Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Polski zwyciężyła w Manchesterze FIM Speedway of Nations 2. Polska cały czas utrzymuje status hegemona w rozgrywkach drużynowych juniorów.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Artykuły publicystyczne
0
Polskim żużlem, tak jak wieloma innymi sportami, zawładnęły pieniądze. Pieniądz to furtka do zwycięstw. Pieniądz to wyznacznik sukcesu. Wyznacznik do tego stopnia w środowisku powa(...)
2
Czym byłby polski żużel bez skandali? Chyba nikt nie potrafi sobie tego wyobrazić. Regularnie zmieniane regulaminy, nie wnoszące niczego konkretnego do sportu. Zachowania nie mając(...)
1
Wielkie święto żużla, mecz na który z niecierpliwością czekali kibice nie tylko w Zielonej Górze i Toruniu, ale całej Polsce. Niestety zarówno fani zgromadzeni na stadionie przy ul(...)
0
Kolejny raz były gromkie zapowiedzi, medialny szum i obiecujący początek. Wszystko jednak wskazuje, że będzie to kolejny sezon, który rzeszowska drużyna zakończy w środku tabeli o (...)
0
Według słownika języka polskiego słowo ?ekstra? oznacza coś dodatkowego, osobnego, a ponadto również bardzo dobrego i atrakcyjnego. W taki właśnie sposób powstała nazwa elitarnej (...)
0
Gniezno ? miasto, które żyje speedway?em. Kościół, obiad, a potem mecz to od lat rytuał wielu mieszkańców Pierwszej Stolicy. Starsi wciąż jeszcze pamiętają dawne czerwono-czarne Gw(...)
0
Jeden z najniebezpieczniejszych, ale zarazem najwspanialszych sportów na świecie. To właśnie w tej dyscyplinie my, Polacy, jesteśmy światową potęgą.(...)
0
Co blondynka robi na trybunach? Dopinguje, obserwuje i wyciąga wnioski...(...)
0
Podczas meczu GKM-u Grudziądz z Renault Zdunek Wybrzeżem zawodnik gości Artur Mroczka musiał zmierzyć się nie tylko z rywalami na torze. Wychowanek miejscowego klubu musiał poradzi(...)
0
Raz się wygrywa, a raz przegrywa. Raz jest się na szczycie, a innym razem parę stopni niżej. Czasem zdobywa się mistrzostwo, a czasem można liczyć zaledwie na parę słów pocieszenia(...)
0
Sezon 2013 będzie ostatnim w gronie juniorów, dla kilku zdolnych zawodników. Jak poradzą sobie nosząc brzemię seniora dowiemy się za rok. Tym czasem mają oni okazję ostatni raz udo(...)
0
Pierwszy sezon w gronie seniorów to jeden z najtrudniejszych momentów w życiu każdego żużlowca. W tym roku czeka to między innymi tak utalentowanych jeźdźców jak Maciej Janowski cz(...)
0
Na stadionie czy na ringu nie zapomnij o dopingu... Większość kibiców niestety o tym zapomina - o jakże ważnym dla zawodników dopingu. Na pierwszym miejscu stawiają sobie oni inne (...)
0
Mimo, że pierwsza kolejka Enea Ekstraligi została przełożona z powodu niesprzyjającej aury, nie zmienia to faktu, że początek ligowego sezonu jest już za pasem. Spragnieni żużla ki(...)
0
Drugi rok z rzędu walka o Indywidualne Mistrzostwo Świata rozpoczęła się w nowozelandzkim Auckland. Drugi rok z rzędu zawody te odbywały się pod koniec marca. Nikogo to nie dziwi, (...)
0
Postawa godna mistrza, jednak on nigdy Mistrza Świata nie zdobył. W jednym polskim klubie spędził 15 sezonów. O kim mowa? Leigh Adams?(...)
0
Jeden z najlepszych żużlowców globu, uwielbiany przez kibiców, szanowany przez rywali z toru. Nigdy nie był Indywidualnym Mistrzem Świata, mimo to osiągnął wiele. Zawsze dobrze się(...)
0
To właśnie na tego żużlowca, w startującym 23 marca kolejnym cyklu Speedway Grand Prix, będą zwrócone oczy wszystkich kibiców i działaczy światowego żużla. Po spektakularnym i chwi(...)
0
12 lat temu
W tym roku początek cyklu zmagań o Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu rozpoczyna się w Auckland w Nowej Zelandii. Kraj ten mimo, że obecnie nie posiada zawodników klasy światow(...)
0
Już 23 marca, zawodami w nowozelandzkim Auckland, rozpocznie się nowy cykl Grand Prix. Dzień po dniu będziemy przedstawiali Państwu sylwetki uczestników rywalizacji o Mistrzostwo Ś(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com