Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W sportowym środowisku, żużlowców uznaje się za tytanów, którzy nie czują bólu. Byle kontuzja nie zatrzyma ich w osiąganiu sportowych wyników. Adrenalina i wola zwycięstwa nakazuje im nieustannie iść do przodu, mimo tłumionego bólu. Jednak nie wszystkie urazy można przeczekać z zagryzionymi zębami. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FORBET WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
0
W pierwszym meczu o brązowy medal DMP Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W niedzielne popołudnie podopieczni Stanisława Chomskiego pokonali zespół z Częstochowy i tym samym postawili kropkę nad ,,i”. Po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentował się Krzysz(...)
14
W ubiegłą niedzielę Cash Broker Stali Gorzów zapewniła sobie wejście do wielkiego finału PGE Ekstraligi jednym z autorów tej nagrody za całoroczne trudy jest bez wątpienia jest kap(...)
165
Wczorajszy mecz między Cash Broker Stalą Gorzów a forBET Włókniarzem Częstochowa ostatecznie wyłonił pierwszego pretendenta to mistrzowskiej korony 2018 roku. (...)
1
W rewanżowym meczu fazy play-off Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Dziś na stadionie im. Edwarda Jancarza odbędzie się drugi półfinał PGE Ekstraligi, w którym miejscowa Cash Broker Stal Gorzów podejmie forBET Włókniarza Częstochowę.Pierwsze spotka(...)
1
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W spotkaniu fazy play - off Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na wyjeździe forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 49:41. Prezentujemy Pa(...)
119
ForBet Włókniarz Częstochowa po niezwykle emocjonującym spotkaniu dosłownie na ostatnich metrach ostatniego biegu, zdołał wyrwać jeden punkt za remis w meczu z MrGarden GKM Grudzią(...)
354
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 14 kolejki MrGarden GKM Grudziądz zremisował(a) na wyjeździe z ekipą forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 45:45. Prez(...)
69
Ostatni mecz rundy zasadniczej w PGE Ekstralidze pomiędzy forBet Włókniarzem Częstochowa a MrGarden GKM Grudziądz, który miał rozstrzygnąć jaka drużyna jako czwarta awansuje do faz(...)
134
Oczy całej żużlowej Polski zwrócone będą na Częstochowę.(...)
39
Odwołany z niedzieli mecz forBET Włókniarza Częstochowa z MRGARDEN GKM-em Grudziądz odbędzie się w czwartek (30 sierpnia).(...)
0
Dziś w ostatniej kolejce PGE Ekstraligi miał się odbyć mecz pomiędzy podopiecznymi Marka Cieślaka a zespołem z Grudziądza. (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 13 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 51:39. Prezentuje(...)
0
W ramach 12. kolejki PGE Ekstraligi forBET Włókniarz Częstochowa zwyciężył u siebie Falubaz Zieloną Górę. (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 12 kolejki forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Falubaz Zielona Góra w stosunku 52:38. Prezentujemy (...)
215
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 11 kolejki Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 48:42. Prezentujemy(...)
50
Fogo Unia Leszno z dorobkiem 25 punktów zwyciężyła w V rundzie DMPJ, która odbyła się na torze w Tarnowie. Drugie miejsce ex-aequo zajęły drużyny z Torunia i Wrocławia, które wywal(...)
121
Andriej Kudriaszow nowym zawodnikiem pierwszoligowego Orła Łódź. Rosjanin został wypożyczony do zespołu Janusza Ślączki z forBET Włókniarza Częstochowa.(...)
13
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 10 kolejki forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 47:43. Prezentujemy Pańs(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com