad Wartą 13-nasty piątek nie będzie wcale pechowy. Dziś w galerii Askana, kibice Stali Gorzów będą mieli okazję spotkać się z zawodnikami, którz(...)
154
Stelmet Falubaz Zielona Góra powoli przygotowuje się do nowego sezonu. Zawodnicy rozpoczęli cykl przygotowań a klub dogrywa ostatnie szczegóły. Wiemy, że w marcu zespół spod znaku (...)
32
Bardzo udany sezon ma za sobą Tobiasz Musielak. Zawodnik mieszkający na co dzień w Lesznie mógł przebierać w ofertach w trakcie przerwy zimowej. Ostatecznie postanowił zmienić barw(...)
95
PSŻ Poznań otrzymał licencję warunkową, zbudował od nowa skład, który ma włączyć się do walki od play – offy 2. Ligi Żużlowej. Wczoraj informowaliśmy o porozumieniu zawartym między(...)
163
W dniu dzisiejszym komisja PZM przekazała do publicznej wiadomości decyzje nt. przyznanych licencji klubom na sezon w 2020 roku. Tylko cztery kluby mogą pochwalić się licencją zwyk(...)
33
Australijczyk zaliczył prawdopodobnie najlepszy sezon w karierze. U jego progu wraz z rodakiem Jake`em Allenem był bardzo skutecznym zawodnikiem rezerwowym dzięki czemu stał się po(...)
108
Poznaliśmy terminarz przyszłorocznych rozgrywek PGE Ekstraligi. W tym roku ligowe ściganie rozpocznie się w piątek 3 kwietnia a ostatni mecz w którym wyłonimy Mistrza Kraju odbędzi(...)
112
W trwającej przerwie zimowej Matej Zagar był jednym z tych zawodników, którzy zmienili barwy klubowe. Słoweniec postanowił zmienić częstochowskie Lwy na lubelskie Koziołki. Czy ta (...)
1
2 miesiące temu
W poprzednim sezonie Vastervik zajęło 3. miejsce w lidze szwedzkiej. Do play – off awansowali dzięki pokonaniu Indianerny, choć po pierwszym meczu mieli do odrobienia 10 punktów. W(...)
23
Niedawno żużlowcy Falubazu Zielonej Góry rozpoczęli przygotowania kondycyjne przed nowym sezonem żużlowym w 2020 roku. Radosław Walczak, specjalista od akrobatyki sportowej zdradzi(...)
102
Jutro o godzinie 18:00 w Leroy Merlin mieszczącym się przy ul. Wincentego Witosa w Rzeszowie zaplanowano spotkanie z żużlowcami, którzy są związani z rzeszowskim miastem lub klubem(...)
100
Grono się powiększa(...)
109
Jak donosi lokalna prasa bracia Curzytkowie za zgodą rodziców i sekcji żużlowej ZKS Stal trafili do Betardu Sparty na zasadzie rocznego wypożyczenia. (...)
28
Około 2000 biletów pozostało na inaugurację żużlowego cyklu Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie. Do końca roku trwa pierwszy etap sprzedaży wejściówek. 16 maja przyszłego roku (...)
87
2 miesiące temu
Michaela Jepsena Jensena najlepiej opisuje słowo "solidność". Duńczyk poniżej pewnego poziomu nie zwykł schodzić i podobnie było podczas cyklu TAURON SEC 2019. Zawodnik Falubazu Zi(...)
1
FIM Speedway Grand Prix zawarło umowę sponsorską z duńskim dostawcą instalacji elektrycznych firmą Kjaergaard.(...)
133
W roku 2019 nabierał seniorskiego doświadczenia w drugoligowej Polonii Piła. Odjechał 10 meczów uzyskując średnią 1,614 pkt./bieg. W sezonie 2020 zobaczymy go w macierzystym Speed (...)
47
Po pierwszym weekendzie w rosyjskiej Superlidze ice speedwaya na czło klasyfikacji generalnej wysunęła się, po dwóch zwycięstwach, ekipa Baszkortostan Ufa. Drugie miejsce zajmuje o(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com