Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
28 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się Wielki Finał TAURON Speedway Euro Championship 2019 – Indywidualnych Mistrzostw Europy. Rozlosowano już numery startowe, z którymi zawodnicy przystąpią do zawodów.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FORBET WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
0
ForBET Włókniarz Częstochowa pewnie pokonał na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz 52:38, dzięki czemu zdobył 3 punkty meczowe i na kolejkę przed końcem rundy zasadniczej PGE Ekst(...)
0
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. O godzinie 18.00 rozpocznie się mecz pomiędzy Częstochową i Grudziądzem, natomiast (...)
0
W bardzo zaciętym boju, Speed Car Motor Lublin zremisował z forBET Włókniarzem Częstochowa. Po meczu była okazja wysłuchania tych najbardziej zaangażowanych w widowisko osób.(...)
0
Euforia zapanowała na trybunach stadionu w Lublinie po ostatnim biegu, w którym duet Łaguta – Michelsen 5:1 pokonał świetnie dysponowanych dziś częstochowian Lindgrena i Madsena. M(...)
93
forBET Włókniarz Częstochowa zremisował na wyjeździe z ekipą Speed Car Motor Lublin 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Piątkowy wieczór dla kibiców PGE Ekstraligi będzie bardzo długi. Czekają nas wizyty w Grudziądzu i Lublinie.(...)
14
forBet Włókniarz Częstochowa pokonała na własnym torze Get Well Toruń. Prezes miejscowej drużyny cieszył się z wygranej i postawy własnych zawodników. Pochwalił zwłaszcza Adriana M(...)
24
Poznaliśmy listę zawodników, których na piątkowy mecz desygnowali do boju szkoleniowcy drużyn PGE Ekstraligi z Lublina i Częstochowy.(...)
286
Duński as Leon Madsen mówi, że jego kłopoty z plecami nieco ustąpiły podczas przygotowań do SGP Polski we Wrocławiu w sobotę. Madsen w cuglach wygrał sobotnią rundę cyklu SEC w Tor(...)
3
forBet Włókniarz Częstochowa pokonała w piątkowym meczu Get Well Toruń 52:38. Kluczem do zwycięstwa w tym meczu był wyrównany skład miejscowej drużyny. Tego dnia formą imponowali t(...)
0
W piątkowym meczu forBet Włókniarz Częstochowa pokonała Get Well Toruń 52:38. W tym spotkaniu Matej Zagar zdobył 7 punktów i bonus. Jak sam przyznaje, wynik indywidualny mógłby być(...)
1
forBET Włókniarz Częstochowa w drugim piątkowym spotkaniu 11. kolejki PGE Ekstraligi pokonał na własnym obiekcie Get Well Toruń 52:38 i tym samym torunianie mają już tylko iluzoryc(...)
145
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Get Well Toruń w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
17
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się spotkaniami PGE Ekstraligi. O godzinie 18.00 dojdzie do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno i Speed Car Motorem Lublin, nat(...)
65
Zwycięstwem drużyny z Częstochowy zakończyła się II półfinałowa runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która została rozegrana na torze w Gdańsku. Drugie miejsce zajął Franc(...)
175
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużynę forBet Włókniarza Częstochowa. Leszczynianie pewnie zwyciężyli przed własną publicznośc(...)
0
W piątkowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka doszło do rewanżowego spotkania pomiędzy Fogo Unią Leszno i forBet Włókniarzem Częstochowa. Leszczynianie w dwumeczu zdołali(...)
0
3 miesiące temu
Fogo Unia Leszno nie dała żadnych złudzeń forBet Włókniarz Częstochowie, od pierwszego biegu objęli prowadzenie i powiększali je z kolejnymi, kończąc mecz wygrana 57-33.(...)
266
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com