Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Ostatni bieg Reprezentacji Polski w dzisiejszym finale Monster Energy FIM Speedway of Nations był zarazem ostatnim na stanowisku selekcjonera dla Marka Cieślaka, który bez kurtuazji uznawany jest za najlepszego trenera Polski w historii speedwaya nad Wisłą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ELTROX WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
159
Występujący w bieżącym roku w ekipie "Lwów" w ramach wypożyczenia z Apatora Toruń, Jayson Doyle nie będzie reprezentował klubu spod Jasnej Góry w kolejnym sezonie PGE Ekstraligi. Ż(...)
106
Wiele pytań chcieliby zadać kibice zwłaszcza ci częstochowscy prezesowi Eltrox Włókniarz Częstochowa, Michałowi Świącikowi. Klub z Częstochowy aby wyjść na przeciw tym oczekiwanio(...)
217
Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Eltrox Włókniarza Częstochowa w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 30:60. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
122
Główna Komisja Sportu Żużlowego na wniosek Ekstraligi żużlowej po raz drugi w tym sezonie zawiesiła licencję toru w Częstochowie.(...)
114
Mecz 13. rundy PGE Ekstraligi Eltrox Włókniarz Częstochowa – PGG ROW Rybnik odbędzie się w najbliższą środę, 9 września. Spotkanie zostanie rozegrane w Rybniku(...)
109
W ostatnich dniach władze częstochowskiego klubu informowały o poważnej awarii wodociągów jaka miała miejsce na stadionie SGP Arena. Olbrzymia ilość wody jaka wyciekła do stadionow(...)
448
Dzisiejsze spotkanie 13 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Eltrox Włókniarzem Częstochowa a PGG ROW-em Rybnik nie dojdzie do skutku ze względu na ciężkie warunki torowe.(...)
105
Wywiezienie trzech punktów z Lublina przedłużało szansę Eltrox Włókniarza Częstochowa na pozostanie w walce o fazę play-off. Choć może niewielu kibiców w to wierzyło, sztuka ta Lwo(...)
136
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał na wyjeździe Motor Lublin w stosunku 51:39. Punkt bonusowy za zwycięstwo w dwumeczu 86:94 trafia na konto Częstochowian. Prezentujemy Państwu w(...)
78
W dzisiejszym komunikacie Głównej Komisji Sportu Żużlowego zostaje zniesiona zawieszenie licencji toru w Częstochowie. (...)
238
W poniedziałek, 31 sierpnia, na torze w Lublinie w ramach 12. kolejki PGE Ekstraligi Motor rywalizować będzie z Eltrox Włókniarzem Częstochowa. Dla lublinian to spotkanie może być (...)
445
Komisja Orzekająca Ligi zweryfikowała mecz 11. kolejki Eltrox Włókniarz Częstochowa vs. Moje Bermudy Stal Gorzów jako walkower dla drużyny Gości. Publikujemy pełną treść oświadczen(...)
102
Prezes Eltrox Włókniarza Częstochowa oznajmił dzisiaj, że Piotr Świderski zajmie stanowisko szkoleniowca częstochowskiego klubu.(...)
13
W związku z odwołanym meczem 11 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Eltrox Włókniarzem Częstochowa a Moje Bermudy Stalą Gorzów włodarze częstochowskiego klubu zdecydowali się wystosować (...)
0
Dzis w tej sprawie głos zabrał jeden z głównych zainteresowanych, prezes Michał Świącik. Według niego jako organizatorzy zroblili wszystko co w ich mocy aby doprowadzić nawierzchni(...)
103
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu spotkają się zespoły z Leszna i Grudziądza, natomiast w drugim ekipy z (...)
154
Eltrox Włókniarz Częstochowa zremisował na wyjeździe z ekipą Betard Sparty Wrocław 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Już w niedzielę dojdzie do dwóch spotkań w ramach X rundy PGE Ekstraligi. W pierwszym spotkaniu dojdzie do rywalizacji pomiędzy MrGarden GKM Grudziądz a RM Solar Falubaz Zielona Gó(...)
347
Eltrox Włókniarz Częstochowa w środę, 12 sierpnia, przegrał na własnym obiekcie z Fogo Unią Leszno 41:49 w zaległym spotkaniu 7. kolejki PGE Ekstraligi. Porażka ta oznacza, że częs(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com