Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od przyszłego roku, po prawie 20 latach przygody z liga szwedzką, Piotr Protasiewicz rezygnuje ze startów w lidze szwedzkiej. Zawodnik w 2020 roku chce położyć duży nacisk na ligę polską oraz eliminacje do elitarnego grona żużlowców walczących o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. Poniżej prez(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FORBET WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
12
W piątek, 13 kwietnia, w Częstochowie forBET Włókniarz Częstochowa podejmować będzie Grupę Azoty Unię Tarnów w ramach 2. kolejki PGE Ekstraligi. Przed chwilą poznaliśmy awizowane s(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 1 kolejki forBET Włókniarz Częstochowa zremisował(a) na wyjeździe z ekipą MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 45:45. Preze(...)
224
W niedzielę, 8 kwietnia, o godzinie 16:30 w Grudziądzu rozpocznie się spotkanie 1. kolejki PGE Ekstraligi, w którym miejscowy MRGARDEN GKM Grudziądz podejmować będzie forBET Włókni(...)
468
Już w niedzielę, 8 kwietnia, drużyny MRGARDEN GKM-u Grudziądz i forBET Włókniarza Częstochowa zainaugurują zmagania w PGE Ekstralidze w 2018 roku. W czwartek poznaliśmy awizowane z(...)
0
Dzisiaj na Arena Częstochowa rozegrano sparing, w którym zmierzyli się forBet Włókniarz Częstochowa z pierwszoligowym Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Pod Jasną Górą gdańszczanie przegrali(...)
103
Podczas dzisiejszego spotkania towarzyskiego, w którym forBet Włókniarz Częstochowa mierzył się z Speed Car Motorem Lublin w biegu nr.1 na wyjściu z pierwszego łuku doszło do upadk(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu sparingowym miejscowy forBET Włókniarz Częstochowa wygrał z pierwszoligową ekipą Speed Car Motor Lublin 49:29. (...)
137
Dzisiaj na stadionie przy ulicy Gliwickiej w Rybniku miał odbyć się trening punktowany pomiędzy ROW-em Rybnik a forBet Włókniarzem Częstochowa. Spotkanie to jednak nie doszło do sk(...)
106
Już 6 kwietnia powinna rozpocząć się rywalizacja o tytuł Drużynowego Mistrza Polski 2018, w związku z tym poznaliśmy już sędziów, którzy poprowadzą pierwsze w tym roku mecze.(...)
43
W środowe popołudnie żużlowcy forBET Włókniarza zmierzyli się z ROW-em Rybnik. Spotkanie rozegrano na torze w Częstochowie, a nie jak początkowo planowano w Rybniku. W treningu pun(...)
102
Już jutro na stadionie w Rybniku odbędzie się pierwszy tegoroczny sparing ROW-u. Rywalem rybnickiej drużyny będzie forBET Włókniarz Częstochowa. Początek spotkania zaplanowano na g(...)
107
W niedzielę w Hali Sportowej Częstochowa w obecności kilkutysięcznej publiczności zaprezentowany został skład forBET Włókniarza Częstochowy. (...)
190
ROW Rybnik potwierdził wszystkich rywali w przedsezonowych meczach sparingowych. Rybnicka drużyna zmierzy się z Kolejarzem Opole, forBet Włókniarzem Częstochowa i FOGO Unią Leszno.(...)
139
Już 4 marca, w sobotę, odbędzie się prezentacja drużyny forBET Włókniarza Częstochowa. Na kibiców częstochowskiej drużyny czeka sporo atrakcji.(...)
380
Firma bukmacherska forBET będzie sponsorem tytularnym częstochowskiego klubu. Umowa została podpisana do końca sezonu 2018. Zawodnicy spod Jasnej Góry występować będą pod nazwą for(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com