Wczoraj o 20:30
LIVE
Leicester Lions
Birmingham Brummies
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
104
Jason Doyle kontuzjowany?(...)
102
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra 45:44 (sparing)(...)
105
Jason Doyle: lubię mieć dużo okazji do startów(...)
101
Damian Ratajczak gościem w Poznaniu(...)
306
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno 57:33 (sparing)(...)
288
W rozegranym na stadionie im.Alfreda Smoczyka w Lesznie sparingowym meczu Fogo Unia wysoko pokonała Aforti Start 61:29. Niepokonani w barwach Byków byli Janusz Kołodziej, Piotr Paw(...)
104
W niedzielne popołudnie na torze w Lesznie odbył się 72 Memoriał im.Alfreda Smoczyka. Zawody zakończyły się zwycięstwem Bartosza Smektały, przed Jasonem Doyle oraz Januszem Kołodzi(...)
182
We wtorek odbędzie się kolejny sparing FOGO Unii Leszno, rywalem Byków będzie ekipa Aforti Start Gniezno. Początek towarzyskiego spotkania o godzinie 16:00.(...)
103
W niedzielne popołudnie na torze w Lesznie rozegrano 72 Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zawody zakończyły się zwycięstwem Bartosza Smektały, na drugim miejscu podium stanął Jason Do(...)
106
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Smektała. Za nim uplasowali się Jason Doyle oraz Janusz Kołodziej(...)
103
Damian Ratajczak nie zaliczy 72. Memoriału Alfreda Smoczyka do udanych. Młodzieżowiec Fogo Unii Leszno w swoim pierwszym biegu zanotował upadek i został odwieziony do szpitala.(...)
103
Sparingowe Derby Wielkopolski dla Fogo Unii Leszno. Leszczynianie pokonali w Gnieźnie miejscowy Aforti Start 55:35. (...)
131
W sobotnie popołudnie dojdzie do meczu sparingowego pomiędzy Aforti Startem Gniezno i Fogo Unią Leszno. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16.00.(...)
132
We wczorajszym sparingu zawodnicy U24 Fogo Unii Leszno ulegli na własnym torze drużynie Trans FM Lanshut Devlis w stosunku 43:47. Najlepiej punktującym zawodnikiem w ekipie gospoda(...)