Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
149
Motor Lublin ze złotym medalem w finale MMPPK(...)
248
Runda zasadnicza za pasem. Wraz z jej końcem, zapraszamy na oceny drużyn w play-off PGE Ekstraligi. (...)
1
Jak informują włodarze Fogo Unii Leszno w sezonie 2022 funkcję menadżera zespołu będzie pełnił Piotr Baron. Były żużlowiec do leszczyńskiego klubu dołączył we wrześniu 2016.(...)
102
Kibice od 5 września będą mogli głosować na stronie internetowej speedwayekstraliga.pl i w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi, na to kto zdobędzie nagrodę Jerzego Szczakiela. Począt(...)
180
Poznaliśmy godziny półfinałów PGE Ekstraligi, takie informacje przekazała dziś Speedway Ekstraliga.(...)
0
Kacper Pludra nie zaliczy wczorajszego spotkania pomiędzy Trans MF Landshut Devils i Metalika Recyckling Kolejarzem Rawicz do udanych. (...)
107
Fogo Unia Leszno w poniedziałkowe popołudnie poinformowała, że Jason Doyle będzie reprezentował klub w sezonie 2022.(...)
245
Zarówno jaki i w najwyższej klasie rozgrywkowej i w eWinner 1 lidze, runda zasadnicza dobiegła końca. Teraz karty zostaną rozdane zupełnie na nowo, ponieważ play-offy, rządzą się s(...)
490
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze Motor Lublin w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
376
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Marwis.pl Falubaz Zielona Góra w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Nie dojdzie do skutku zaplanowany na dzisiaj mecz pomiędzy Marwis.pl Falubazem Zielona Góra i Fogo Unią Leszno. Na drodze do rozegrania spotkania stanęły niekorzystne warunki atmos(...)
625
Awizowane składy na niedzielne mecze PGE Ekstraligi(...)
208
Jaimon Lidsey nie zaliczy do udanych zawodów ligowych pomiędzy Opibet Lokomotivem Daugavpils i Metalika Recycling Kolejarzem Rawicz. Mimo kontuzji Australijczyka rawiczanie zdołali(...)
420
W piątkowy wieczór mogliśmy być świadkami dwóch spotkań, z tego jedno to prawdziwy żużlowy klasyk. Przedstawiamy państwu podsumowanie tych pojedynków. (...)
110
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
12 rundę PGE Ekstraligi rozpocznie spotkanie aktualnego Drużynowego Mistrza Polski - Fogo Unii Leszno z ekipą z Grudziądza. Początek meczu zaplanowany został na godzinę 18:00. (...)
31
Kolejna kolejka najlepszej ligi świata przyniosła nam sporo wrażeń i emocji. Przedstawiamy państwu skrót spotkań na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w ostatni weekend. (...)
108
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
122
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe eWinner Apator Toruń w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com