Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W sportowym środowisku, żużlowców uznaje się za tytanów, którzy nie czują bólu. Byle kontuzja nie zatrzyma ich w osiąganiu sportowych wyników. Adrenalina i wola zwycięstwa nakazuje im nieustannie iść do przodu, mimo tłumionego bólu. Jednak nie wszystkie urazy można przeczekać z zagryzionymi zębami. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FORBET WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie podejmowała przed własną publicznościom zespół forBET Włókniarza Częstochowa. Leszczynianie odnieśli pewne zwycięstwo i tym samym po raz tr(...)
0
Fogo Unia Leszno wchodzi do finału PGE Ekstraligi, pokonała na swoim torze gości z Częstochowy. Od samego początku kontrolowali przebieg meczu i bez większych problemów pokonali dr(...)
0
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W niedzielne popołudnie dojdzie do dwóch spotkań półfinałowych PGE Ekstraligi. O godzinie 16.30 na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka zmierzą się zespoły Fogo Unii Leszno i forBET(...)
1
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już jutro zostaną rozegrane pierwsze półfinały PGE Ekstraligi. Aktualni Mistrzowie Polski udadzą się pod Jasną Górę, gdzie zmierzą się z miejscowym forBET Włókniarzem Częstochowa. (...)
392
forBET Włókniarz Częstochowa poinformował o uzgodnieniu warunków kontraktu z Fredrikiem Lindgrenem, co więcej umowa obowiązywać będzie przez 3 sezony, czyli do końca 2022 roku! Prz(...)
2
truly.work Stal Gorzów rzutem na taśmę uratowała remis w spotkaniu z forBET Włókniarzem Częstochowa. Wynik ten oznacza jednak, że podopieczni Stanisława Chomskiego pojadę w barażac(...)
2
forBET Włókniarz Częstochowa zremisował na wyjeździe z ekipą Truly.work Stal Gorzów w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Szwed, Fredrik Lindgren nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu 14 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Truly.work Stal Gorzów a forBET Włókniarz Częstochowa.(...)
0
W piątkowe popołudnie będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. O godzinie 18.00 rozpocznie się mecz pomiędzy zespołami z Gorzowa oraz Częstochowy, natomias(...)
36
Zwycięstwem ex aequo Bocar Włókniarza Częstochowa i Francepolu Falubazu Zielonej Góry zakończyła się XII runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, którą rozegrano w środę na c(...)
213
Mateusz Świdnicki został wypożyczony z forBET Włókniarza Częstochowa do Wilków Krosno. Dzięki czemu będzie mógł on wystąpić w fazie play-off 2. Ligi Żużlowej już w najbliższą niedz(...)
0
ForBET Włókniarz Częstochowa pewnie pokonał na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz 52:38, dzięki czemu zdobył 3 punkty meczowe i na kolejkę przed końcem rundy zasadniczej PGE Ekst(...)
0
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. O godzinie 18.00 rozpocznie się mecz pomiędzy Częstochową i Grudziądzem, natomiast (...)
0
W bardzo zaciętym boju, Speed Car Motor Lublin zremisował z forBET Włókniarzem Częstochowa. Po meczu była okazja wysłuchania tych najbardziej zaangażowanych w widowisko osób.(...)
0
Euforia zapanowała na trybunach stadionu w Lublinie po ostatnim biegu, w którym duet Łaguta – Michelsen 5:1 pokonał świetnie dysponowanych dziś częstochowian Lindgrena i Madsena. M(...)
93
forBET Włókniarz Częstochowa zremisował na wyjeździe z ekipą Speed Car Motor Lublin 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Piątkowy wieczór dla kibiców PGE Ekstraligi będzie bardzo długi. Czekają nas wizyty w Grudziądzu i Lublinie.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com