Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 18:00
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedway’a decyzję uzależniają od pełnego otwarcia stadionów dla publiczności. W roli beniaminka Abramczyk Polonia Bydgoszcz, a(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FORBET WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
59
Paweł Przedpełski parafował dzisiaj roczny kontrakt z forBet Włókniarzem Częstochowa.(...)
0
W sobotnie popołudnie Michał Świącik poinformował o ustaleniu warunków kontraktu z Adrianem Miedzińskim na sezon 2019.(...)
1
W dniu dzisiejszym na kibiców opolskiego Kolejarza jak grom z jasnego nieba spadła informacja o rzekomej fuzji Włókniarza z Częstochowy oraz Kolejarza Opole w przyszłym sezonie. P(...)
103
Podczas niedzielnego rewanżowego pojedynku pomiędzy forBET Włókniarzem Częstochowa a Betard Spartą Wrocław, prezes "Lwów", Michał Świącik, poinformował o ustaleniu szczegółów kontr(...)
701
W rewanżowym meczu o brąz Drużynowych Mistrzostw Polski forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 49:41. Jednak w dwumeczu to Wrocła(...)
0
W pierwszym meczu o brązowy medal DMP Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W niedzielne popołudnie podopieczni Stanisława Chomskiego pokonali zespół z Częstochowy i tym samym postawili kropkę nad ,,i”. Po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentował się Krzysz(...)
14
W ubiegłą niedzielę Cash Broker Stali Gorzów zapewniła sobie wejście do wielkiego finału PGE Ekstraligi jednym z autorów tej nagrody za całoroczne trudy jest bez wątpienia jest kap(...)
165
Wczorajszy mecz między Cash Broker Stalą Gorzów a forBET Włókniarzem Częstochowa ostatecznie wyłonił pierwszego pretendenta to mistrzowskiej korony 2018 roku. (...)
1
W rewanżowym meczu fazy play-off Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Dziś na stadionie im. Edwarda Jancarza odbędzie się drugi półfinał PGE Ekstraligi, w którym miejscowa Cash Broker Stal Gorzów podejmie forBET Włókniarza Częstochowę.Pierwsze spotka(...)
1
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W spotkaniu fazy play - off Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na wyjeździe forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 49:41. Prezentujemy Pa(...)
119
ForBet Włókniarz Częstochowa po niezwykle emocjonującym spotkaniu dosłownie na ostatnich metrach ostatniego biegu, zdołał wyrwać jeden punkt za remis w meczu z MrGarden GKM Grudzią(...)
354
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 14 kolejki MrGarden GKM Grudziądz zremisował(a) na wyjeździe z ekipą forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 45:45. Prez(...)
69
Ostatni mecz rundy zasadniczej w PGE Ekstralidze pomiędzy forBet Włókniarzem Częstochowa a MrGarden GKM Grudziądz, który miał rozstrzygnąć jaka drużyna jako czwarta awansuje do faz(...)
134
Oczy całej żużlowej Polski zwrócone będą na Częstochowę.(...)
39
Odwołany z niedzieli mecz forBET Włókniarza Częstochowa z MRGARDEN GKM-em Grudziądz odbędzie się w czwartek (30 sierpnia).(...)
0
Dziś w ostatniej kolejce PGE Ekstraligi miał się odbyć mecz pomiędzy podopiecznymi Marka Cieślaka a zespołem z Grudziądza. (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 13 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 51:39. Prezentuje(...)
0
W ramach 12. kolejki PGE Ekstraligi forBET Włókniarz Częstochowa zwyciężył u siebie Falubaz Zieloną Górę. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com