Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Chodź pochodzi z Finlandii, która niemal nie ma żadnych tradycji żużlowych i mimo skończonych 35 lat, to Tero Aarnio, bo o nim mowa, nie zamierza się stale rozwijać startując w najlepszych ligach. W Polsce zadebiutował w mijającym sezonie w barwach krakowskiej Wandy, startującej w 2. Lidze żużlowej (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FORBET WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
203
Wygląda na to, że w tym weekendzie zakończyły się emocje związane z rywalizacją w PGE Ekstralidze(...)
1
W najbliższą sobotę w Bydgoszczy odbędą się LOTOS Mistrzostwa Polski Par Klubowych. Pierwotnie turniej miał mieć miejsce w Ostrowie, ostatecznie jednak został przeniesiony do miast(...)
13
W niedzielny wieczór w ramach V kolejki PGE Ekstraligi forBet Włókniarz Częstochowa będzie podejmować przed własną publicznością zespół Fogo Unii Leszno. Do składu Drużynowych Mist(...)
0
Niedziela nie była zbyt łatwa dla Pawła Pzedpełskiego. Po raz pierwszy w karierze zawodnik pojechał przeciwko macierzystemu klubowi. Jego nowy klub forBet Włókniarz Częstochowa wyg(...)
73
Zła passa nie opuszcza zawodników z Torunia. W niedzielnym meczu z forBET Włókniarz Częstochowa przegrali wynikiem (39:51). Sytuacja zaczyna stawać się coraz bardziej niebezpieczna(...)
0
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Get Well Toruń w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
121
Po dniu przerwy wracamy do najlepszej żużlowej ligi świata. W niedzielę obejrzymy starcie Torunian z zawodnikami spod Jasnej Góry, a na koniec 4 kolejki czekają nas derby Ziemi Lub(...)
182
forBET Włókniarz Częstochowa pewnie pokonał na własnym torze drużynę Speed Car Motoru Lublin 52:38. Najlepszym zawodnikiem spotkania był Leon Madsen, który wywalczył 13 punktów.(...)
1
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał na własnym torze Speed Car Motor Lublin w stosunku 52:38, dzięki czemu wskoczył na drugie miejsce w ligowej tabeli. (...)
37
W piątkowe popołudnie oraz wieczór będziemy emocjonować się zmaganiami pomiędzy drużynami z Częstochowy i Lublina oraz Zielonej Góry i Grudziądza. Na niedzielę zaplanowano natomias(...)
424
Znamy zapowiadane składy na mecz otwierający 3 kolejkę PGE Ekstraligi, w którym forBET Włókniarz Częstochowa podejmie Speed Car Motor Lublin.(...)
192
Decyzją PGE Ekstraligi zamieniono terminy dwóch meczów 6 kolejki.(...)
574
W Grudziądzu było czuć głód żużla. Karnety sprzedawały się szybko, bilety także znikały z kas. Kibice bardzo chcieli usłyszeć ryk silników na stadionie przy ulicy Hallera 4. I stał(...)
33
MrGarden GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
786
forBET Włókniarz Częstochowa i truly.work Stal Gorzów zainaugurowały sezon żużlowy 2019. "Lwy" co prawda pokonały gorzowian, jednak z pewnością częstochowscy fani mieli apetyty na (...)
1
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Truly.work Stal Gorzów w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W nadchodzący weekend zainaugurowane zostaną rozgrywki PGE Ekstraligi. W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się zmaganiami pomiędzy Stelmet Falubazem Zielona (...)
5
Już w piątek (5. kwietnia) czeka nas inauguracja rozgrywek PGE Ekstraligi. Tego dnia punktualnie o godzinie 20:30 rozpocznie się pojedynek pomiędzy forBET Włókniarzem Częstochowa, (...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 42:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
128
Już dziś o godzinie 15 na Stadionie Olimpijskim odbędzie się trening punktowany pomiędzy Betard Spartą Wrocław i forBET Włókniarzem Częstochowa. Tym samym gospodarze będą mieli oka(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com