Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kevin Woelbert wystąpi podczas inauguracyjnej rundy Speedway Euro Championship 2019 , która odbędzie się w Güstrow. Rezerwowymi będą Tobias Busch i Lukas Baumann.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FORBET WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
9
W niedzielnej konfrontacji w Częstochowie miejscowy klub pokonał Stelmet Falubaz 51:39. Liderem w zespole gospodarzy był Leon Madsen, który kilkadziesiąt godzin wcześniej uzgodnił (...)
51
W hicie VIII kolejki PGE Ekstraligi forBET Włókniarz Częstochowa wygrał ze Stelmet Falubaz Zielona Góra 51-39, zgarniając nie tylko dwa punkty meczowe, ale też i dodatkowo bonus. Z(...)
43
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
16
Duńczyk Leon Madsen przez najbliższe trzy sezony będzie reprezentował barwy forBET Włókniarza Częstochowa. O przedłużeniu kontraktu lidera drużyny spod Jasnej Góry dowiedzieliśmy s(...)
0
Pojedynek rozpoczął się bardzo dobrze w wykonaniu jeźdźców spod Jasnej Góry. Zawodnicy Falubazu powoli się rozkręcali i ostatecznie zwyciężyli w stosunku 49:41.(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
221
120 okrążeń w wiadomą stronę i 7 kolejka PGE Ekstraligi przejdzie do historii. Po piątkowych arcyciekawych meczach we Wrocławiu i Toruniu, w niedzielę czekają nas pojedynki w Grudz(...)
164
W czwartek w Częstochowie rozegrano zaległą trzecią rundę rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów. W zawodach triumfowali gospodarze przed Lokomotivem Daugavpils i Bogdan(...)
0
Piątkowy wieczór nie był zbyt udany dla częstochowskich „Lwów”. Co po meczu powiedział prezes tego klubu?(...)
0
W piątkowy wieczór odbyło się spotkanie w ramach 6 kolejki PGE Ekstraligi. Do Częstochowy zawitała drużyna Betard Sparta Wrocław. Mecz zakończył się wynikiem 49-41 dla drużyny gośc(...)
96
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
W piątek tj. 24 maja czekają nas dwa mecze VI kolejki PGE Ekstraligi. Poczytać można o nich w zapowiedziach naszego redaktora. Jedno jest pewne emocji nie zabraknie.(...)
0
Janusz Kołodziej podczas niedzielnego spotkania w Częstochowie był jednym z liderów Fogo Unii Leszno. Zawodnik podczas pojedynku wywalczył 10 i dwa bonusy. Wielu kibiców Janusza Ko(...)
2
Leszczynianie podczas niedzielnego spotkania w Częstochowie nie dali najmniejszych szans miejscowej drużynie i pewnie zwyciężyli. Spotkanie miało status meczu zagrożonego, a od sob(...)
5
W niedzielnym spotkaniu w ramach 5. kolejki PGE Ekstraligi forBET Włókniarz Częstochowa podejmował na własnym obiekcie Fogo Unię Leszno. Mistrzowie Polski rozgromili częstochowian (...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie pokonała w wyjazdowym spotkaniu forBet Włókniarz Częstochowa w stosunku 31:59. Tak duże rozmiary zwycięstwa były zaskoczeniem dla niejedneg(...)
0
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 31:59. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
36
W niedzielne popołudnie i wieczór na torze w Częstochowie oraz Wrocławiu będziemy mogli emocjonować się zaległymi spotkaniami PGE Ekstraligi. O godzinie 15.30 forBet Włókniarz Częs(...)
2
W niedzielne popołudnie forBet Włókniarz Częstochowa podejmie przed własną publicznością Fogo Unię Leszno. Początek zaległego spotkania zaplanowano na godzinę 15.30. Poznaliśmy awi(...)
203
Wygląda na to, że w tym weekendzie zakończyły się emocje związane z rywalizacją w PGE Ekstralidze(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com