Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Poznaliśmy terminarz przyszłorocznych rozgrywek PGE Ekstraligi. W tym roku ligowe ściganie rozpocznie się w piątek 3 kwietnia a ostatni mecz w którym wyłonimy Mistrza Kraju odbędzie się 27. września. Podobnie jak w ubiegłym roku wszystkie mecze pokażą wspólnymi siłami Eleven Sports oraz nSport+. Lig(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FORBET WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
56
Betard Sparta Wrocław przegrała w niedzielę w Częstochowie z forBET Włókniarzem 49:41. Najlepszym zawodnikiem gości był w tym meczu Maciej Janowski. Co "Magic" miał do powiedzenia (...)
380
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 4 kolejki forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 49:41. Prezentujemy (...)
230
Już jutro o godzinie 19 na stadionie Lwów odbędzie się jeden z najciekawszych meczy 4. Kolejki PGE Ekstraligi, w którym spotka się czarny koń tegorocznych rozgrywek z aktualny Wice(...)
9
W niedzielę, 29 kwietnia, w Częstochowie w ramach 4. kolejki PGE Ekstraligi miejscowy forBET Włókniarz podejmować będzie Betard Spartę Wrocław. W czwartek poznaliśmy awizowane zest(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 3 kolejki forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Falubaz Zielona Góra w stosunku 46:44. Prezentujemy Państ(...)
0
W niedzielę, 22 kwietnia, forBET Włókniarz Częstochowa uda się do Zielonej Góry na pojedynek w ramach 3. kolejki PGE Ekstraligi. Spotkanie to zapowiada się niezwykle ciekawie.(...)
72
W niedzielę, 22 kwietnia, w Zielonej Górze miejscowy Falubaz w ramach 3. kolejki PGE Ekstraligi podejmować będzie forBET Włókniarza Częstochowa. W czwartek poznaliśmy awizowane zes(...)
323
W piątkowy wieczór w Częstochowie rozegrano pojedynek 2. kolejki PGE Ekstraligi, w którym forBET Włókniarz podejmował Grupę Azoty Unię Tarnów. Częstochowianie zwyciężyli 54:36.(...)
151
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 2 kolejki forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 54:36. Prezentujem(...)
519
O godzinie 19:00 na częstochowskiej Arenie spotkaniem forBET Włókniarz Częstochowa a Grupa Azoty Unia Tarnów zainaugurowana zostanie 2 kolejka PGE Ekstraligi. Portal ZUZELEND.COM m(...)
12
W piątek, 13 kwietnia, w Częstochowie forBET Włókniarz Częstochowa podejmować będzie Grupę Azoty Unię Tarnów w ramach 2. kolejki PGE Ekstraligi. Przed chwilą poznaliśmy awizowane s(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 1 kolejki forBET Włókniarz Częstochowa zremisował(a) na wyjeździe z ekipą MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 45:45. Preze(...)
224
W niedzielę, 8 kwietnia, o godzinie 16:30 w Grudziądzu rozpocznie się spotkanie 1. kolejki PGE Ekstraligi, w którym miejscowy MRGARDEN GKM Grudziądz podejmować będzie forBET Włókni(...)
468
Już w niedzielę, 8 kwietnia, drużyny MRGARDEN GKM-u Grudziądz i forBET Włókniarza Częstochowa zainaugurują zmagania w PGE Ekstralidze w 2018 roku. W czwartek poznaliśmy awizowane z(...)
0
Dzisiaj na Arena Częstochowa rozegrano sparing, w którym zmierzyli się forBet Włókniarz Częstochowa z pierwszoligowym Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Pod Jasną Górą gdańszczanie przegrali(...)
103
Podczas dzisiejszego spotkania towarzyskiego, w którym forBet Włókniarz Częstochowa mierzył się z Speed Car Motorem Lublin w biegu nr.1 na wyjściu z pierwszego łuku doszło do upadk(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu sparingowym miejscowy forBET Włókniarz Częstochowa wygrał z pierwszoligową ekipą Speed Car Motor Lublin 49:29. (...)
137
Dzisiaj na stadionie przy ulicy Gliwickiej w Rybniku miał odbyć się trening punktowany pomiędzy ROW-em Rybnik a forBet Włókniarzem Częstochowa. Spotkanie to jednak nie doszło do sk(...)
106
Już 6 kwietnia powinna rozpocząć się rywalizacja o tytuł Drużynowego Mistrza Polski 2018, w związku z tym poznaliśmy już sędziów, którzy poprowadzą pierwsze w tym roku mecze.(...)
43
W środowe popołudnie żużlowcy forBET Włókniarza zmierzyli się z ROW-em Rybnik. Spotkanie rozegrano na torze w Częstochowie, a nie jak początkowo planowano w Rybniku. W treningu pun(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com