Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
102
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu na Stadionie Olimpijskim z Betard Spartą Wrocław. Początek pojedynek zaplanowano na godzinę 20.30.(...)
101
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie podejmowała na stadionie im. Alfreda Smoczyka zespół Moje Bermudy Stali Gorzów. W Lesznie padł remis. PGE Ekstraliga ma 14 dni na weryfikac(...)
103
W drugim piątkowym spotkaniu 3 kolejki PGE Ekstraligi Betard Sparta Wrocław podejmie na własnym stadionie FOGO Unię Leszno.(...)
281
Stanisław Chomski na konferencji prasowej przed meczem Moje Bermudy Stal Gorzów Wielkopolski - For Nature Solutions Apator Toruń:(...)
102
Patrick Hansen rozpoczął swoją przygodę z PGE Ekstraligą. Duńczyk w dwóch pierwszych meczach sezonu spisał się poprawnie. MOJE BERMUDY STAL Gorzów nie zdołała wygrać jednak z MOTOR(...)
101
W piątkowy wieczór na Stadionie Olimpijskim dojdzie do pojedynku pomiędzy Bernard Spartą Wrocław i Fogo Unią Leszno. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20.30. W środowe popo(...)
101
Niedzielny pojedynek pomiędzy Fogo Unią Leszno i Moje Bermudy Stalą Gorzów należał do zaciętych. Losy spotkania toczyły się do ostatniej gonitwy, a ostatecznie na stadionie im. Alf(...)
101
Losy spotkanie pomiędzy Fogo Unia Leszno i Moje Bermudy Stalą Gorzów toczyły się do ostatniej gonitwy. Na stadionie im. Alfreda Smoczyka padł remis. W niedzielnym pojedynku Jaimon (...)
106
Szymon Woźniak w niedzielnym spotkaniu pomiędzy Fogo Unią Leszno i Moje Bermudy Stalą Gorzów dwukrotnie zapoznawał się z nawierzchnią leszczyńskiego owalu. W biegu dziewiątym doszł(...)
275
W piątek dojdzie do dwóch pojedynków PGE Ekstraligi. Zooleszcz GKM Grudziądz w wyjazdowym spotkaniu zmierzy się z Motorem Lublin, natomiast Betard Sparta Wrocław na Stadionie Olimp(...)
101
Drużynie Moje Bermudy Stal Gorzów w inauguracyjnym spotkaniu przeciwko zespołowi z Lublina nie udało się zwyciężyć, gorzowianie podczas drugiej kolejki PGE Ekstraligi zdołali jedna(...)
101
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie zremisowała przed własną publicznością z drużyną z Gorzowa. W przerwie między sezonami do zespołu z Leszna dołączył David Bellego, który po(...)
104
W niedzielne popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka zmierzyły się drużyny Fogo Unii Leszno i Moje Bermudy Stali Gorzów. Na stadionie przy ulicy Strzeleckiej padł remis. Trene(...)
67
Fogo Unia Leszno w niedzielnym spotkaniu na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka podjęła zespół Moje Bermudy Stali Gorzów. Na stadionie w Lesznie padł remis, a losy spotkania toczył(...)
102
Moje Bermudy Stal Gorzów zremisowała na wyjeździe z ekipą Fogo Unia Leszno w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
W Niedzielę Wielkanocną na stadionie imienia Alfreda Smoczyka miejscowa FOGO Unia Leszno zmierzy się z zespołem Moje Bermudy Stali Gorzów Wielkopolski.(...)
0
Cykl artykułów "Co tam, Panie,...?" będzie przedstawiał Państwu kolejne drużyny PGE Ekstraligi, ich mocne i słabe punkty oraz ruchy kadrowe, jakie poczyniły w trakcie okna transfer(...)
104
W niedzielne popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka dojdzie do pojedynku pomiędzy zespołami Fogo Unii Leszno i Moje Bermudy Stalą Gorzów. Leszczynianie na inaugurację wygrali(...)
101
Szkółka żużlowa FOGO UNII Leszno pod wodzą trenera Romana Jankowskiego to jedna z najprężniej działających takich szkółek w Polsce. W dniu dzisiejszym trener Jankowski odebrał moto(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com