Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni bie FIM Speedway Grand Prix Challegne w Gorican. Zwycięzcą turnieju został Matej Zagar, który w biegu o I miejsce ograł Nielsa Kristiana Iversena. Trzecie miejsce przypadło dla Maxa Fricke. Australijczyk podobnie jak zagar triumfował w biegu dodatkowym. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FORBET WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
119
ForBet Włókniarz Częstochowa po niezwykle emocjonującym spotkaniu dosłownie na ostatnich metrach ostatniego biegu, zdołał wyrwać jeden punkt za remis w meczu z MrGarden GKM Grudzią(...)
354
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 14 kolejki MrGarden GKM Grudziądz zremisował(a) na wyjeździe z ekipą forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 45:45. Prez(...)
69
Ostatni mecz rundy zasadniczej w PGE Ekstralidze pomiędzy forBet Włókniarzem Częstochowa a MrGarden GKM Grudziądz, który miał rozstrzygnąć jaka drużyna jako czwarta awansuje do faz(...)
134
Oczy całej żużlowej Polski zwrócone będą na Częstochowę.(...)
39
Odwołany z niedzieli mecz forBET Włókniarza Częstochowa z MRGARDEN GKM-em Grudziądz odbędzie się w czwartek (30 sierpnia).(...)
0
Dziś w ostatniej kolejce PGE Ekstraligi miał się odbyć mecz pomiędzy podopiecznymi Marka Cieślaka a zespołem z Grudziądza. (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 13 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 51:39. Prezentuje(...)
0
W ramach 12. kolejki PGE Ekstraligi forBET Włókniarz Częstochowa zwyciężył u siebie Falubaz Zieloną Górę. (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 12 kolejki forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Falubaz Zielona Góra w stosunku 52:38. Prezentujemy (...)
215
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 11 kolejki Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 48:42. Prezentujemy(...)
50
Fogo Unia Leszno z dorobkiem 25 punktów zwyciężyła w V rundzie DMPJ, która odbyła się na torze w Tarnowie. Drugie miejsce ex-aequo zajęły drużyny z Torunia i Wrocławia, które wywal(...)
121
Andriej Kudriaszow nowym zawodnikiem pierwszoligowego Orła Łódź. Rosjanin został wypożyczony do zespołu Janusza Ślączki z forBET Włókniarza Częstochowa.(...)
13
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 10 kolejki forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 47:43. Prezentujemy Pańs(...)
82
W niedzielne popołudnie w ramach 10 kolejki PGE Ekstraligi dojdzie do pojedynku pomiędzy forBET Włókniarzem Częstochowa i Fogo Unią Leszno. Poznaliśmy awizowane składy na niedzieln(...)
32
Prezentujemy wypowiedzi Stanisław Chomskiego, Bartosza Zmarzlika, Michała Finfy i Leona Madsena z konferencji prasowej po meczu forBET Włókniarz Częstochowa - Cash Broker Stal Gorz(...)
119
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 9 kolejki forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 49:41. Prezentujem(...)
0
Już dziś o godzinie 19:00 pod Jasną Górą zmierzą się ekipy rywalizujące o trzecią pozycję w tabeli. Pierwsze ich spotkanie w tym sezonie zakończyło się wynikiem 53:37 dla Stali Gor(...)
346
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 8 kolejki Get Well Toruń pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu(...)
0
forBET Włókniarz Częstochowa w ramach 8. kolejki PGE Ekstraligi uda się w niedzielę, 10 czerwca, do Torunia, aby na MotoArenie zmierzyć się z drużyną Get Well Toruń. Dla obu zespoł(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 7 kolejki forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Get Well Toruń w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com