Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenariuszy zbliżających się zawodów. Na sukces zawodnika pracuje kilka osób. Bohater tego artykułu ma na koncie już całkiem bogatą gablotę sportowych (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FORBET WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie pokonała w wyjazdowym spotkaniu forBet Włókniarz Częstochowa w stosunku 31:59. Tak duże rozmiary zwycięstwa były zaskoczeniem dla niejedneg(...)
0
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 31:59. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
36
W niedzielne popołudnie i wieczór na torze w Częstochowie oraz Wrocławiu będziemy mogli emocjonować się zaległymi spotkaniami PGE Ekstraligi. O godzinie 15.30 forBet Włókniarz Częs(...)
2
W niedzielne popołudnie forBet Włókniarz Częstochowa podejmie przed własną publicznością Fogo Unię Leszno. Początek zaległego spotkania zaplanowano na godzinę 15.30. Poznaliśmy awi(...)
203
Wygląda na to, że w tym weekendzie zakończyły się emocje związane z rywalizacją w PGE Ekstralidze(...)
1
W najbliższą sobotę w Bydgoszczy odbędą się LOTOS Mistrzostwa Polski Par Klubowych. Pierwotnie turniej miał mieć miejsce w Ostrowie, ostatecznie jednak został przeniesiony do miast(...)
13
W niedzielny wieczór w ramach V kolejki PGE Ekstraligi forBet Włókniarz Częstochowa będzie podejmować przed własną publicznością zespół Fogo Unii Leszno. Do składu Drużynowych Mist(...)
0
Niedziela nie była zbyt łatwa dla Pawła Pzedpełskiego. Po raz pierwszy w karierze zawodnik pojechał przeciwko macierzystemu klubowi. Jego nowy klub forBet Włókniarz Częstochowa wyg(...)
73
Zła passa nie opuszcza zawodników z Torunia. W niedzielnym meczu z forBET Włókniarz Częstochowa przegrali wynikiem (39:51). Sytuacja zaczyna stawać się coraz bardziej niebezpieczna(...)
0
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Get Well Toruń w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
121
Po dniu przerwy wracamy do najlepszej żużlowej ligi świata. W niedzielę obejrzymy starcie Torunian z zawodnikami spod Jasnej Góry, a na koniec 4 kolejki czekają nas derby Ziemi Lub(...)
182
forBET Włókniarz Częstochowa pewnie pokonał na własnym torze drużynę Speed Car Motoru Lublin 52:38. Najlepszym zawodnikiem spotkania był Leon Madsen, który wywalczył 13 punktów.(...)
1
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał na własnym torze Speed Car Motor Lublin w stosunku 52:38, dzięki czemu wskoczył na drugie miejsce w ligowej tabeli. (...)
37
W piątkowe popołudnie oraz wieczór będziemy emocjonować się zmaganiami pomiędzy drużynami z Częstochowy i Lublina oraz Zielonej Góry i Grudziądza. Na niedzielę zaplanowano natomias(...)
424
Znamy zapowiadane składy na mecz otwierający 3 kolejkę PGE Ekstraligi, w którym forBET Włókniarz Częstochowa podejmie Speed Car Motor Lublin.(...)
192
10 miesięcy temu
Decyzją PGE Ekstraligi zamieniono terminy dwóch meczów 6 kolejki.(...)
574
W Grudziądzu było czuć głód żużla. Karnety sprzedawały się szybko, bilety także znikały z kas. Kibice bardzo chcieli usłyszeć ryk silników na stadionie przy ulicy Hallera 4. I stał(...)
33
MrGarden GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
786
forBET Włókniarz Częstochowa i truly.work Stal Gorzów zainaugurowały sezon żużlowy 2019. "Lwy" co prawda pokonały gorzowian, jednak z pewnością częstochowscy fani mieli apetyty na (...)
1
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Truly.work Stal Gorzów w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com