Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tegoroczne zmagania o Tytuł Indywidualnego Mistrza Świata została zamrożona przez pandemię COVID-19. Stadion Olimpijski 1 sierpnia 2020 roku miał ugościć kibiców z całego świata wraz z najlepszymi żużlowcami globu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FORBET WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie pokonała w wyjazdowym spotkaniu forBet Włókniarz Częstochowa w stosunku 31:59. Tak duże rozmiary zwycięstwa były zaskoczeniem dla niejedneg(...)
0
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 31:59. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
36
W niedzielne popołudnie i wieczór na torze w Częstochowie oraz Wrocławiu będziemy mogli emocjonować się zaległymi spotkaniami PGE Ekstraligi. O godzinie 15.30 forBet Włókniarz Częs(...)
2
W niedzielne popołudnie forBet Włókniarz Częstochowa podejmie przed własną publicznością Fogo Unię Leszno. Początek zaległego spotkania zaplanowano na godzinę 15.30. Poznaliśmy awi(...)
203
Wygląda na to, że w tym weekendzie zakończyły się emocje związane z rywalizacją w PGE Ekstralidze(...)
1
W najbliższą sobotę w Bydgoszczy odbędą się LOTOS Mistrzostwa Polski Par Klubowych. Pierwotnie turniej miał mieć miejsce w Ostrowie, ostatecznie jednak został przeniesiony do miast(...)
13
W niedzielny wieczór w ramach V kolejki PGE Ekstraligi forBet Włókniarz Częstochowa będzie podejmować przed własną publicznością zespół Fogo Unii Leszno. Do składu Drużynowych Mist(...)
0
Niedziela nie była zbyt łatwa dla Pawła Pzedpełskiego. Po raz pierwszy w karierze zawodnik pojechał przeciwko macierzystemu klubowi. Jego nowy klub forBet Włókniarz Częstochowa wyg(...)
73
Zła passa nie opuszcza zawodników z Torunia. W niedzielnym meczu z forBET Włókniarz Częstochowa przegrali wynikiem (39:51). Sytuacja zaczyna stawać się coraz bardziej niebezpieczna(...)
0
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Get Well Toruń w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
121
Po dniu przerwy wracamy do najlepszej żużlowej ligi świata. W niedzielę obejrzymy starcie Torunian z zawodnikami spod Jasnej Góry, a na koniec 4 kolejki czekają nas derby Ziemi Lub(...)
182
forBET Włókniarz Częstochowa pewnie pokonał na własnym torze drużynę Speed Car Motoru Lublin 52:38. Najlepszym zawodnikiem spotkania był Leon Madsen, który wywalczył 13 punktów.(...)
1
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał na własnym torze Speed Car Motor Lublin w stosunku 52:38, dzięki czemu wskoczył na drugie miejsce w ligowej tabeli. (...)
37
W piątkowe popołudnie oraz wieczór będziemy emocjonować się zmaganiami pomiędzy drużynami z Częstochowy i Lublina oraz Zielonej Góry i Grudziądza. Na niedzielę zaplanowano natomias(...)
424
Znamy zapowiadane składy na mecz otwierający 3 kolejkę PGE Ekstraligi, w którym forBET Włókniarz Częstochowa podejmie Speed Car Motor Lublin.(...)
192
Decyzją PGE Ekstraligi zamieniono terminy dwóch meczów 6 kolejki.(...)
574
W Grudziądzu było czuć głód żużla. Karnety sprzedawały się szybko, bilety także znikały z kas. Kibice bardzo chcieli usłyszeć ryk silników na stadionie przy ulicy Hallera 4. I stał(...)
33
MrGarden GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
786
forBET Włókniarz Częstochowa i truly.work Stal Gorzów zainaugurowały sezon żużlowy 2019. "Lwy" co prawda pokonały gorzowian, jednak z pewnością częstochowscy fani mieli apetyty na (...)
1
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Truly.work Stal Gorzów w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com