Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Wolverhampton Wolvess
Wczoraj o 13:00
Wczoraj o 14:00
Wczoraj o 15:00
LIVE
Peterborough Phanters
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 21:00
Zwycięzcą eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata we włoski Lonigo został Piotr Pawlicki. Drugie miejsce po walce w biegu dodatkowym wywalczył Nicolas Covatti.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
91
Jason Doyle w tym sezonie reprezentować będzie barwy aktualnego Drużynowego Mistrza Polski, ekipy Fogo Unii Leszno. Mistrz Świata z 2017 chciałby na dłużej zakotwiczyć w zespole z (...)
0
Zawodnicy Fogo Unii Leszno oraz Metalika Recycling Kolejarza Rawicz w czwartkowe popołudnie odbyli pierwszy w tym roku trening na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka. Zawodnicy nie(...)
0
Fogo Unia Leszno do zbliżającego sezonu miała przygotowywać się w Hiszpanii, plany Drużynowych Mistrzów Polski pokrzyżowała jednak nadal panująca pandemia koronawirusa. (...)
474
Fogo Unia Leszno poinformowała, że do sztabu szkoleniowego Drużynowych Mistrzów Polski dołączył Damian Baliński. Wychowanek leszczynian niemal całą karierę reprezentował barwy klub(...)
0
Fogo Unia Leszno przez ostatnich kilka lat miała jednych z lepszych juniorów w Polsce. W Lesznie nadeszła zmiana pokoleniowa, a dodatkowo z klubem pożegnało dwóch wychowanków.(...)
0
Zmieniając barwy klubowe w Polsce Jason Doyle ma nadzieję, że tym razem zostanie w klubie na dłużej a swoja obecnością pomoże leszczynianom w zdobyciu piątego tytułu z rzędu.(...)
127
Fogo Unia Leszno za pomocą mediów społecznościowych poinformowała o wstępnej dacie Memoriału im. Alfreda Smoczyka. (...)
115
Fogo Unia Leszno przygotowuje się do zbliżającego sezonu, Drużynowi Mistrzowie Polski trenują trzy razy w tygodniu w Lesznie, ale mają również w planie wyjazd w cieplejsze rejony E(...)
0
W czasie zimowej przerwy drużyny szlifują swoja formę aby w trakcie sezonu być optymalnie przygotowanym do ligowej rywalizacji. Pierwszym takim sprawdzianem jak przepracowana zosta(...)
217
Dominik Kubera nie został potwierdzony do startów w PGE Ekstralidze w barwach Motoru Lublin. Jego macierzysty klub, Unia Leszno domaga się ekwiwalentu za wyszkolenie żużlowca. (...)
177
Z drużyną Fogo Unii Leszno po wywalczonym czwartym z rzędu tytule Drużynowych Mistrzostw Polski pożegnała się dwójka wychowanków klubu. Bartosz Smektała w sezonie 2021 będzie repre(...)
409
Leszczyńska Fogo Unia zaprezentowała skład w jakim występować będzie w PGE Ekstralidze w roku 2021.(...)
0
Jason Doyle w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy aktualnego Drużynowego Mistrza Polski, Fogo Unii Leszno. (...)
1404
Po siedmiu latach występów z Bykiem na plastronie nastał czas odejścia z klubu. Dzisiaj o swoim odejściu z Fogo Unii Leszno poinformował jej wychowanek, Bartosz Smektała.(...)
199
Rufin Sokołowski przez dziesięć lat pełnił funkcję prezesa Klubu Sportowego Unia Leszno. Człowiek znikąd, który nie widział w całości imprezy żużlowej, został wybrany na prezesa na(...)
226
W niedzielnym finale debiut zaliczył Kacper Pludra, młodzieżowiec z Leszna dostał szansę zaprezentowania się w czternastej gonitwie dnia, gdzie zmienił Jaimona Lidseya. Ku zaskocze(...)
103
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór wywalczyła czwarte z rzędu złoto Drużynowych Mistrzostw Polski. W wywiadzie telewizyjnym Dominik Kubera poinformował o swoich planach na przys(...)
103
Fogo Unia Leszno czwarty raz z rzędu sięga po złoto Drużynowych Mistrzostw Polski.(...)
274
Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 59:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
166
Moje Bermudy Stal Gorzów w pierwszym meczu finałowym PGE Ekstraligi pokonała na własnym torze Fogo Unię Leszno w stosunku 46:44. Zawody były niezwykle emocjonujące, a gospodarze na(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com