Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Firma eWinner będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi przez trzy najbliższe sezony. Dzięki tej współpracy i sprzedaży praw telewizyjnych platformie Canal+ rozgrywki mają wejść na jeszcze wyższy poziom. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FORBET WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
0
W nadchodzący weekend zainaugurowane zostaną rozgrywki PGE Ekstraligi. W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się zmaganiami pomiędzy Stelmet Falubazem Zielona (...)
5
Już w piątek (5. kwietnia) czeka nas inauguracja rozgrywek PGE Ekstraligi. Tego dnia punktualnie o godzinie 20:30 rozpocznie się pojedynek pomiędzy forBET Włókniarzem Częstochowa, (...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 42:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
128
Już dziś o godzinie 15 na Stadionie Olimpijskim odbędzie się trening punktowany pomiędzy Betard Spartą Wrocław i forBET Włókniarzem Częstochowa. Tym samym gospodarze będą mieli oka(...)
415
Częstochowianie mimo braku Leona Madsena, a także Fredrika Lindgrena pewnie pokonali gdańszczan na własnym torze. (...)
107
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał w treningu punktowanym ekipę Betard Sparty Wrocław 49:41. W drużynie gospodarzy fantastycznie pojechała trójka liderów. Wśród gości najjaśniejs(...)
102
Kapitan forBET Włókniarza Częstochowa Leon Madsen został zwycięzcą kolejnej odsłony Memoriału im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego, który w sobotę został rozegrany na SGP (...)
214
W poniedziałek, kilka minut po godz. 14 odbył się pierwszy trening na SGP Arenie Częstochowa. W zajęciach uczestniczyła prawie cała kadra drużyny Lwów.(...)
321
maszyna losująca się rozpędziła(...)
122
Spotkanie pomiędzy Falubazem Zielona Góra a Get Well Toruń zainauguruje tegoroczne rozgrywki PGE Ekstraligi. Mecz ten odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 18:00. Poznaliśmy również d(...)
197
Na 23 marca (sobota) zaplanowano 47. Memoriał im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czarnego, który oficjalnie otworzy sezon 2019 na torze w Częstochowie. Początek turnieju zaplanow(...)
279
W przerwie zimowej Damian Dróżdż zmienił barwy klubowe. W nadchodzącym sezonie 23-latek będzie reprezentował forBET Włókniarz Częstochowa. Młody żużlowiec będzie miał również możli(...)
1035
Kolejny rok Leon Madsen będzie reprezentował Włókniarz Częstochowę. W ubiegłym sezonie był najlepszym zawodnikiem zespołu spod Jansje Góry i ze swoją śdnią uplasował się na drugiej(...)
2
Przed startem ubiegłego sezonu Adrian Miedziński postanowił zmienić barwy klubowe. Wierny przez 16 lat swojemu matczynemu klubowi przeprowadził się do Częstochowy aby pod skrzydłam(...)
114
Jak donosi oficjalna strona wrocławskiego klubu, Nowy Olimpijski był obiektem, gdzie w poprzednim sezonie obejrzano najwięcej mijanek podczas zawodów PGE Ekstraligi. W sumie nalicz(...)
3
a do tego miły akcent.(...)
2
Sezon żużlowy 2019 zbliża się wielkimi krokami, już niedługo znowu będziemy pasjonować się tym fantastycznym sportem. W ostatnich miesiącach wszyscy mogliśmy emocjonować się działa(...)
588
Pozytywne wieści płyną dla kibiców Włókniarza Częstochowy. Klubowy fanpage poinformował, że ekstraligowy klub pozyskał nowego juniora. Jest nim Bartłomiej Kowalski.(...)
280
Dzisiaj w siedzibie częstochowskiej firmy SGP- Sorting Group Poland Sp. z o.o. odbyła się konferencja prasowa Włókniarza Częstochowa. Podczas konferencji poinformowano o przedłuże(...)
81
We wtorkowe popołudnie częstochowianie zamknęli skład na sezon 2019. Władze forBET Włókniarza podpisali umowy aż z pięcioma zawodnikami.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com